Příjemnou noc, dnes je pondělí 9.12.2019
svátek slaví Vratislav,
zítra Julie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

 Když hodláte potěšit a pobavit kulturou starší diváky, na co vsadíte? No samozřejmě na osvědčená seskupení muzikantů z populárního televizního kanálu Šlágr. A právě uplynulý pátek 13. září večer dorazila do určické sokolovny Veselá trojka Pavla Kršky!Půldruhou hodinu trvající představení se setkalo s obrovským úspěchem, a v hledišti čítajícího na sto dvacet diváků nebyli v žádném případě jen příznivci starší generace. „Lidové písničky ze Šlágru prostě táhnou a my máme radost, že už potřetí v krátké době můžeme v Určicích přivítat Duo Aramis a Duo Jamaha, další oblíbenou kapelu z tohoto ranku. Jednání s Pavlem Krškou byla velice vstřícná a Veselá trojka velmi ráda přijala naše pozvání,“ libovala si Lenka Buřtová, kulturní referentka při Obecním úřadu Určice.
Veselá trojka to v určické sokolovně opravdu vzala od podlahy a již po třetí písničce se neostýchali ani diváci, kteří na parketu pod pódiem „trsali“ jako zamlada. „Jsem velice spokojena s úrovní představení i ohlasem diváků,“ uvedla Lenka Buřtová.
V Určicích ještě do konce roku připravují pro občany další kulturní a společenské akce. „Brzy nás čeká setkání seniorů z Určic a okolních obcí Kobylniček, Myslejovic, Seloutek, Alojzova a dalších. A všichni se už teď těšíme na slavnostní rozsvícení vánočního stromu a vánoční koncert v určickém kostele,“ řekla ještě Večerníku Lenka Buřtová.
Total Comments

 • Box
 • Konstrukta
 • Zima PV
 • Kendrion
 • Praktik
 • Hopi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

P3_restaurace_lazne
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Skutečně pomohli a chránili.

Policejní eskortu z Prostějova, která vezla po dálnici D1 v Praze dopadeného pachatele trestného činu spáchaného v prostějovské ubytovně, potkala nečekaná situace. Naši policisté se stali svědky nehody dvou osobních vozidel. Zastavili a vyprostili dvě zraněné osoby z převrácené škodovky. Bravo!

Sdílená kola zmizí z města.

 Vedení radnice kvůli velkému zájmu občanů prodloužilo smlouvu s provozovatelem, lidé tak budou moci oproti původnímu plánu používat sdílená kola i během listopadu a prosince. Jenže poté kola na půjčení na dva měsíce zmizí a znovu se objeví až 1. března. Stroje prý potřebují servis...

Total Comments

Osobnost týdne

ILONA CSÁKOVÁ

48 csakovaPáteční slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí T. G. Masaryka zpestřila svým nádherným vystoupením před tisícovkami Prostějovanů právě tato skvělá muzikálová zpěvačka.

Total Comments

Číslo týdne

 69 356 000

Už na zítřejším zasedání zastupitelstva se bude projednávat rozpočet Prostějova na příští rok. Jak Večerník už minulý týden zjistil, ke schválení míří rozpočet se schodkem za bezmála 70 milionů korun.

Total Comments

Výrok týdne

„CHČIJE A JE MI ZIMA. TAK SE TAK BLBĚ NEPTEJ!“

Na otázku Večerníku, jak jde život, měl bezdomovec stojící před místním nádražím zcela jasnou odpověď...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments