Dobrý podvečer, dnes je úterý 20.8.2019
svátek slaví Bernard,
zítra Johana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Procestovat svět mohli v sobotu návštěvníci prostějovského zámku. Na jeho nádvoří totiž kino Metro 70 chtělo promítat snímek Trabantem tam a zase zpátky o dobrodruzích, kteří vyrazili na cesty bakelitovým vozítkem. Nicméně nakonec zůstalo ze strany kina pouze u plánů... V cestě promítání totiž stál déšť. A tak došlo na zrušení dlouho plánovaného představení.


„Moc nás to mrzí, ale počasí se ne a ne umoudřit. A protože nechceme dělat mokré kino, tak si dnes raději doma pusťte třeba Báječnou Angeliku,“ uvedlo kino Metro 70 na svém facebookovém profilu, kde se záhy začaly shromažďovat smutné i chápavé reakce.
Takový postup je zatím ojedinělý, dosud došlo k odehrání všech naplánovaných představení pod širým nebem. A vesměs se skvělým ohlasem. Město Prostějov už například třikrát promítalo před muzeem, zejména pak snímky Bohemian Rhapsody a Ženy v běhu přilákaly davy lidí. Ty nyní musí počkat na další filmový počin. Děti se například mohou těšit na pěkný zážitek, chystá se totiž pro ně na 31. srpen film Coco. Opět na nádvoří zámku. )

Total Comments

  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments