Dobrý večer, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram


Radní odsouhlasili ceny pronájmů ve foyer (promítání) kina Metro 70, rozhodovali také o změnách kalkulačních cen pronájmů v Městském divadle Prostějov.


„Požádala nás ředitelka kina o schválení kalkulace nájemného ve foyer kina (promítání) s účinností od 1. 11. 2019. Důvodem této kalkulace je realizace promítacího sálu ve foyer kina, která probíhá v měsíci říjnu 2019 a tyto prostory budou pronajímány komerčním a nekomerčním subjektům,“ uvedl primátor František Jura a přidal výši pronájmů:

pronájem foyer (promítání) – 1 hodina (nekomerční subjekt) 200,- Kč

pronájem foyer (promítání) – 1 hodina (komerční subjekt) 400,- Kč

pronájem foyer (promítání) s technikem – 1 hod. (nekomerční subjekt) 300,- Kč

pronájem foyer (promítání) s technikem – 1 hodina (komerční subjekt) 500,- KčRadní rozhodovali také o změnách kalkulačních cen pronájmů v divadle. Změny budou dle vyjádření náměstkyně primátora Milady Sokolové platit také od 1. listopadu tohoto roku.

„I zde nás požádala ředitelka divadla o aktualizaci cen pronájmů prostor v souvislosti s odvodem finančních prostředků z fondu investic a s provedenou opravou majetku - přečalouněním židlí. K úpravě nájemného je divadlo nuceno přistoupit, protože nájemné nemůže být nižší, než jsou režijní náklady.“

Nájemné některých místností v úrovni snížené nájemné se za hodinu pronájmu mění takto:

Divadlo z 2.800 Kč na 2.900 Kč

Bufet divadelní z 40 Kč na 50 Kč

Bufet spolkový z 40 Kč na 50 Kč

Klub ze 150 Kč na 155 Kč

Jeviště z 350 Kč na 370 Kč

Přednáškový sál z 350 Kč na 370 Kč

Červený salonek ze 140 Kč na 150 Kč

Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments