Dobrý podvečer, dnes je úterý 20.8.2019
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Šermířský víkend na zámku v Plumlově
Plumlovský zámek slibuje velkolepou show. Dorazí tam těžkooděnci z jedné ze tří nejlepších šermířských skupin v ČR Artus Thor. Program bude probíhat v sobotu 3. a v neděli 4. srpna vždy od 9:30 do 18:00 hodin. Jeho součástí bude velkolepý průvod a příjezd panstva i bitva o panovníkovu čest. V programu vystoupí také elitní mušketýrské regimenty Raptus a Corporal či věhlasný kejklíř Křupíno. Historický knihtisk představí Jan z Bledu, kovářské řemeslo mistr Jakub, zatančí středověká skupina Roseta. Připraveny budou ukázky výcviku dravých ptáků, dobový tábor, lukostřelnice či projížďky na koni.

Don Juan na zámku
Divadelní Geissleři se po roce opět vrací na plumlovský zámek. V úterý 30. července od 20:00 hodin bude na zámku v Plumlově k vidění hra Don Juan aneb Strašlivé hodování. Divadelní soubor Geisslers se charakterizuje jako divadlo „Grandiózní, Energické, Inteligentní, Smyslně Svůdné, Laskavé, Empatické, Rytmické, Strhující, Hravé, Okázalé, Fantastické a především komediální“. Pokud vás zajímá, co se stane, když „donjuanství“ zavítá i do zapadlé vesnice ve východních Čechách, kde se sjíždějí bývalé kamarádky na svatbu jedné z nich, pak určitě s účastí neváhejte.

Řízková sobota ve Žraloku
V sobotu 3. srpna od 14:00 hodin se v autokempu Žralok u Podhradského rybníka v Plumlově bude konat akce Řízková sobota aneb řízky na X způsobů. Po jejím skončení od 18:00 hodin tamtéž zahraje prostějovský all stars band ATD.

Rybičky 48 u přehrady
V sobotu 3. srpna od 19:30 se bude konat koncert kapely Rybičky 48 na pláži U Vrbiček u plumlovské přehrady. Jako předkapela vystoupí Penzistor. V případě nepřízně počasí se akce přesouvá do prostějovského KaSCentra.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments