Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Nastávající nevěsty a ženiši mohli načerpat inspiraci pro svůj Velký den ve smržické Restauraci U hřiště na Dnu otevřených dveří se zaměřením na svatby. Nabídka elegantních svatebních šatů byla bohatá, stejně jako ochutnávka sladkých i slaných laskomin a návštěvníci nevěděli kam dřív s očima.

Restaurace U hřiště v nedalekých Smržicích otevřela dveře nastávajícím novomanželům i všem těm, kteří plánují velkolepou oslavu narozenin či firemní večírek a neví, kam usadit hosty, „jsme poměrně nová restaurace a touto cestou bychom návštěvníkům rádi předvedli, že jsme schopni zorganizovat nejen svatby, ale i oslavy narozenin, firemní večírky i promoce na úrovni srovnatelné s velkými městskými restauracemi,“ představila akci majitelka Restaurace U hřiště, paní Alena Coufalová. Program byl opravdu bohatý, kromě přehlídky svatebních šatů zajištěných olomouckým svatebním centrem CAXA a elegantních účesů vytvořených Salonem Charme, byly k vidění i originální šperky vhodné pro všechny společenské příležitosti z dílny korálkářky Marty Nevrlé, „originální sadu šperků na míru lze vytvořit dle návrhu či přání zákaznice. Nemusí jít jen o náhrdelník, náramek a náušnice, ale třeba  atypický šperk do vlasů či brož. Nevěsta si samozřejmě může zvolit i použitý materiál, efektní jsou například Swarovski komponenty či originální skleněné korálky - vinutky,“ upřesnila majitelka prostějovského obchůdku s kreativními potřebami Qítko. Zástupkyně prostějovského svatebního DD Salonu radily nastávajícím nevěstám nejen s výběrem svatebních šatů a doplňků, „nevěsty a ženiši si u nás mohou vybrat vše od svatebních oznámení, pronájmu limuzíny i květinových dekorací,“ pochlubila se s nabídkou svého svatebního salonu majitelka, paní Marcela Dosedělová, která budoucím novomanželským párům nabízí i akční cenu služeb svého salonu. Že svatba nemusí být jen v klasické bílé barvě dokazovalo hned devět druhů barevně sladěných svatebních tabulí elegantně dozdobených živými květinovými dekoracemi ze zahradnického centra Marciánová, které je možné na přání svatebčanů sladit s barvou svatebních šatů nevěsty, „v našem zahradnickém centru se snažíme uvázat každou kytici tak, aby doplňovala celkový vzhled nevěsty, aby květinová dekorace působila jako svěží a originální šperk. Jsme samozřejmě schopni uvázat kytici dle nejnovějších módních trendů s použitím veškerých trendových materiálů, ale plně se přizpůsobíme požadavkům zákazníků. Doporučíme druh i tvar kytice individuálně pro každou z našich zákaznic,“ upřesnila Iva Marciánová, dcera majitelky známého zahradnického centra z Kostelce na Hané. A když už je řeč o svatební tabuli nelze nezmínit cukrářské speciality, svatební dorty a obložené rautové mísy, které návštěvníkům nabídly cukrářství Koudelková a Štveráková a kuchaři Restaurace U hřiště. Především přítomní pánové ocenili ochutnávku šesti odrůd lechovických vín  „nemá to chybu,“ potvrdil kvalitu nabízených specialit pan Lubomír Dostál, který na akci zavítal spolu s manželkou. Příjemné prostředí restaurace nabídlo návštěvníkům vítané zpestření neděle a nastávajícím novomanželům snad akce poskytla inspiraci k realizaci originální svatební hostiny.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments