Dobré dopoledne, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 ples relaxFOTOGALERIE Že je plesová sezóna v plném proudu, to každý jistě dobře ví, proto nikoho nepřekvapilo, když se v kralickém Kulturním domě objevili muži v oblecích a půvabné ženy v různorodých róbách. V pátek 22. února se zde totiž konal již desátý ročník fotbalového plesu, jehož pořadatelem je veřejnosti dobře známé futsalové mužstvo FC RELAX Prostějov, vedené panem Františkem Kocourkem. Prostějovský Večerník, jakožto mediální partner akce, samozřejmě na jubilejním ročníku nesměl chybět.

Futsalová sezóna týmu FC RELAX Prostějov o víkendu završí svoji letošní pouť, s dosavadní bilancí jednoho mistrovského titulu (Liga Veteránů) a šestého místa (III. třída Prostějovska). Na zbývajících dvou frontách se rozhodne v zítřejších bojích krajského přeboru a nejvyšší okresní soutěže. Sbírání skvělých umístění je tradicí tohoto nejúspěšnějšího týmu Prostějovska, stejně jako se stalo již tradicí pořádání fotbalového plesu. Ten poslední byl v pořadí již desátým, což je na tak mladý tým významné jubileum.

„Především bychom chtěli poděkovat pořadatelům za prostory a sponzorům za jejich dary, bez nichž bychom nedošli až tak daleko. Jsme rádi, že se ples stal tradičním zakončením naší sezóny a věříme, že budeme i nadále pokračovat v této skvělé tradici,“ zamyslel se výhledově organizátor akce František Kocourek.

Členové týmu společně se svým dámským doprovodem vyměnilo palubovku za taneční parket a dokázali, že nejsou jen skvělými fotbalovými hráči, ale neztratili by se ani na poli tanečním. Hudební doprovod obstarala skupina Tandem, která svým výběrem repertoáru vždy zaplnila parket kralického „Kulturáku“. Asi na žádném plese nechybí bohatá tombola, stejně tak i díky několika štědrým sponzorům, nemohla chybět na tomto jubilejním fotbalovém plese.

Zástupce prostějovského regionu ve futsalu tak od svého vzniku dokazuje, že se dokáže bavit nejen s líným míčem.


Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments