Příjemnou noc, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V prostějovských Kolářových sadech u hvězdárny bude nadcházející sobotu probíhat druhý ročník akce City Picnic, která je určena především pro milovníky dobrého jídla, hudby a odpočinku v přírodě. Tento oblíbený letní happening pro všechny věkové skupiny bude bohatý na doprovodný program v podobě různých představení, umění, chybět nebude ani workshop. Nachystejte si tedy deky, židličky, stolky a sluneční brýle, řekněte o tom známým a v sobotu 1. srpna vyrazte.

Hlavním úkolem tohoto městského pikniku je, abyste si užili pohodu a zábavu se svými blízkými. A na co konkrétně se můžete těšit? Jídlo a pití všech různých chutí a vůní pro vás ve stáncích připraví místní proslulé podniky. Damodara potěší všechny vegany a vegetariány svým jídlem, Bistro No. připraví burgery, burrita, sendviče a speciality z grilu, Canall zahřeje čerstvou, praženou, a hlavně výbornou kávou, Pan Cakes PV budou servírovat palačinky, oříšková másla a zmrzlinu a Bistro Pod Křébem pak vše doplní míchanými drinky a točeným pivem. Po celou akci k jídlu, poslechu či tanci zahrají kapely z Prostějova a blízkého okolí: Hello Marcel, Wierdsky, Ryboko, Nic Robertson, Jak sen, Malda, E.Lec b2b Joshek. Aby toho nebylo málo, tak doprovodný program zajistí Vincek zvaný Chaosák spolu se svými hosty. Vincek je skvělý olomoucký performer a improvizátor, který nejednoho z vás vyvede z vaší komfortní zóny a nenechá vás chladnými. Těšit se můžete také na Elke Jensen, krásnou umělkyni údajně původem z Finska, která vás okouzlí obrovskými bublinami a uměním z balónků. Svým umem jistě zaujme i výtvarník Paramak.
Na návštěvníky tak čeká opravdu mnoho pobídek, ohrozit průběh snad může jen počasí a zásah vlády v případě omezeného počtu účastníků či povinného nošení rouše. Tak to nepropásněte. Vstup na akci je zcela zdarma.

 

KDY: SOBOTA 1. SRPNA 10:00-24:00 HODIN
KDE: KOLÁŘOVY SADY U HVĚZDÁRNY, PROSTĚJOV

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-