Příjemnou noc, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Veronika Jiříčková je mladá cestovatelka, jež brouzdá světem na své žluté koloběžce. Její „neklidné nohy“ ji už zanesly do Itálie, Polska či Litvy, ale užívá si také krás a kopců České republiky. O své zážitky se dělí se širokou veřejností prostřednictvím přednášek. Tentokrát poreferuje, jak se jí jezdilo na Islandu.


Svět je cestování zcela otevřený a nejen mladí lidé toho využívají dosyta, než se natrvalo usadí na jednom místě. Někteří preferují cestování pěšky, jiní na kole a někteří zase na koloběžce. Cesta to musí být náročná, ale určitě i nádherná. Člověk pak na takové dobrodružství vzpomíná celý život, zvlášť když cestuje sám na vlastní pěst.
„S koloběžkou na Island? Proč ne! Povídání o tom, jak jsem se vydala sama poprvé se svou koloběžkou na expedici na to nejméně vhodné místo pro koloběh. Expedice do země vichru, krvelačných ptáků a strmých kopců. Ale taky do země dechberoucích výhledů za každou zatáčkou, horkých jezírek, vodopádů, papuchalků a mnohého dalšího,“ zve na svoji přednášku s názvem Neklidné nohy: 1000 km s koloběžkou po Islandu Veronika Jiříčková.
Počet míst je omezen, a proto neváhejte a rezervujte si svá místa SMS zprávou na telefonním čísle 731 705 122 nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ať vám nic neunikne!


KDY: SOBOTA 15. ÚNORA, 19:00 HODIN
KDE: DIVADLO POINT, HUSOVO NÁMĚSTÍ 91, PROSTĚJOV


Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments