Příjemnou noc, dnes je středa 20.2.2019
svátek slaví Oldřich,
zítra Lenka
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

30 paco_de_luciaK prasknutí naplněné centrální olomoucké náměstí. Skvělá atmosféra a excelentní hudební výkony. Takový byl v pátek večer olomoucký koncert jednoho z největších světových kytarových mágů Paca de Lucíi.

Do diváckého sektoru přišly více než tři tisícovky platících diváků. Další lidé sledovali koncert z oken domů na Horním náměstí a mnozí dokonce z jejich střech. Diváci se na koncert přitom sjeli nejen z celé České republiky, ale přijeli i milovníci kvalitní hudby a flamenca z Polska, Slovenska, Maďarska, Rakouska, Německa i Španělska.

„Jedinečné, famózní, úžasné, nádherné. Nic jiného se k tomu asi nedá říct. Takových událostí zažije člověk jen pár za život. Jsem strašně ráda, že jsem tady mohla být,“ řekla Večerníku po koncertu jedna z nadšených divaček, šestadvacetiletá Jiřina Motanová.

Paco de Lucía v Olomouci předvedl, že je právem považován za jednoho z nej-větších žijících světových hudebníků současnosti. Punc dokonalosti pak celému vystoupení dodala i jeho sedmi-členná doprovodná skupina. Umělcům se dostávalo potlesku a „standing ovation“ v průběhu skladeb a na závěr koncertu poděkovali diváci bouřlivým, několik minut trvajícím potleskem.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments