Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovské léto pokračuje deskohraním, čtením pohádek a příběhů a filmem Bohemian Rhapsody. Hraní deskových her si užijete ve středu 10. července v knihovně pro děti a mládež. Poslechnout si pohádky a příběhy můžete přijít taktéž do dětské knihovny ve čtvrtek 11. července. Nakonec životopisný snímek o Freddiem Mercurym a jeho skupině Queen se bude promítat ve stejný den od 21:30 hodin na náměstí T. G. Masaryka.

Prostějovské léto frčí v plném proudu. Tento týden nás čeká deskohraní, pohádky a film. Na deskohraní zajděte ve středu 10. července v době od 10:00 do 16:00 hodin do knihovny pro děti a mládež v ulici Vápenice. „Letní počasí může být jako na houpačce, ale v knihovně je vždycky příjemně. V prázdninové středy se u nás můžete schovat před horkem či deštěm a zahrát si ‚deskovky‘. Přijďte sami, s rodiči nebo s kamarády, vyberou si malí i velcí,“ zvou pracovníci knihovny. Pokud jste byli v rámci Prostějovského léta na deskovkách už minulý týden, klidně přijďte zas. Budou se totiž hrát zase úplně jiné deskové hry!
Čtvrtek 11. července pak nabídne hned dvě akce. Mezi 13:00 a 15:00 hodinou se budou v knihovně pro děti a mládež předčítat pohádky a příběhy z krásných knížek. „Je čtvrtek, venku prší a nedá se nic dělat? Nebo jste už unavení sluníčkem? Přijďte do knihovny pro děti a mládež, pohodlně se usaďte, přečteme vám pohádku, která se bude líbit všem od 5 do 99 let,“ doplňují pracovníci knihovny.
Taktéž ve čtvrtek od 21:30 hodin se bude na náměstí T. G. Masaryka promítat film Bohemian Rhapsody. Snímek oslavuje rockovou skupinu Queen, jejich hudbu a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. V případě nepříznivého počasí se na něj přijďte podívat do Kulturního klubu Duha.
Tak se určitě vydejte alespoň na jednu z akcí Prostějovského léta!

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments