Příjemnou noc, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE:  V zámeckém parku v Konici se v sobotu večer sešli příznivci metalu, heavy metalu i rocku. V režii agentury Mamut agency se uskutečnil nultý ročník Revival festu, na kterém vystoupily „kopie“ světoznámých kapel. A protože kromě skvělé muziky nechybělo tradiční bohaté občerstvení, vládla na konickém zámku perfektní atmosféra.


Od půl sedmé večer se na pódiu postupně představily revivalové kapely Metallica, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Detox a v závěru vystoupil také Bon Jovi! „Já přišel hlavně na Metallicu a Sabbathy. S těmito kapelami jsem vyrůstal, a že je to už let!

Originály by jasně byly lepší, ale tito kluci se fakt snaží, určitě se to dá poslouchat,“ svěřil se Večerníku přímo na místě pan František, který na Revival fest do Konice dorazil až z Boskovic. „Bereme to jako nultý a tedy zkušební ročník. Pozvali jsme revivalové kapely, které vlastně pocházejí z Konice a jejího okolí. Věřím, že zaujmou diváky a budeme v této tradici pokračovat,“ uvedl pro Večerník hlavní organizátor akce Tomáš „Mamut“ Grepl, který si pochvaloval počasí. „To pořadatelům kulturních akcí v regionu mnohdy nepřeje, ale my máme nyní už podruhé štěstí,“ uzavřel Tomáš Grepl i vzpomínkou na nedávné vydařené setkání rockových legend v Konici.

 

 

 

 

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-