Dobré poledne, dnes je pondělí 25.5.2020
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Reklama na manželství a dlouholeté vztahy? Rozhodně ne. To o divadelní hře Cavewoman z pera Emmy Peirsonové rozhodně neplatí. Dílo odhalilo život dnešní ženy po třicítce a její každodenní radosti i trable.

Ovšem natolik vtipným pojetím, že přivábilo do zámeckého parku v Čechách pod Kosířem početnou skupinu návštěvníků. A to i přes ohlášenou bouřku, která ale společně s deštěm nadšené publikum nedokázala rozehnat. Na svém místě vydržel po celou dobu i Večerník...
Daniela Choděrová publikum zcela vtáhla do one-man, vlastně one-woman show. Zábavnými historkami, denními situacemi i vtipy pravidelně rozesmávala publikum i v prudkém dešti. A i když se jednalo o značnou nadsázku, mnozí se pravděpodobně v mírnější verzi v představení sami poznali. „Musím říct, že publikum bylo skvělé. Neodradil ho ani prudký déšť, za což jsem moc ráda,“ poznamenala herečka k lidem, kterých dorazily na čtyři stovky.
Lidé nakonec odcházeli vesměs se spokojeným úsměvem na rtech. „Na představení jsem nikdy předtím nebyla. Dovedly mě sem děti. A návod do života? Na to už jsem stará,“ smála se Jarka Bednářová. Zkušenost s podobnou hrou Caveman měl už naopak jeden z diváků, Petr. „Líbilo se mi to moc. Už jsem předtím byl na Cavemanovi, také byl moc fajn,“ vyjádřil se. Na jednu otázku pak hra možná konečně nalezla odpověď: Jsou muži z Venuše a ženy z Marsu? Odpověď zní ne. Spíše z daleko navzájem vzdálenějších planet.Total Comments

 • Bezruč
 • Lexinka
 • Mobil 4U
 • Koupelny RP
 • MJM Krmiva
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Co říkáte na opětovné odložení rekonstrukce Vrahovické ulice?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zájmu.

Obrovský zájem vyvolal příběh nemocné holčičky, která trpí epilepsií, vzácnou genetickou vadou a prošla si také dětskou mozkovou obrnou. Po zveřejnění v minulém vydání jsme zaregistrovali několik dárců, kteří chtěli rodičům tříapůlroční Lexinky pomoci. Sbírka proběhla i mezi členy redakce a přidali se k nám také manželé Černoškovi, načež došlo k předání více jak třiceti tisíc korun.

Opět bez tiskovky.

Přestože byl nouzový stav ukončen a v platnost už vešla další a další rozvolňovací opatření v souvislosti s obavami před nákazou Covid-19, prostějovští radní po svém úterním jednání opět zrušili tiskovou konferenci s novináři. Ve snaze zjistit informace o práci konšelů je tak nejen Večerník stále odkázán na e-mail či telefon...

Total Comments

Osobnost týdne

Miroslav Hochvald

Starosta Bílovic-Lutotína byl nepravomocně odsouzen za trestný čin z nedbalosti, kdy se loni v březnu zabila po pádu do sklepa v obecní budově sedmadvacetiletá žena. Třicetiměsíční trest má však tříletou podmínku a jeho součástí není zákaz výkonu zastupitelské funkce. Hochvald tak zůstává ve funkci.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

8 000 000


Od minulého úterý už může veřejnost vkročit do zrekonstruovaného Bezručova červeného domku v Kostelci na Hané. Oprava domu slavného básníka stála krajskou kasu osm milionů korun.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„VEČER BYL UNAVENÝ, USNUL TADY NA KANAPI A UŽ SE NEPROBUDIL…“

Takto okomentoval smutnou událost ve Vrahovické ulici v Prostějově, kde zemřel padesátiletý muž, jeden ze zaměstnanců autoopravny.

Total Comments