Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Reklama na manželství a dlouholeté vztahy? Rozhodně ne. To o divadelní hře Cavewoman z pera Emmy Peirsonové rozhodně neplatí. Dílo odhalilo život dnešní ženy po třicítce a její každodenní radosti i trable.

Ovšem natolik vtipným pojetím, že přivábilo do zámeckého parku v Čechách pod Kosířem početnou skupinu návštěvníků. A to i přes ohlášenou bouřku, která ale společně s deštěm nadšené publikum nedokázala rozehnat. Na svém místě vydržel po celou dobu i Večerník...
Daniela Choděrová publikum zcela vtáhla do one-man, vlastně one-woman show. Zábavnými historkami, denními situacemi i vtipy pravidelně rozesmávala publikum i v prudkém dešti. A i když se jednalo o značnou nadsázku, mnozí se pravděpodobně v mírnější verzi v představení sami poznali. „Musím říct, že publikum bylo skvělé. Neodradil ho ani prudký déšť, za což jsem moc ráda,“ poznamenala herečka k lidem, kterých dorazily na čtyři stovky.
Lidé nakonec odcházeli vesměs se spokojeným úsměvem na rtech. „Na představení jsem nikdy předtím nebyla. Dovedly mě sem děti. A návod do života? Na to už jsem stará,“ smála se Jarka Bednářová. Zkušenost s podobnou hrou Caveman měl už naopak jeden z diváků, Petr. „Líbilo se mi to moc. Už jsem předtím byl na Cavemanovi, také byl moc fajn,“ vyjádřil se. Na jednu otázku pak hra možná konečně nalezla odpověď: Jsou muži z Venuše a ženy z Marsu? Odpověď zní ne. Spíše z daleko navzájem vzdálenějších planet.Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments