Příjemnou noc, dnes je pondělí 9.12.2019
svátek slaví Vratislav,
zítra Julie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Agentura HIT TRADE pořádá další z velkolepých koncertů na plumlovské přehradě. Tentokrát se můžete těšit na známou českou pop-punkovou skupinu Rybičky 48. Jako předkapela vystoupí přerovská kapela Penzistor. O kvalitní hudbu tedy bude postaráno. Dorazte i vy!

Dosud si pro vás Agentura HIT trade připravila Fast Food Rock, konající se tady vůbec poprvé, na němž jste si mohli pochutnat na spoustě dobrot. Poté uspořádala jedinečný galakoncert skupiny Jelen a následně i Rock Memory Of. A tuto sobotu nás čeká vystoupení známé pop-punkové kutnohorské kapely Rybičky 48.
Kdo by si nechal ujít koncert skupiny, která odehrála v Česku více než tisíc koncertů, zvítězila v Bitvě o Sázavafest a patří mezi vyhledávané festivalové taháky? Jejím předskokanem přitom bude přerovská skupina Penzistor. Tato originální „mladá“ kapela je složena ze zkušených muzikantů sice postaršího designu, zato hrajících zcela neotřelý rock, nazývaný pracovně „děd metál“. U předchozích akcí agentury HIT TRADE byl v případě škaredého počasí domluven prostějovský zimní stadion, tentokrát je tomu jinak. „V případě nepříznivého počasí se koncert přesune do Společenského domu v Prostějově,“ upozornil Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE. Vstupné v předprodeji vás přijde na 390 korun, na místě pak o 60 korun více. Lístky můžete zakoupit na předprodejních místech v Klenotech Eva na náměstí T. G. Masaryka, v kanceláři HIT TRADE, případně v síti Ticketportal.
30 svozy

KDY: SOBOTA 3. SRPNA, 19:30 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments