Příjemnou noc, dnes je pátek 18.10.2019
svátek slaví Lukáš,
zítra Michaela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Když hodláte potěšit a pobavit kulturou starší diváky, na co vsadíte? No samozřejmě na osvědčená seskupení muzikantů z populárního televizního kanálu Šlágr. A právě uplynulý pátek 13. září večer dorazila do určické sokolovny Veselá trojka Pavla Kršky!Půldruhou hodinu trvající představení se setkalo s obrovským úspěchem, a v hledišti čítajícího na sto dvacet diváků nebyli v žádném případě jen příznivci starší generace. „Lidové písničky ze Šlágru prostě táhnou a my máme radost, že už potřetí v krátké době můžeme v Určicích přivítat Duo Aramis a Duo Jamaha, další oblíbenou kapelu z tohoto ranku. Jednání s Pavlem Krškou byla velice vstřícná a Veselá trojka velmi ráda přijala naše pozvání,“ libovala si Lenka Buřtová, kulturní referentka při Obecním úřadu Určice.
Veselá trojka to v určické sokolovně opravdu vzala od podlahy a již po třetí písničce se neostýchali ani diváci, kteří na parketu pod pódiem „trsali“ jako zamlada. „Jsem velice spokojena s úrovní představení i ohlasem diváků,“ uvedla Lenka Buřtová.
V Určicích ještě do konce roku připravují pro občany další kulturní a společenské akce. „Brzy nás čeká setkání seniorů z Určic a okolních obcí Kobylniček, Myslejovic, Seloutek, Alojzova a dalších. A všichni se už teď těšíme na slavnostní rozsvícení vánočního stromu a vánoční koncert v určickém kostele,“ řekla ještě Večerníku Lenka Buřtová.
Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments