Dobré odpoledne, dnes je sobota 29.2.2020
svátek slaví Horymír,
zítra Bedřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Večer plný emocí mohli prožít minulý čtvrtek návštěvníci Kulturního klubu u hradeb DUHA. I za účasti náměstkyň primátora Aleny Raškové a Milady Sokolové tam proběhla vernisáž fotografické výstavy s názvem „Záleží, na čem záleží“ autorky Ivety Stodůlkové.

Jedná se o tzv. mezigenerační fotografie, kdy se fotí rodinní příslušníci různých věkových kategorií. Celý projekt podpořila finančně i prostějovská radnice, a to na doporučení Komise Prostějov Zdravé město. „Je potřeba podpořit každý dobrý nápad, který zaujme veřejnost. A to se doopravdy podařilo, jelikož sál kulturního klubu byl doslova zaplněn k prasknutí,“ konstatovala koordinátorka projektu z uvedené komise Alena Dvořáková.
Ve čtvrtečním podvečeru došlo na hudební i taneční vystoupení, o které se postarali mladí tanečníci a hudebníci. Hlavními hrdinkami večera se ovšem staly klientky centra sociálních služeb, které autorce fotografií během projektu ochotně zapózovaly a přímo během večera se předvedly na improvizované módní přehlídce. Šlo o momenty, kdy řadě návštěvníků vytryskly slzy dojetí, jednalo se o mimořádně emotivní chvíle. Odměnou pro dámy pak kromě květin byl neutuchající potlesk.
Výstavu si lze v prostorách Kulturního klubu DUHA prohlédnout po celý tento týden.

Total Comments

  • Doka izol
  • Ples Jevíčko
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

P3_mnamky
2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Domy po cikánech zmizí.

Až tři miliony korun hodlají v Hradčanech-Kobeřicích investovat do demolice ohyzdných nemovitostí, které v obci zůstaly po vystěhování nepřizpůsobivých občanů a jsou zcela neobyvatelné. Po zbourání domů hodlají místní zastupitelé na uvolněném místě vybudovat okrasný park.

Radary zpět do akce!

V tichosti a režimu přísného utajení upekli prostějovští radní plán, dle něhož se v co nejzazší době má na silnicích opět měřit formou tzv. ptačích budek Ty jsou přitom již dobrých devět roků mimo provoz a v posledních letech se mluvilo o jejich zcela odlišném využití. A ejhle, bude se prý znovu fotit!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ VYKOUKAL
06 pawlovska

To jsou věci! Sportovní manažer Jestřábů se uplynulou sobotu vrátil po osmi sezónách na led a ve věku, kdy brzy oslaví 49. narozeniny, se stal nejstarším hráčem historie, který oblékl dres Prostějova v soutěžním utkání.

Total Comments

Číslo týdne

104

Úctyhodných sto čtyř roků se takřka dožila Josefa Schlesingerová, která byla nejstarší občankou města Prostějova. Minulé úterý bohužel její srdce dotlouklo.

Total Comments

Výrok týdne

„DVA MĚSÍCE JEDL MIXOVANOU STRAVU“

U Okresního soudu v Prostějově vypovídala v případu Jiřího Otáhala alias „kanibala“ jeho exmilenka. A z některých slov šel mráz po zádech…

Total Comments