Dobrý podvečer, dnes je pátek 28.2.2020
svátek slaví Lumír,
zítra Horymír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Životní etapy. Tak se jmenuje debutové album zpěvačky Gabriely V. G. CD obsahující desítku autobiografických písní pokřtila druhý srpnový víkend na hudebním festivalu Litovelský otvírák zpěvačka Anna K. Před zraky několika tisíců diváků jej polila pivem.


Gabriela V. G. prošla zábavovými kapely Merkur a Arest. V současné době spolupracuje s manželem Markem Vodrážkou na autorských pop-rockových písních. Zatímco Gabriela je výhradní autorkou textů nového alba Životní etapy, její muž a kytarista vystupující jako Maré Image složil k písním hudbu.
„Jedná se o takový rodičovský bigbít,“ charakterizoval album baskytarista Ivo Smékal, který narážel na fakt, že manželé společně vychovávají dvě dcery a syna. K některým skladbám byly již natočeny i videoklipy, které jsou k vidění na kanálu YouTube. Najdete tu i klip k písni Táta, kde zpěvačka prostřednictvím archivních záběrů dojemně vzpomíná na svého otce. Tím byla muzikantská legenda Konicka Lojza Grepl, který zemřel před šesti lety.
Album si můžete pořídit na koncertech nebo domluvit jinou formu předání na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně přes facebookový profil zpěvačky.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments