Příjemnou noc, dnes je středa 26.2.2020
svátek slaví Dorota,
zítra Alexandr
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Jedna z posledních šancí se nabízí dětem, které mají rády pizzu a současně hlavolamy a hádanky. V knihovně pro děti a mládež v ulici Vápenice se totiž bude od 11:00 do 11:45 hodin konat v pondělí 19. srpna Pizza kvíz. Na něm se drobotina mezi sebou utká v řešení rébusů a tři nejlepší pak dostanou skvělou pizzu od Pizzerie Pohoda.

Tak neváhejte a určitě s dětmi přijďte, nejenže si přes prázdniny osvěží, co se třeba naučily ve škole, ale dostanou i skvělou odměnu!
„Jsou vaše děti hladové? Po informacích? Po jídle? Nebo prostě rády řeší rébusy? V knihovně pro děti a mládež se jim dostane všeho!“ vyzývají pracovníci knihovny. Již od 1. července se v knihovně pro děti a mládež v ulici Vápenice každé pondělí koná šňůra Pizza kvízů. A v pondělí 19. srpna vás čeká předposlední z nich. Od 11:00 hodin se děti mohou zúčastnit soutěže v luštění hádanek, křížovek a kvízů. Ze správných odpovědí pak ve 12:00 hodin budou vylosováni tři dětští luštitelé do 15 let, kteří dostanou čerstvě upečenou pizzu od prostějovské Pizzerie Pohoda. To si přeci nemůžete nechat ujít! Vaší úplně poslední šancí zúčastnit se Pizza kvízu bude pondělí 26. srpna, tedy poslední prázdninové pondělí.
Další nejbližší akcí v knihovně pro děti a mládež je ve středu 21. srpna v rámci Prostějovského léta oblíbené deskohraní, které se uskuteční v době od 10:00 do 16:00 hodin. A poté ještě ve čtvrtek 22. srpna na stejném místě od 13:00 do 15:00 hodin dojde na čtení pohádek a příběhů pro všechny od 5 do 99 let.

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments