Dobré ráno, dnes je středa 13.11.2019
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Nastávající nevěsty a ženiši mohli načerpat inspiraci pro svůj Velký den ve smržické Restauraci U hřiště na Dnu otevřených dveří se zaměřením na svatby. Nabídka elegantních svatebních šatů byla bohatá, stejně jako ochutnávka sladkých i slaných laskomin a návštěvníci nevěděli kam dřív s očima.

Restaurace U hřiště v nedalekých Smržicích otevřela dveře nastávajícím novomanželům i všem těm, kteří plánují velkolepou oslavu narozenin či firemní večírek a neví, kam usadit hosty, „jsme poměrně nová restaurace a touto cestou bychom návštěvníkům rádi předvedli, že jsme schopni zorganizovat nejen svatby, ale i oslavy narozenin, firemní večírky i promoce na úrovni srovnatelné s velkými městskými restauracemi,“ představila akci majitelka Restaurace U hřiště, paní Alena Coufalová. Program byl opravdu bohatý, kromě přehlídky svatebních šatů zajištěných olomouckým svatebním centrem CAXA a elegantních účesů vytvořených Salonem Charme, byly k vidění i originální šperky vhodné pro všechny společenské příležitosti z dílny korálkářky Marty Nevrlé, „originální sadu šperků na míru lze vytvořit dle návrhu či přání zákaznice. Nemusí jít jen o náhrdelník, náramek a náušnice, ale třeba  atypický šperk do vlasů či brož. Nevěsta si samozřejmě může zvolit i použitý materiál, efektní jsou například Swarovski komponenty či originální skleněné korálky - vinutky,“ upřesnila majitelka prostějovského obchůdku s kreativními potřebami Qítko. Zástupkyně prostějovského svatebního DD Salonu radily nastávajícím nevěstám nejen s výběrem svatebních šatů a doplňků, „nevěsty a ženiši si u nás mohou vybrat vše od svatebních oznámení, pronájmu limuzíny i květinových dekorací,“ pochlubila se s nabídkou svého svatebního salonu majitelka, paní Marcela Dosedělová, která budoucím novomanželským párům nabízí i akční cenu služeb svého salonu. Že svatba nemusí být jen v klasické bílé barvě dokazovalo hned devět druhů barevně sladěných svatebních tabulí elegantně dozdobených živými květinovými dekoracemi ze zahradnického centra Marciánová, které je možné na přání svatebčanů sladit s barvou svatebních šatů nevěsty, „v našem zahradnickém centru se snažíme uvázat každou kytici tak, aby doplňovala celkový vzhled nevěsty, aby květinová dekorace působila jako svěží a originální šperk. Jsme samozřejmě schopni uvázat kytici dle nejnovějších módních trendů s použitím veškerých trendových materiálů, ale plně se přizpůsobíme požadavkům zákazníků. Doporučíme druh i tvar kytice individuálně pro každou z našich zákaznic,“ upřesnila Iva Marciánová, dcera majitelky známého zahradnického centra z Kostelce na Hané. A když už je řeč o svatební tabuli nelze nezmínit cukrářské speciality, svatební dorty a obložené rautové mísy, které návštěvníkům nabídly cukrářství Koudelková a Štveráková a kuchaři Restaurace U hřiště. Především přítomní pánové ocenili ochutnávku šesti odrůd lechovických vín  „nemá to chybu,“ potvrdil kvalitu nabízených specialit pan Lubomír Dostál, který na akci zavítal spolu s manželkou. Příjemné prostředí restaurace nabídlo návštěvníkům vítané zpestření neděle a nastávajícím novomanželům snad akce poskytla inspiraci k realizaci originální svatební hostiny.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments