Dobré odpoledne, dnes je neděle 20.9.2020
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Reklama na manželství a dlouholeté vztahy? Rozhodně ne. To o divadelní hře Cavewoman z pera Emmy Peirsonové rozhodně neplatí. Dílo odhalilo život dnešní ženy po třicítce a její každodenní radosti i trable.

Ovšem natolik vtipným pojetím, že přivábilo do zámeckého parku v Čechách pod Kosířem početnou skupinu návštěvníků. A to i přes ohlášenou bouřku, která ale společně s deštěm nadšené publikum nedokázala rozehnat. Na svém místě vydržel po celou dobu i Večerník...
Daniela Choděrová publikum zcela vtáhla do one-man, vlastně one-woman show. Zábavnými historkami, denními situacemi i vtipy pravidelně rozesmávala publikum i v prudkém dešti. A i když se jednalo o značnou nadsázku, mnozí se pravděpodobně v mírnější verzi v představení sami poznali. „Musím říct, že publikum bylo skvělé. Neodradil ho ani prudký déšť, za což jsem moc ráda,“ poznamenala herečka k lidem, kterých dorazily na čtyři stovky.
Lidé nakonec odcházeli vesměs se spokojeným úsměvem na rtech. „Na představení jsem nikdy předtím nebyla. Dovedly mě sem děti. A návod do života? Na to už jsem stará,“ smála se Jarka Bednářová. Zkušenost s podobnou hrou Caveman měl už naopak jeden z diváků, Petr. „Líbilo se mi to moc. Už jsem předtím byl na Cavemanovi, také byl moc fajn,“ vyjádřil se. Na jednu otázku pak hra možná konečně nalezla odpověď: Jsou muži z Venuše a ženy z Marsu? Odpověď zní ne. Spíše z daleko navzájem vzdálenějších planet.Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-