Příjemnou noc, dnes je pondělí 9.12.2019
svátek slaví Vratislav,
zítra Julie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Program letního kina začíná i tento týden ve středu. Nabídne akční thriller Útok z hlubin. Poté uvede jednu ze současných nejoblíbenějších českých komedií Ženy v běhu a český snímek Teroristka. Nakonec budete moci zajít na pohádku Asterix a tajemství kouzelného lektvaru.

Program letního kina v Mostkovicích se pomalu, ale jistě přehoupl do své druhé poloviny. Započne ve středu 7. srpna filmem Útok z hlubin. O čem bude pojednávat? „Severní oceán je místem, kde studená válka mezi Západem a Ruskem nikdy neskončila. Nejmodernější nukleární ponorky na obou stranách mají nepřítele odstrašit od útoku, jenž by měl za následek stejně strašlivou odvetu.“
Pátek 9. srpna ovládne kino zábavná česká komedie Ženy v běhu. Snímek zachycuje příběh o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti. V hlavních rolích uvidíte Zlatu Adamovskou, Terezu Kostkovou, Jenovéfu Bokovou nebo Ondřeje Vetchého.
Ve čtvrtek 10. srpna se můžete těšit na další českou, tentokrát však černou komedii Teroristka. Film nejlépe vystihují repliky: „Učitelky v důchodu přece nestřílejí lidi,“ říká darebák. „Právě. Ale teď už si tím nikdo nebude jistý,“ odpoví mu paní, než odjistí zbraň. Na plátně si zahrají Iva Janžurová, Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška či Eva Holubová.
Nakonec v neděli 11. srpna můžete s dětmi zajít na pohádku Asterix a tajemství kouzelného lektvaru. V tomto dílu Asterixe se druid Panoramix vydá hledat talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství kouzelného lektvaru dodávajícího sílu mohl předat.
Nezapomeňte, že všechna uvedená představení začínají již ve 21:00 hodin. Kromě Útoku z hlubin může všechny snímky zhlédnout i mládež. Vstupné činí 90 korun na Ženy v běhu, na ostatní pak 80 korun.

Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments