Příjemnou noc, dnes je sobota 22.2.2020
svátek slaví Petr,
zítra Svatopluk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V letním kině v Mostkovicích se postarají o program i tento týden, který bude v letošní sezóně závěrečný. Promítat se bude od středy do soboty. Nejprve uvidíte francouzskou komedii Co jsme komu zase udělali, poté úspěšný hudební film Bohemian Rhapsody a nakonec vše uzavře nejnovější „marvelovka“ Captain Marvel. Jde ovšem o poslední možnost zajít do letního kina v Mostkovicích, v sobotu 31. srpna jeho program končí.


Konec letošní sezóny v letním kině v Mostkovicích přinese zajímavou trojici snímků. Ve středu 28. srpna můžete zhlédnout pokračování úspěšné francouzské komedie Co jsme komu udělali? S názvem Co jsme komu zase udělali? „Claude a Marie čelí nové krizi. Jejich dcery a manželé se rozhodli opustit Francii, ale co rodiče? Ti udělají všechno pro to, aby jim mladí neodjeli.“ Vstupné na film činí 80 korun, avšak pro mládež do 12 let je nevhodný.
V pátek 30. srpna naposledy uvidíte velmi úspěšný hudební snímek Bohemian Rhapsody. Tento životopisný film popisuje hudební dráhu a jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho. Vstupné vás přijde na 90 korun.
Nakonec vše završí v sobotu 31. srpna „marvelovka“ Captain Marvel. „Snímek se odehrává v devadesátých letech 20. století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období světa Marvel. Když Zemi zasáhne válka mezi dvěma mimozemskými rasami, superhrdinka Danversonová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.“ Lístky na něj stojí 80 korun, pro mládež do 12 let je přitom nevhodný. Vše se bude promítat již od 20:30 hodin. 

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments