Dobré odpoledne, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

08 ples relaxFOTOGALERIE Že je plesová sezóna v plném proudu, to každý jistě dobře ví, proto nikoho nepřekvapilo, když se v kralickém Kulturním domě objevili muži v oblecích a půvabné ženy v různorodých róbách. V pátek 22. února se zde totiž konal již desátý ročník fotbalového plesu, jehož pořadatelem je veřejnosti dobře známé futsalové mužstvo FC RELAX Prostějov, vedené panem Františkem Kocourkem. Prostějovský Večerník, jakožto mediální partner akce, samozřejmě na jubilejním ročníku nesměl chybět.

Futsalová sezóna týmu FC RELAX Prostějov o víkendu završí svoji letošní pouť, s dosavadní bilancí jednoho mistrovského titulu (Liga Veteránů) a šestého místa (III. třída Prostějovska). Na zbývajících dvou frontách se rozhodne v zítřejších bojích krajského přeboru a nejvyšší okresní soutěže. Sbírání skvělých umístění je tradicí tohoto nejúspěšnějšího týmu Prostějovska, stejně jako se stalo již tradicí pořádání fotbalového plesu. Ten poslední byl v pořadí již desátým, což je na tak mladý tým významné jubileum.

„Především bychom chtěli poděkovat pořadatelům za prostory a sponzorům za jejich dary, bez nichž bychom nedošli až tak daleko. Jsme rádi, že se ples stal tradičním zakončením naší sezóny a věříme, že budeme i nadále pokračovat v této skvělé tradici,“ zamyslel se výhledově organizátor akce František Kocourek.

Členové týmu společně se svým dámským doprovodem vyměnilo palubovku za taneční parket a dokázali, že nejsou jen skvělými fotbalovými hráči, ale neztratili by se ani na poli tanečním. Hudební doprovod obstarala skupina Tandem, která svým výběrem repertoáru vždy zaplnila parket kralického „Kulturáku“. Asi na žádném plese nechybí bohatá tombola, stejně tak i díky několika štědrým sponzorům, nemohla chybět na tomto jubilejním fotbalovém plese.

Zástupce prostějovského regionu ve futsalu tak od svého vzniku dokazuje, že se dokáže bavit nejen s líným míčem.


Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments