Dobré odpoledne, dnes je pátek 23.8.2019
svátek slaví Sandra,
zítra Bartoloměj
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 orionZbrusu nová multifunkční hala „Suprovka“ v Němčicích nad Hanou přečkala svou zatěžkávací zkoušku! Tou byl první ročník amatérské taneční soutěže Orion dancing Stars, na níž se sešly naděje z celé Moravy. Všichni pak tančili ze všech sil v kategoriích HIP HOP, ORIENT, DISCO a OSTATNÍ.

První ročník taneční soutěže pro amatérské taneční kolektivy, který se konal v sobotu 23. března, zaznamenal obrovskou účast, a to nejen ze strany publika, které až po strop zaplnilo zbrusu novou multifunkční halu, dětmi trefně pojmenovanou „Suprovka“, ale i od přihlášených skupin. Těch dorazilo na soutěžní klání třiadvacet a diváci se tak měli na co těšit...

Celkem 235 účastníků mělo příležitost předvést své umění v kategoriích HIP HOP, ORIENT, DISCO a OSTATNÍ a těžko říct, která z nich se těšila větší divácké a porotcovské přízni. „Nová hala je skvělá, chodíme sem hrát míčové hry, fotbal nebo florbal,“ nešetřil chválou Martin Horák, který přišel podpořit svou sestru Lenku z NH Crew Němčice n. H. při tanečním hiphopovém vystoupení.

„Podnět k uspořádání amatérské taneční soutěže vzešel právě od našich hiphopových tanečníků, kteří toužili změřit své síly s tanečníky z ostatních skupin. A protože náš předchozí projekt nevyšel, rozhodli jsme se to zkusit znovu. Byly to tři měsíce usilovné práce, nevěděli jsme, jaká bude odezva diváků a tanečních skupin z okolí. Navíc hala je i pro nás nová, takže na případné nedostatky budeme reagovat až v dalším ročníku soutěže. Ale teď musím říct, že se snad vše povedlo a jsem moc spokojená,“ uvedla potěšeně ředitelka DDM Orion Němčice nad Hanou Eva Bašková, která se ujala moderování celé soutěže.

Tu nakonec v absolutním pořadí pro sebe urvaly Bellynky z Oslavan, přičemž domácí taneční škola se prosadila jak v hip hopu, tak i v orient tancích. A byť to nevyšlo na nejvyšší stupínek, úsměv ve tvářích němčických nadějí byl oprávněný.

A nadšené reakce ze strany soutěžících i publika byly neklamnou známkou toho, že se první ročník opravdu bezpochyby vydařil. Všichni účastníci si z prvního ročníku Orion dancing Stars odnášeli drobné dárky a překvapení čekalo v závěru akce i na samotnou paní řídící, která si za sborového zpěvu „Hodně štěstí, zdraví...“ všech přítomných převzala z rukou jednoho z porotců narozeninový dort. „Blahopřeji všem vítězům a už teď vás zvu všechny příští rok na druhý ročník Orion dancing Stars,“ pozvala oslavenkyně všechny přítomné.

PROSTĚJOVSKÝ Večerník si tuto akci rozhodně nenechá ujít!


 

VÍTĚZOVÉ Orion dancing Stars 2013:

Kategorie HIP HOP děti

1.místo:
TS Trips Litovel, 2. místo: NH Crew pokročilí - Němčice n. H., 3. místo: NH Crew začátečníci - Němčice n. H.

Kategorie HIP HOP junior

1. místo: Soundkids, Kojetín, 2. místo: NH Crew junior Němčice n. H.

Kategorie DISCO

1. místo: TS Kaster Litovel junior, 2. místo: TS Kaster Litovel děti

Kategorie ORIENT děti

1. místo: Bellynky Oslavany, 2. místo: Almira Němčice n. H.

Kategorie ORIENT junior

1. místo: Bellyteens Oslavany, 2. místo: Aisha Němčice n. H., 3. místo: Šipka Kroměříž.

Kategorie ORIENT HVK

1. místo: Rose Line Chropyně

Kategorie OSTATNÍ děti

1. místo: IN. D. Vyškov, 2. místo: ZŠ a MŠ Kostelec n. H., 3. místo: Roztleskávačky Kojetín

Kategorie OSTATNÍ junior

1. místo: IN. D. Vyškov, 2. místo: Cheerteens Oslavany, 3. místo: Freedance Kojetín

Absolutní vítěz soutěže

Bellynky Oslavany

12 orion1 12 orion2 12 orion3

 

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments