Dobrý podvečer, dnes je úterý 20.8.2019
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Program letního kina začíná i tento týden ve středu. Nabídne akční thriller Útok z hlubin. Poté uvede jednu ze současných nejoblíbenějších českých komedií Ženy v běhu a český snímek Teroristka. Nakonec budete moci zajít na pohádku Asterix a tajemství kouzelného lektvaru.

Program letního kina v Mostkovicích se pomalu, ale jistě přehoupl do své druhé poloviny. Započne ve středu 7. srpna filmem Útok z hlubin. O čem bude pojednávat? „Severní oceán je místem, kde studená válka mezi Západem a Ruskem nikdy neskončila. Nejmodernější nukleární ponorky na obou stranách mají nepřítele odstrašit od útoku, jenž by měl za následek stejně strašlivou odvetu.“
Pátek 9. srpna ovládne kino zábavná česká komedie Ženy v běhu. Snímek zachycuje příběh o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti. V hlavních rolích uvidíte Zlatu Adamovskou, Terezu Kostkovou, Jenovéfu Bokovou nebo Ondřeje Vetchého.
Ve čtvrtek 10. srpna se můžete těšit na další českou, tentokrát však černou komedii Teroristka. Film nejlépe vystihují repliky: „Učitelky v důchodu přece nestřílejí lidi,“ říká darebák. „Právě. Ale teď už si tím nikdo nebude jistý,“ odpoví mu paní, než odjistí zbraň. Na plátně si zahrají Iva Janžurová, Tatiana Vilhelmová, Pavel Liška či Eva Holubová.
Nakonec v neděli 11. srpna můžete s dětmi zajít na pohádku Asterix a tajemství kouzelného lektvaru. V tomto dílu Asterixe se druid Panoramix vydá hledat talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství kouzelného lektvaru dodávajícího sílu mohl předat.
Nezapomeňte, že všechna uvedená představení začínají již ve 21:00 hodin. Kromě Útoku z hlubin může všechny snímky zhlédnout i mládež. Vstupné činí 90 korun na Ženy v běhu, na ostatní pak 80 korun.

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments