Příjemnou noc, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 jesenec_erotikaFOTOGALERIE Letos už podeváté se v Jesenci odehrál populární erotický ples, jehož mediálním partnerem byl PROSTĚJOVSKÝ Večerník a na který dorazilo něco kolem čtyř stovek návštěvníků. V programu se postupně představily dámy v luxusním spodním prádle, striptérka i striptér a nakonec jako hlavní bod celé noci také tolik očekávané náruživé kočičky v lesbi show.

Největší ohlas u publika však i přes veškeré profesionální výkony jednoznačně sklidil Láďa, který vyslyšel výzvu moderátora a před všemi lidmi se svlékl. A to zcela zadarmo! Zatímco na jiných akcích by byl Láďa po tomto kousku z plesu coby exhibicionista rychle vyprovozen, v Jesenci se stal hlavním hrdinou večera...

„Jsem tu už poosmé a pořád se mi tu moc líbí. Za celých těch devět let jsem tedy chyběl pouze jednou. Bylo to zrovna vloni, to jsem chodil s Mirečkou, která byla věřící, takže jsme zůstali doma,“ smál se u vchodu do kulturáku v Jesenci jeden z návštěvníků. Jak dále Večerníku prozradil, po výměně partnerky už mu nic nebránilo ve štěstí. „Čekáme spolu dítě, ale moje nová přítelkyně nějakými většími předsudky netrpí, takže jsem s ní mohl na erotický ples bez problémů vyrazit,“ prohlásil Jonáš Proser z Prostějova.
Návštěvníky postupně do varu dostala přehlídka luxusního párdla a dámská exklusive strip show. „Ta nás letos moc nebavila. Striptérka měla takový nanicovatý prsa, snad to příští rok bude lepší,“ shodli se mužští návštěvníci. Naopak ženy byly s vystoupením pánského striptéra spokojeny. Vůbec největší ohlas však vzbudil Láďa, který využil výzvy moderátora a před početným publikem následoval příklad profesionálního striptéra. Před lidmi se zcela zdarma svlékl, aniž by na něm byl znát vliv alkoholu. „Proč bych se nesvlékl, rozhodně se nemám za co stydět. A opilý tedy zdaleka nejsem. Naopak jsem na ples přivezl své přátele, takže pít ani nemůžu,“ reagoval Láďa.
Plánované vyvrcholení plesu přišlo v podobě závěrečné lesbi show. „V těch policejních uniformách to holkám slušelo, taky se pěkně kroutily. Ale jinak to se sexem nemělo moc společného, čekal jsem určitě víc! Zaujalo mě hlavně to, že obě byly výrazně tetované a jedna z nich měla navzdory svému mládí pořádnou celulitidu...,“ zhodnotil představení dvaatřicetiletý Martin. Na vystupujících holkách Evě a Martině bylo akutečně vidět, že si vystoupení celkem užívají, podle názoru publika však skončily dříve, než se jejich společná show pořádně rozjela...
Co naopak téměř nemělo chybu, byla produkce kapely Kreyn. Ta se v Jesenci představila ve velmi dobré formě a všechny tanečníky jednoznačně dokázala dostat do varu. V Jesenci to přitom byla její premiéra. Pro letošek na plese nahradila oblíbenou skupinu Arest, která tu odehrála všechny předchozí ročníky tradiční akce. „Jedeme v celkem zajetých kolejích,
a tak jsme aspoň v něčem chtěli udělat změnu,“ vysvětlil nám pořadatel Tomáš „Mamut” Grepl, který myšlenkami už nyní zalétá k jubilejnímu desátému ročníku erotického plesu. Ten se v Jesenci bude konat už za rok. Stejně jako devět předchozích bude moci řadě zamilovaných párů posloužit jako inspirace pro horečné strávení zbytku chladné březnové noci. A nejen jí, ale vlastně i celého nadcházejícího jara, které se už hlásí o slovo. Kdo toto volání přírody nevyslyší, ten bude jistě řešit zcela zbytečné problémy...

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments