Dobré poledne, dnes je neděle 23.2.2020
svátek slaví Svatopluk,
zítra Matěj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do altánku Smetanových sadů v Prostějově se opět vrací cimbálová muzika Šumica, kterou pozval Okrašlovací spolek města Prostějova ve spolupráci se spolkem Pomáháme tancem. Cimbálovka zahraje všem přívržencům této muziky a dobrého vína tuto neděli dvaadvacátého září, a to od čtrnácti hodin.


„Veřejný koncert ve Smetanových sadech je malým dárkem obyvatelům města, kteří cimbál i víno vítají,“ nechal se slyšet Tomáš Lázna, předseda spolku Pomáháme tancem.
„Jelikož nedávno v rámci Prostějovského kulturního léta proběhla velká módní přehlídka, kterou Okrašlovací spolek vždy o Hodech v Národním domě pořádal, hledali jsme, čím bychom mohli Prostějovanům udělat radost. A cimbálovka z nedalekého Lutína potěšila již loni, nejen my, ale i prostějovské obecenstvo s ní mají dobré zkušenosti,“ uvedla Milada Sokolová, předsedkyně Okrašlovacího spolku.
Posluchači se mohou těšit i na občerstvení. „Nejrůznější pochutiny zajistí nejen Národní dům, ale také rodinné vinařství Bukovský z Kobylí, tudíž vás všechny zveme i na ochutnávku vína,“ přidal pozvání Lázna.
Takže, nezapomeňte - cimbálovka s ochutnávkou vína opět ve Smetanových sadech! Již dvaadvacátého září! Akce se koná pod záštitou Zdravého města Prostějov.
KDY: NEDĚLE 22. ZÁŘÍ, 14:00 HODIN
KDE: SMETANOVY SADY, PROSTĚJOV


Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments