Dobré ráno, dnes je pondělí 16.12.2019
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Šermířský víkend na zámku v Plumlově
Plumlovský zámek slibuje velkolepou show. Dorazí tam těžkooděnci z jedné ze tří nejlepších šermířských skupin v ČR Artus Thor. Program bude probíhat v sobotu 3. a v neděli 4. srpna vždy od 9:30 do 18:00 hodin. Jeho součástí bude velkolepý průvod a příjezd panstva i bitva o panovníkovu čest. V programu vystoupí také elitní mušketýrské regimenty Raptus a Corporal či věhlasný kejklíř Křupíno. Historický knihtisk představí Jan z Bledu, kovářské řemeslo mistr Jakub, zatančí středověká skupina Roseta. Připraveny budou ukázky výcviku dravých ptáků, dobový tábor, lukostřelnice či projížďky na koni.

Don Juan na zámku
Divadelní Geissleři se po roce opět vrací na plumlovský zámek. V úterý 30. července od 20:00 hodin bude na zámku v Plumlově k vidění hra Don Juan aneb Strašlivé hodování. Divadelní soubor Geisslers se charakterizuje jako divadlo „Grandiózní, Energické, Inteligentní, Smyslně Svůdné, Laskavé, Empatické, Rytmické, Strhující, Hravé, Okázalé, Fantastické a především komediální“. Pokud vás zajímá, co se stane, když „donjuanství“ zavítá i do zapadlé vesnice ve východních Čechách, kde se sjíždějí bývalé kamarádky na svatbu jedné z nich, pak určitě s účastí neváhejte.

Řízková sobota ve Žraloku
V sobotu 3. srpna od 14:00 hodin se v autokempu Žralok u Podhradského rybníka v Plumlově bude konat akce Řízková sobota aneb řízky na X způsobů. Po jejím skončení od 18:00 hodin tamtéž zahraje prostějovský all stars band ATD.

Rybičky 48 u přehrady
V sobotu 3. srpna od 19:30 se bude konat koncert kapely Rybičky 48 na pláži U Vrbiček u plumlovské přehrady. Jako předkapela vystoupí Penzistor. V případě nepřízně počasí se akce přesouvá do prostějovského KaSCentra.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments