Dobré dopoledne, dnes je pondělí 3.8.2020
svátek slaví Miluše,
zítra Dominik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Veronika Jiříčková je mladá cestovatelka, jež brouzdá světem na své žluté koloběžce. Její „neklidné nohy“ ji už zanesly do Itálie, Polska či Litvy, ale užívá si také krás a kopců České republiky. O své zážitky se dělí se širokou veřejností prostřednictvím přednášek. Tentokrát poreferuje, jak se jí jezdilo na Islandu.


Svět je cestování zcela otevřený a nejen mladí lidé toho využívají dosyta, než se natrvalo usadí na jednom místě. Někteří preferují cestování pěšky, jiní na kole a někteří zase na koloběžce. Cesta to musí být náročná, ale určitě i nádherná. Člověk pak na takové dobrodružství vzpomíná celý život, zvlášť když cestuje sám na vlastní pěst.
„S koloběžkou na Island? Proč ne! Povídání o tom, jak jsem se vydala sama poprvé se svou koloběžkou na expedici na to nejméně vhodné místo pro koloběh. Expedice do země vichru, krvelačných ptáků a strmých kopců. Ale taky do země dechberoucích výhledů za každou zatáčkou, horkých jezírek, vodopádů, papuchalků a mnohého dalšího,“ zve na svoji přednášku s názvem Neklidné nohy: 1000 km s koloběžkou po Islandu Veronika Jiříčková.
Počet míst je omezen, a proto neváhejte a rezervujte si svá místa SMS zprávou na telefonním čísle 731 705 122 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ať vám nic neunikne!


KDY: SOBOTA 15. ÚNORA, 19:00 HODIN
KDE: DIVADLO POINT, HUSOVO NÁMĚSTÍ 91, PROSTĚJOV


Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-