Dobré odpoledne, dnes je středa 21.8.2019
svátek slaví Johana,
zítra Bohuslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

30 paco_de_luciaK prasknutí naplněné centrální olomoucké náměstí. Skvělá atmosféra a excelentní hudební výkony. Takový byl v pátek večer olomoucký koncert jednoho z největších světových kytarových mágů Paca de Lucíi.

Do diváckého sektoru přišly více než tři tisícovky platících diváků. Další lidé sledovali koncert z oken domů na Horním náměstí a mnozí dokonce z jejich střech. Diváci se na koncert přitom sjeli nejen z celé České republiky, ale přijeli i milovníci kvalitní hudby a flamenca z Polska, Slovenska, Maďarska, Rakouska, Německa i Španělska.

„Jedinečné, famózní, úžasné, nádherné. Nic jiného se k tomu asi nedá říct. Takových událostí zažije člověk jen pár za život. Jsem strašně ráda, že jsem tady mohla být,“ řekla Večerníku po koncertu jedna z nadšených divaček, šestadvacetiletá Jiřina Motanová.

Paco de Lucía v Olomouci předvedl, že je právem považován za jednoho z nej-větších žijících světových hudebníků současnosti. Punc dokonalosti pak celému vystoupení dodala i jeho sedmi-členná doprovodná skupina. Umělcům se dostávalo potlesku a „standing ovation“ v průběhu skladeb a na závěr koncertu poděkovali diváci bouřlivým, několik minut trvajícím potleskem.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Basic
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments