Dobré dopoledne, dnes je pátek 18.9.2020
svátek slaví Kryštof,
zítra Zita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE: Hned trojkoncert si připravili organizátoři pro všechny návštěvníky Autokempu Žralok. Za nevysoké vstupné si tak mohli diváci užít vydařený páteční večer. Zprvu se na pódiu se představila pro regionální fanoušky hudby dobře známá skupina Minami, dále zahrálo České srdce a celý večer završila skupina Kokeno Rock. Kromě kvalitní hudby nechyběla ani celá škála občerstvení od různých druhů piva až po dobroty z udírny. U toho prostě Večerník nemohl chybět.

 

První návštěvníci přicházeli do areálu, jak to jen bylo možné, brány autokempu se otevřely před šestou hodinou odpolední. O hodinu později začala hrát první skupina Minami, která i v přetrvávajících vysokých teplotách předvedla pěknou show a nezapomněla na žádnou ze svých známých písníček. Více než hodinový koncert diváky bavil, taky však skvěle rozparádil na další kapely posledního červencového večera.

Po skupině Minami následovala pauza na občerstvení. A že měli návštěvníci z čeho vybírat, k dispozici byly různé druhy piva i točené nealko. Protože nejen tekutou stravou je člověk živ, každý si mohl vybrat, na co měl zrovna chuť. Od klasických uzenin přes bramborák až po různé druhy masa. V autokempu vědí, jak přilákat návštěvníky.
Následně už se na pódiu představila skupina České srdce, která na tuzemské scéně působí již velmi dlouho a své fanoušky si najde všude. Což se také potvrdilo. Diváci se hned po prvních tónech přemístili pod pódium, kde si vedle zpěvu s kapelou užili i nějaký ten taneček. Užívali si všichni bez rozdílu věku od nejmenších až po ty starší. „Každý má svou oblíbenou kapelu a my jsme tu právě kvůli nim,“ prozradil jeden z párů pod pódiem.
Poslední kapelou večera bylo Kokeno Rock, které svou hudbou zahájilo takzvanou volnou zábavu. Zatímco fanoušci zazpívali, někteří i tančili, dalším stačilo poslouchat a v krásném letním večeru posedět s přáteli. „Akci považuji za úspěšnou, vyšlo i krásné počasí. Všichni návštěvníci se tu baví, to je pro nás to nejdůležitější,“ netajil spokojenost jeden z organizátorů a zároveň místostarosta Plumlova Martin Hyndrich.
I když areál nebyl zcela zaplněný, rozhodně návštěvnost nebyla malá. Alespoň šlo bez obtíží dodržovat rozestupy. „Samozřejmě bychom byli rádi, kdyby přišlo ještě více lidí, ale i tak si myslím, že návštěva je velmi slušná. Každá skupina fanoušků samozřejmě také dorazí na svou oblíbenou kapelu. Hlavně jsme ovšem rádi, že si takové akce vůbec můžeme užívat. Bez nich by to bylo daleko horší,“ je si Hyndrich vědom nelehké situace.

 

 

Total Comments

  • Hradišťan
  • Vinotéka Hruška
  • ČSSD
  • Interforst
  • Bellis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Byli jste na prostějovských hodech? A jak se vám slavnosti líbily?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Nástupce Berdycha?

Skvělé představení odehrál v uplynulém týdnu osmnáctiletý talent TK Agrofert Prostějov Jiří Lehečka, který zazářil na letošním ročníku Moneta Czech Open a díky semifinále se může těšit na posun ze šesté stovky světového žebříčku. Pochvalu zaslouží i organizátoři z TK PLUS, kteří přes všechny koronavirové nástrahy uspořádali turnaj na jedničku. Ostatně jako vždycky.

Manko v Národním domě!
Postupně ale přece jen unikají informace o tom, co předcházelo odvolání Jiřího Hlocha z funkce ředitele Národního domu. Audit nařízený magistrátem odhaluje nesrovnalosti v účetnictví. Dle kusých zpráv vyplývá, že po bývalém šéfovi zbyly finanční i materiální nesrovnalosti v řádu statisíců korun. Radní nevylučují trestní oznámení.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

KATARÍNA KNECHTOVÁ

Vystoupení vynikající prešovské zpěvačky, kytaristky a skladatelky společně se skupinou Peha bylo zlatým hřebem letošních Hanáckých slavností v Prostějově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

6

Ač se na základě dlouhého programu nepředpokládal hladký průběh úterního jednání Zastupitelstva statutárního města Prostějov, komunální politici stihli vše projednat v rekordním čase šesti hodin...

33

Total Comments

Výrok týdne

„PANÍ NAICLEROVOU BERU JAKO ZNEUZNANOU POLITIČKU, KTERÁ TRPÍ FRUSTRACÍ!“

Prostějovský radní Miloš Sklenka takto reagoval na osobní útoky opoziční zastupitelky.

Total Comments

-