Dobré odpoledne, dnes je neděle 21.7.2019
svátek slaví Vítězslav,
zítra Magdaléna
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Nastávající nevěsty a ženiši mohli načerpat inspiraci pro svůj Velký den ve smržické Restauraci U hřiště na Dnu otevřených dveří se zaměřením na svatby. Nabídka elegantních svatebních šatů byla bohatá, stejně jako ochutnávka sladkých i slaných laskomin a návštěvníci nevěděli kam dřív s očima.

Restaurace U hřiště v nedalekých Smržicích otevřela dveře nastávajícím novomanželům i všem těm, kteří plánují velkolepou oslavu narozenin či firemní večírek a neví, kam usadit hosty, „jsme poměrně nová restaurace a touto cestou bychom návštěvníkům rádi předvedli, že jsme schopni zorganizovat nejen svatby, ale i oslavy narozenin, firemní večírky i promoce na úrovni srovnatelné s velkými městskými restauracemi,“ představila akci majitelka Restaurace U hřiště, paní Alena Coufalová. Program byl opravdu bohatý, kromě přehlídky svatebních šatů zajištěných olomouckým svatebním centrem CAXA a elegantních účesů vytvořených Salonem Charme, byly k vidění i originální šperky vhodné pro všechny společenské příležitosti z dílny korálkářky Marty Nevrlé, „originální sadu šperků na míru lze vytvořit dle návrhu či přání zákaznice. Nemusí jít jen o náhrdelník, náramek a náušnice, ale třeba  atypický šperk do vlasů či brož. Nevěsta si samozřejmě může zvolit i použitý materiál, efektní jsou například Swarovski komponenty či originální skleněné korálky - vinutky,“ upřesnila majitelka prostějovského obchůdku s kreativními potřebami Qítko. Zástupkyně prostějovského svatebního DD Salonu radily nastávajícím nevěstám nejen s výběrem svatebních šatů a doplňků, „nevěsty a ženiši si u nás mohou vybrat vše od svatebních oznámení, pronájmu limuzíny i květinových dekorací,“ pochlubila se s nabídkou svého svatebního salonu majitelka, paní Marcela Dosedělová, která budoucím novomanželským párům nabízí i akční cenu služeb svého salonu. Že svatba nemusí být jen v klasické bílé barvě dokazovalo hned devět druhů barevně sladěných svatebních tabulí elegantně dozdobených živými květinovými dekoracemi ze zahradnického centra Marciánová, které je možné na přání svatebčanů sladit s barvou svatebních šatů nevěsty, „v našem zahradnickém centru se snažíme uvázat každou kytici tak, aby doplňovala celkový vzhled nevěsty, aby květinová dekorace působila jako svěží a originální šperk. Jsme samozřejmě schopni uvázat kytici dle nejnovějších módních trendů s použitím veškerých trendových materiálů, ale plně se přizpůsobíme požadavkům zákazníků. Doporučíme druh i tvar kytice individuálně pro každou z našich zákaznic,“ upřesnila Iva Marciánová, dcera majitelky známého zahradnického centra z Kostelce na Hané. A když už je řeč o svatební tabuli nelze nezmínit cukrářské speciality, svatební dorty a obložené rautové mísy, které návštěvníkům nabídly cukrářství Koudelková a Štveráková a kuchaři Restaurace U hřiště. Především přítomní pánové ocenili ochutnávku šesti odrůd lechovických vín  „nemá to chybu,“ potvrdil kvalitu nabízených specialit pan Lubomír Dostál, který na akci zavítal spolu s manželkou. Příjemné prostředí restaurace nabídlo návštěvníkům vítané zpestření neděle a nastávajícím novomanželům snad akce poskytla inspiraci k realizaci originální svatební hostiny.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments