Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Program „Prostějovského léta 2019“ finišuje. Lidé si kulturní nabídky mohli užívat od začátku měsíce června.

„Program byl letos velice bohatý. Lidé si mohli vychutnat i zbrusu nová kulturní témata, která věřím, že se líbila. I v příštím roce chceme předložit hodně „barevné“ menu, které do centra města přinese další oživení,“ slíbil primátor František Jura.

Jeho slova doplnila náměstkyně Milada Sokolová, která stála za řadou novinek:

„Prostějovská léta byla vždy úžasná, nesmíme však v programu ustrnout. Proto byl letošek ve znamení inovací. Náměstí, kromě tradičních koncertů a programů pro děti, se stalo i hřištěm beach sportů, děti zde mohly využívat pískoviště, stavěly se tu sochy, před muzeem a na nádvoří zámku se promítalo, v nabídce byla i módní přehlídka. Vše nyní vrcholí dvoudenním promítáním filmu o Černobylu v Kolářových sadech u hvězdárny. Věřím, že si každý v programu našel to svoje,“ uzavřela náměstkyně Milada Sokolová s tím, že Prostějovské léto 2019 končí hned čtyřmi koncerty, například včerejším (28.8.2019) představením slovenské kapely Desmod či dnešním (29.8.2019) programem zpěváka Xindla X.

„Končíme sobotním (31.8.2019) promítáním kina METRO 70 na nádvoří prostějovského zámku rodinným filmem Coco, tak přijďte,“ uvedla Sokolová.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments