Dobrý podvečer, dnes je úterý 20.8.2019
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Agentura HIT TRADE pořádá další z velkolepých koncertů na plumlovské přehradě. Tentokrát se můžete těšit na známou českou pop-punkovou skupinu Rybičky 48. Jako předkapela vystoupí přerovská kapela Penzistor. O kvalitní hudbu tedy bude postaráno. Dorazte i vy!

Dosud si pro vás Agentura HIT trade připravila Fast Food Rock, konající se tady vůbec poprvé, na němž jste si mohli pochutnat na spoustě dobrot. Poté uspořádala jedinečný galakoncert skupiny Jelen a následně i Rock Memory Of. A tuto sobotu nás čeká vystoupení známé pop-punkové kutnohorské kapely Rybičky 48.
Kdo by si nechal ujít koncert skupiny, která odehrála v Česku více než tisíc koncertů, zvítězila v Bitvě o Sázavafest a patří mezi vyhledávané festivalové taháky? Jejím předskokanem přitom bude přerovská skupina Penzistor. Tato originální „mladá“ kapela je složena ze zkušených muzikantů sice postaršího designu, zato hrajících zcela neotřelý rock, nazývaný pracovně „děd metál“. U předchozích akcí agentury HIT TRADE byl v případě škaredého počasí domluven prostějovský zimní stadion, tentokrát je tomu jinak. „V případě nepříznivého počasí se koncert přesune do Společenského domu v Prostějově,“ upozornil Petr Zlámal z pořádající agentury HIT TRADE. Vstupné v předprodeji vás přijde na 390 korun, na místě pak o 60 korun více. Lístky můžete zakoupit na předprodejních místech v Klenotech Eva na náměstí T. G. Masaryka, v kanceláři HIT TRADE, případně v síti Ticketportal.
30 svozy

KDY: SOBOTA 3. SRPNA, 19:30 HODIN
KDE: PLUMLOVSKÁ PŘEHRADA, PLÁŽ U VRBIČEK

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments