Dobré ráno, dnes je neděle 22.9.2019
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovské léto pokračuje deskohraním, čtením pohádek a příběhů a filmem Bohemian Rhapsody. Hraní deskových her si užijete ve středu 10. července v knihovně pro děti a mládež. Poslechnout si pohádky a příběhy můžete přijít taktéž do dětské knihovny ve čtvrtek 11. července. Nakonec životopisný snímek o Freddiem Mercurym a jeho skupině Queen se bude promítat ve stejný den od 21:30 hodin na náměstí T. G. Masaryka.

Prostějovské léto frčí v plném proudu. Tento týden nás čeká deskohraní, pohádky a film. Na deskohraní zajděte ve středu 10. července v době od 10:00 do 16:00 hodin do knihovny pro děti a mládež v ulici Vápenice. „Letní počasí může být jako na houpačce, ale v knihovně je vždycky příjemně. V prázdninové středy se u nás můžete schovat před horkem či deštěm a zahrát si ‚deskovky‘. Přijďte sami, s rodiči nebo s kamarády, vyberou si malí i velcí,“ zvou pracovníci knihovny. Pokud jste byli v rámci Prostějovského léta na deskovkách už minulý týden, klidně přijďte zas. Budou se totiž hrát zase úplně jiné deskové hry!
Čtvrtek 11. července pak nabídne hned dvě akce. Mezi 13:00 a 15:00 hodinou se budou v knihovně pro děti a mládež předčítat pohádky a příběhy z krásných knížek. „Je čtvrtek, venku prší a nedá se nic dělat? Nebo jste už unavení sluníčkem? Přijďte do knihovny pro děti a mládež, pohodlně se usaďte, přečteme vám pohádku, která se bude líbit všem od 5 do 99 let,“ doplňují pracovníci knihovny.
Taktéž ve čtvrtek od 21:30 hodin se bude na náměstí T. G. Masaryka promítat film Bohemian Rhapsody. Snímek oslavuje rockovou skupinu Queen, jejich hudbu a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. V případě nepříznivého počasí se na něj přijďte podívat do Kulturního klubu Duha.
Tak se určitě vydejte alespoň na jednu z akcí Prostějovského léta!

Total Comments

 • Interforst
 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments