Dobré ráno, dnes je pondělí 16.12.2019
svátek slaví Albína,
zítra Daniel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Procestovat svět mohli v sobotu návštěvníci prostějovského zámku. Na jeho nádvoří totiž kino Metro 70 chtělo promítat snímek Trabantem tam a zase zpátky o dobrodruzích, kteří vyrazili na cesty bakelitovým vozítkem. Nicméně nakonec zůstalo ze strany kina pouze u plánů... V cestě promítání totiž stál déšť. A tak došlo na zrušení dlouho plánovaného představení.


„Moc nás to mrzí, ale počasí se ne a ne umoudřit. A protože nechceme dělat mokré kino, tak si dnes raději doma pusťte třeba Báječnou Angeliku,“ uvedlo kino Metro 70 na svém facebookovém profilu, kde se záhy začaly shromažďovat smutné i chápavé reakce.
Takový postup je zatím ojedinělý, dosud došlo k odehrání všech naplánovaných představení pod širým nebem. A vesměs se skvělým ohlasem. Město Prostějov už například třikrát promítalo před muzeem, zejména pak snímky Bohemian Rhapsody a Ženy v běhu přilákaly davy lidí. Ty nyní musí počkat na další filmový počin. Děti se například mohou těšit na pěkný zážitek, chystá se totiž pro ně na 31. srpen film Coco. Opět na nádvoří zámku. )

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments