Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Obec Vrchoslavice zve na Sjezd rodáků, občanů a přátel obce Vrchoslavice konaný při příležitosti oslav 290 let školy v obci. Akce se bude konat v sobotu 7. září. Už od rána bude po obci vyhrávat Vřesovanka, slavnostní zahájení je naplánováno na 9:00 hodin v sokolovně.

Následovat budou vystoupení dětí před kostelem, mše za živé i zemřelé rodáky obce v kostele sv. Michaela, průvod na hřbitov, položení kytky k hlavnímu kříži a pomníku. Po obědě bude program pokračovat vedle sokolovny. V 18:00 hodin vystoupí písničkář Pokáč, o hodinu později se zahájí posezení u táboráku s hudebním doprovodem kapel Sem Tam a Tak určitě. Zároveň budou probíhat Dny otevřených dveří ve škole, školce, na radnici, hasičské zbrojnici, myslivně a fotbalovém hřišti. Po celý den bude po obci jezdit vláček. Ve farské zahradě bude pro děti skákací hrad, lukostřelba a šermíři.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments