Příjemnou noc, dnes je neděle 17.11.2019
svátek slaví Mahulena,
zítra Romana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 ples relaxFOTOGALERIE Že je plesová sezóna v plném proudu, to každý jistě dobře ví, proto nikoho nepřekvapilo, když se v kralickém Kulturním domě objevili muži v oblecích a půvabné ženy v různorodých róbách. V pátek 22. února se zde totiž konal již desátý ročník fotbalového plesu, jehož pořadatelem je veřejnosti dobře známé futsalové mužstvo FC RELAX Prostějov, vedené panem Františkem Kocourkem. Prostějovský Večerník, jakožto mediální partner akce, samozřejmě na jubilejním ročníku nesměl chybět.

Futsalová sezóna týmu FC RELAX Prostějov o víkendu završí svoji letošní pouť, s dosavadní bilancí jednoho mistrovského titulu (Liga Veteránů) a šestého místa (III. třída Prostějovska). Na zbývajících dvou frontách se rozhodne v zítřejších bojích krajského přeboru a nejvyšší okresní soutěže. Sbírání skvělých umístění je tradicí tohoto nejúspěšnějšího týmu Prostějovska, stejně jako se stalo již tradicí pořádání fotbalového plesu. Ten poslední byl v pořadí již desátým, což je na tak mladý tým významné jubileum.

„Především bychom chtěli poděkovat pořadatelům za prostory a sponzorům za jejich dary, bez nichž bychom nedošli až tak daleko. Jsme rádi, že se ples stal tradičním zakončením naší sezóny a věříme, že budeme i nadále pokračovat v této skvělé tradici,“ zamyslel se výhledově organizátor akce František Kocourek.

Členové týmu společně se svým dámským doprovodem vyměnilo palubovku za taneční parket a dokázali, že nejsou jen skvělými fotbalovými hráči, ale neztratili by se ani na poli tanečním. Hudební doprovod obstarala skupina Tandem, která svým výběrem repertoáru vždy zaplnila parket kralického „Kulturáku“. Asi na žádném plese nechybí bohatá tombola, stejně tak i díky několika štědrým sponzorům, nemohla chybět na tomto jubilejním fotbalovém plese.

Zástupce prostějovského regionu ve futsalu tak od svého vzniku dokazuje, že se dokáže bavit nejen s líným míčem.


Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments