Příjemnou noc, dnes je pondělí 13.7.2020
svátek slaví Markéta,
zítra Karolína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Do prostějovského kina Metro 70 se po koronaviru opět vrací život. A s ním také premiéry okořeněné přítomností tvůrců filmů. Tak tomu bylo i uplynulý pátek 26. června, kdy dorazili dva herci a producent filmu 3Bobule, pokračování úspěšné české komedie.

Konkrétně to byli Tomáš Vican a za herce již klasický představitel policistů Radim Novák i Jakub Uličník. Pobyt v Prostějově začal připomínkou jižní Moravy, kde se film natáčel, tedy plnou skleničkou vychlazeného vína, nápoje bohů.

Program byl pro účastníky premiéry vůbec bohatší, než kdy jindy, příchozí si mohli popovídat přímo s triem protagonistů. A ti se nebáli odvázat a prozrazovat pikantnosti z natáčení. „Bylo to super, užil jsem si to. Film se povedl a s herci byla sranda,“ usmíval se Tomáš Kolář, jeden z několika málo desítek spokojených příznivců.
Dobrý rozmar přítomných mohl kazit právě jedině malý počet diváků. Jak si už dříve povzdechla ředitelka kina Barbora Kucsa Prágerová, cestu si hned po zrušení první vlny nařízení diváci zpět do sálu nenašli. Když tedy trio „z Bobulí“ dorazilo a Tomáš Vican se ptal: „Jak to zde během koronáče lidi přežili,“ odpovědí bylo smutné pokrčení rameny. „Byli jsme zavření, jako všude. A bohužel se nestalo, že by se všichni diváci vrátili, je to postupné,“ posteskla si Prágerová Vicanovi.
Podle toho vypadal i páteční podvečer v kině, na plno rozhodně nebylo. A tak v hloučku přítomných mohl herec Radim Novák prozradit, jaké to je, když hraje policistu příliš často a příliš dlouho. Kromě mírnějších silničních kontrol totiž tato role může způsobovat i komické situace, ale také problémy…

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Po cyklostezce do Vrbátek.

Na kole se bezpečně po cyklostezce dostaneme už z Prostějova do Kostelce na Hané, Bedihoště a do Mostkovic. Nově se rýsuje také plán na výstavbu stezky pro cyklisty z Prostějova do Vrbátek, která má stát 34 milionů korun. Město Prostějov přispěje 450 tisíc korun na vytvoření projektové dokumentace.

Vrátili se ke glyfosátu.
Ještě v živé paměti máme dubnové usnesení zastupitelstva, kterým se zastavilo používání glyfosátů včetně kritizovaného Roundupu při ničení plevele v Prostějově. V posledních týdnech mnozí obyvatelé upozorňovali, že společnost FCC znovu Roundup používá. A Večerníku to potvrdil i náměstek primátora!

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Miloš Karásek

Minulý čtvrtek byla v Prostějově odhalena pamětní deska Edmundu Husserlovi z dílny právě tohoto architekta a sochaře, který je mimo jiné také autorem „sedícího“ Jiřího Wolkera na prostějovském náměstí.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2 073


Právě tolik lidí je aktuálně na Prostějovsku bez práce. Nezaměstnanost v regionu oproti předchozímu měsíci mírně poklesla, ale předpovědi na další období nejsou příznivé.

Total Comments

Výrok týdne

„Církev přestala být vidět, protože se lidé ani nesešli!“

V pořadí již dvanáctý evangelický farář v Prostějově Kamil Vystavěl takto popisoval těžkou dobu koronavirovou.

Total Comments

-