Dobrý večer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Když hodláte potěšit a pobavit kulturou starší diváky, na co vsadíte? No samozřejmě na osvědčená seskupení muzikantů z populárního televizního kanálu Šlágr. A právě uplynulý pátek 13. září večer dorazila do určické sokolovny Veselá trojka Pavla Kršky!Půldruhou hodinu trvající představení se setkalo s obrovským úspěchem, a v hledišti čítajícího na sto dvacet diváků nebyli v žádném případě jen příznivci starší generace. „Lidové písničky ze Šlágru prostě táhnou a my máme radost, že už potřetí v krátké době můžeme v Určicích přivítat Duo Aramis a Duo Jamaha, další oblíbenou kapelu z tohoto ranku. Jednání s Pavlem Krškou byla velice vstřícná a Veselá trojka velmi ráda přijala naše pozvání,“ libovala si Lenka Buřtová, kulturní referentka při Obecním úřadu Určice.
Veselá trojka to v určické sokolovně opravdu vzala od podlahy a již po třetí písničce se neostýchali ani diváci, kteří na parketu pod pódiem „trsali“ jako zamlada. „Jsem velice spokojena s úrovní představení i ohlasem diváků,“ uvedla Lenka Buřtová.
V Určicích ještě do konce roku připravují pro občany další kulturní a společenské akce. „Brzy nás čeká setkání seniorů z Určic a okolních obcí Kobylniček, Myslejovic, Seloutek, Alojzova a dalších. A všichni se už teď těšíme na slavnostní rozsvícení vánočního stromu a vánoční koncert v určickém kostele,“ řekla ještě Večerníku Lenka Buřtová.
Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-