Dobré dopoledne, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Letní kino v Mostkovicích má pro vás tento týden připravené komedie, dokument i pohádku, tedy pro každého něco. Ve středu se bude promítat snímek Eric Clapton o bluesové legendě. V pátek uvidíte romantickou komedii Léto s gentlemanem a v sobotu budete mít úplně poslední šanci se pod širým nebem podívat na Ženy v běhu. Nakonec v neděli na plátně uzříte rodinný film Putování se sobíkem.


Letní kino zase začne tento týden program ve středu, a to filmem Eric Clapton. „Eric Clapton se stal díky své unikátní hře na kytaru národním hrdinou. Dodnes je bezesporu jednou z největších ikon hudebního světa a patří mezi nejlepší bluesové kytaristy. Dokumentární film přináší nevšedně intimní pohled na umělcův osobní život a kariéru.“
Dále se bude pokračovat v pátek 23. srpna českou letní romantickou komedií Léto s gentlemanem. Pojednává o touze po svobodě, pozdní lásce a naději. Na plátně uvidíte Jaromíra Hanzlíka, Alenu Antalovou, Igora Bareše nebo Lucii Vondráčkovou.
V sobotu 24. srpna budete mít zcela poslední šanci v letním kině zhlédnout velmi úspěšnou českou komedii Ženy v běhu o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti. Ve filmu hrají Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Jenovéfa Boková, Vladimír Polívka či Ondřej Vetchý. Na představení se ovšem vypravte raději o kapku dřív, je o něj zájem. Fronta na lístky mívá klidně i pár desítek metrů, tak ať si stihnete zabrat dobrá místa.
Nakonec v neděli 25. srpna si na své přijde celá rodina, protože kino uvede rodinný film Putování se sobíkem. „Putování se sobíkem vypráví o prvním roku života divokého soba, křehkého a zranitelného, který se musí potýkat s nesčetnými výzvami a nebezpečenstvími. Jeho velké dobrodružství se odehrává ve Finsku.“ Český komentář čte Marek Eben.
Vstupné na každý z filmů činí 80 korun, všechny jsou přitom mládeži přístupné, a pozor. Uvedené snímky se budou promítat už od 20:30 hodin, tak ne abyste přišli pozdě!Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments