Dobrý večer, dnes je pondělí 24.2.2020
svátek slaví Matěj,
zítra Liliana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 ples relaxFOTOGALERIE Že je plesová sezóna v plném proudu, to každý jistě dobře ví, proto nikoho nepřekvapilo, když se v kralickém Kulturním domě objevili muži v oblecích a půvabné ženy v různorodých róbách. V pátek 22. února se zde totiž konal již desátý ročník fotbalového plesu, jehož pořadatelem je veřejnosti dobře známé futsalové mužstvo FC RELAX Prostějov, vedené panem Františkem Kocourkem. Prostějovský Večerník, jakožto mediální partner akce, samozřejmě na jubilejním ročníku nesměl chybět.

Futsalová sezóna týmu FC RELAX Prostějov o víkendu završí svoji letošní pouť, s dosavadní bilancí jednoho mistrovského titulu (Liga Veteránů) a šestého místa (III. třída Prostějovska). Na zbývajících dvou frontách se rozhodne v zítřejších bojích krajského přeboru a nejvyšší okresní soutěže. Sbírání skvělých umístění je tradicí tohoto nejúspěšnějšího týmu Prostějovska, stejně jako se stalo již tradicí pořádání fotbalového plesu. Ten poslední byl v pořadí již desátým, což je na tak mladý tým významné jubileum.

„Především bychom chtěli poděkovat pořadatelům za prostory a sponzorům za jejich dary, bez nichž bychom nedošli až tak daleko. Jsme rádi, že se ples stal tradičním zakončením naší sezóny a věříme, že budeme i nadále pokračovat v této skvělé tradici,“ zamyslel se výhledově organizátor akce František Kocourek.

Členové týmu společně se svým dámským doprovodem vyměnilo palubovku za taneční parket a dokázali, že nejsou jen skvělými fotbalovými hráči, ale neztratili by se ani na poli tanečním. Hudební doprovod obstarala skupina Tandem, která svým výběrem repertoáru vždy zaplnila parket kralického „Kulturáku“. Asi na žádném plese nechybí bohatá tombola, stejně tak i díky několika štědrým sponzorům, nemohla chybět na tomto jubilejním fotbalovém plese.

Zástupce prostějovského regionu ve futsalu tak od svého vzniku dokazuje, že se dokáže bavit nejen s líným míčem.


Total Comments

  • Infos
  • Ples Jevíčko
  • Basic
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V ZAHRANIČNÍCH RESTAURACÍCH?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments