Dobré odpoledne, dnes je středa 23.10.2019
svátek slaví Teodor,
zítra Nina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Součástí celotýdenního programu Prostějovského léta bylo minulý čtvrtek i večerní letní promítání filmu před budovou muzea na náměstí T. G. Masaryka. Tentokrát byl na programu snímek režiséra a scénáristy Martina Horského Ženy v běhu. Excelentní výkony herců Zlaty Adamovské, Terezy Kostkové, Ondřeje Vetchého a dalších přilákaly na prostějovské náměstí opět stovky diváků. Večerník byl mezi nimi!


„Jsem spokojena, a to velmi. Myslela jsem si, že více lidí, než na Bohemian Rhapsody již dorazit nemůže, ale zmýlila jsem se! Použili jsme všechny lavičky, které má město k dispozici, i jsme si zapůjčili od dalších dvou organizací, přesto byl zájem o společné sledování kina obrovský. Lidé si přinesli deky, rozkládací stoličky, i během filmu stáli. Jsem zcela nadšena společným sdílením zážitků, kdy se lidé určitým pasážím smějí, nad jinými společně pláčou,“ svěřila se Večerníku po letním promítání na náměstí Milada Sokolová, náměstkyně primátora Prostějova.
„Co se společného sledování letního kina týče, máme připraveno již jen jediné promítání, a to na nádvoří prostějovského zámku – pohádku Coco pro děti, vhodnou na ukončení prázdnin před začátkem nového školního roku. V dalších týdnech nás čekají již jen koncerty a také nová záležitost, kterou bude módní přehlídka. Pevně doufám, že bude počasí stále tak vlídné a naplánované akce v pořádku proběhnou,“ připomíná další akce v rámci Prostějovského léta Milada Sokolová.


Total Comments

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI HOTEL TENNIS CLUB?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Razantní postup policistů.

Když se po dálnici projíždí chlapík v kradeném luxusním autě, je opilý a ještě k tomu pod vlivem kokainu, nemůže to věstit nic dobrého. A právě takového šílence zadrželi s namířenými pistolemi policisté u dálničního sjezdu na Brodek u Prostějova. Policistům patří za rychlý zásah palec nahoru.


Dostal pěstí za močení.

Policie v těchto dnech šetří případ napadení čtrnáctiletého chlapce. Ten se totiž vyčůral za keř u polorozpadlé budovy za místním nádražím v Prostějově. Pěstí do obličeje jej uhodil bezdomovec za to, že chlapec vykonal svoji potřebu u studny, ze které bere bezdomovecká komunita vodu k pití.

Total Comments

Osobnost týdne

EWA FARNA
42 farna
Užívá si mateřské dovolené, ale přesto vystupuje. Populrání zpěvačka koncertovala minulé úterý v prostějovském divadle. Kromě svých tradičních hitů fanouškům zazpívala i zbrusu nové songy.

Total Comments

Číslo týdne

 120

Prostějovské gymnázium Jiřího Wolkera slavilo během uplynulého víkendu ostošest. A tato tradiční střední škola měla skutečně co slavit, vždyť od chvíle jejího vzniku uplynulo už úctyhodných sto dvacet let.


Total Comments

Výrok týdne

„Z PŮVODNĚ DESETIMINUTOVÉHO PROGRAMU Z TOHO DOKÁŽÍ UDĚLAT TŘÍHODINOVÉ DIVADLO!“

Jeden z koaličních zastupitelů takto komentoval úterní průběh mimořádného jednání prostějovského zastupitelstva

Total Comments