Příjemnou noc, dnes je sobota 20.7.2019
svátek slaví Ilja,
zítra Vítězslav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 nedvediA je to tady! Už tuto sobotu ožije pláž plumlovské přehrady „U Vrbiček“ prvním vrcholem letní kultury na Prostějovsku. Na programu je jedna z derniér legend české trampské a folkové scény, a vy můžete být u toho! Bratři Nedvědovi se totiž právě letos loučí s fanoušky a na svém turné zavítají i k nám! Agentura HITTRADE slavnou dvojice přilákala v rámci svých akcí „Plumlovské léto“ a fanouškům vychází vstříc i cenou vstupenek. Půjde totiž o vůbec nejlevnější koncert z celého turné Jana a Františka Nedvědů!

Na unikátním koncertu turné 2013 bratrské dvojice Honzy a Františka Nedvědových se kromě už zlidovělých písní můžete těšit i na nejnovější skladby z posledního alba Souhvězdí jisker, podle nějž získalo poslední turné svůj název. Léta koncertování dolehla i na legendy českého country stylu, bratry Jana (67) a Františka (66) Nedvědovy. Po desetileté přestávce ve společném vystupování a následném smíření se zpěváci dohodli, že letošní koncertní turné bude tím posledním. „Příznivci této legendární dvojice mají tak jednu z posledních možností se s písničkáři osobně rozloučit, naposledy si užít tu nádhernou pohodu čišící ze všech jejich písniček a třeba si i zavzpomínat. Ceny koncertu jsou zvýhodněny tak, aby je mělo možnost vidět co nejvíc fanoušků pohodové hudby, která nikdy nezestárne,“ zve na jedinečnou akci majitel pořadatelské firmy HITTRADE Petr Zlámal.

A aby toho nebylo málo, připravil si Zlámal pro hudební příznivce ještě jedno překvapení. „Podařilo se nám zajistit kyvadlovou dopravu speciálně pro koncerty na pláži u Vrbiček. Na všechny akce tak budou jezdit autobusy se sběrnými místy v Prostějově a Mostkovicích. Datumy, časy a místa zveřejňuje dnes Večerník, najdete je také během nadcházejícího týdne na stránkách www.hittrade.cz a www.vecernikpv.cz. Cena pro jednu osobu činí deset korun,“ vzkázal všem příznivcům Zlámal.

V případě nepříznivého počasí proběhne rozloučení s folkovými legendami ve Společenském domě v Prostějově.

Informace o případné změně místa konání koncertu najdete nejpozději v sobotu 15.6. po 8.00 hodin ráno na internetových stránkách www.hittrade.cz a www.vecernikpv.cz!
23 svoz_nedvedi

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments