Dobrý večer, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Součástí celotýdenního programu Prostějovského léta bylo minulý čtvrtek i večerní letní promítání filmu před budovou muzea na náměstí T. G. Masaryka. Tentokrát byl na programu snímek režiséra a scénáristy Martina Horského Ženy v běhu. Excelentní výkony herců Zlaty Adamovské, Terezy Kostkové, Ondřeje Vetchého a dalších přilákaly na prostějovské náměstí opět stovky diváků. Večerník byl mezi nimi!


„Jsem spokojena, a to velmi. Myslela jsem si, že více lidí, než na Bohemian Rhapsody již dorazit nemůže, ale zmýlila jsem se! Použili jsme všechny lavičky, které má město k dispozici, i jsme si zapůjčili od dalších dvou organizací, přesto byl zájem o společné sledování kina obrovský. Lidé si přinesli deky, rozkládací stoličky, i během filmu stáli. Jsem zcela nadšena společným sdílením zážitků, kdy se lidé určitým pasážím smějí, nad jinými společně pláčou,“ svěřila se Večerníku po letním promítání na náměstí Milada Sokolová, náměstkyně primátora Prostějova.
„Co se společného sledování letního kina týče, máme připraveno již jen jediné promítání, a to na nádvoří prostějovského zámku – pohádku Coco pro děti, vhodnou na ukončení prázdnin před začátkem nového školního roku. V dalších týdnech nás čekají již jen koncerty a také nová záležitost, kterou bude módní přehlídka. Pevně doufám, že bude počasí stále tak vlídné a naplánované akce v pořádku proběhnou,“ připomíná další akce v rámci Prostějovského léta Milada Sokolová.


Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments