Příjemnou noc, dnes je úterý 15.10.2019
svátek slaví Tereza,
zítra Havel
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Letní kino v Mostkovicích má pro vás tento týden připravené komedie, dokument i pohádku, tedy pro každého něco. Ve středu se bude promítat snímek Eric Clapton o bluesové legendě. V pátek uvidíte romantickou komedii Léto s gentlemanem a v sobotu budete mít úplně poslední šanci se pod širým nebem podívat na Ženy v běhu. Nakonec v neděli na plátně uzříte rodinný film Putování se sobíkem.


Letní kino zase začne tento týden program ve středu, a to filmem Eric Clapton. „Eric Clapton se stal díky své unikátní hře na kytaru národním hrdinou. Dodnes je bezesporu jednou z největších ikon hudebního světa a patří mezi nejlepší bluesové kytaristy. Dokumentární film přináší nevšedně intimní pohled na umělcův osobní život a kariéru.“
Dále se bude pokračovat v pátek 23. srpna českou letní romantickou komedií Léto s gentlemanem. Pojednává o touze po svobodě, pozdní lásce a naději. Na plátně uvidíte Jaromíra Hanzlíka, Alenu Antalovou, Igora Bareše nebo Lucii Vondráčkovou.
V sobotu 24. srpna budete mít zcela poslední šanci v letním kině zhlédnout velmi úspěšnou českou komedii Ženy v běhu o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti. Ve filmu hrají Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Jenovéfa Boková, Vladimír Polívka či Ondřej Vetchý. Na představení se ovšem vypravte raději o kapku dřív, je o něj zájem. Fronta na lístky mívá klidně i pár desítek metrů, tak ať si stihnete zabrat dobrá místa.
Nakonec v neděli 25. srpna si na své přijde celá rodina, protože kino uvede rodinný film Putování se sobíkem. „Putování se sobíkem vypráví o prvním roku života divokého soba, křehkého a zranitelného, který se musí potýkat s nesčetnými výzvami a nebezpečenstvími. Jeho velké dobrodružství se odehrává ve Finsku.“ Český komentář čte Marek Eben.
Vstupné na každý z filmů činí 80 korun, všechny jsou přitom mládeži přístupné, a pozor. Uvedené snímky se budou promítat už od 20:30 hodin, tak ne abyste přišli pozdě!Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments