Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 17.10.2019
svátek slaví Hedvika,
zítra Lukáš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

23 nedvediA je to tady! Už tuto sobotu ožije pláž plumlovské přehrady „U Vrbiček“ prvním vrcholem letní kultury na Prostějovsku. Na programu je jedna z derniér legend české trampské a folkové scény, a vy můžete být u toho! Bratři Nedvědovi se totiž právě letos loučí s fanoušky a na svém turné zavítají i k nám! Agentura HITTRADE slavnou dvojice přilákala v rámci svých akcí „Plumlovské léto“ a fanouškům vychází vstříc i cenou vstupenek. Půjde totiž o vůbec nejlevnější koncert z celého turné Jana a Františka Nedvědů!

Na unikátním koncertu turné 2013 bratrské dvojice Honzy a Františka Nedvědových se kromě už zlidovělých písní můžete těšit i na nejnovější skladby z posledního alba Souhvězdí jisker, podle nějž získalo poslední turné svůj název. Léta koncertování dolehla i na legendy českého country stylu, bratry Jana (67) a Františka (66) Nedvědovy. Po desetileté přestávce ve společném vystupování a následném smíření se zpěváci dohodli, že letošní koncertní turné bude tím posledním. „Příznivci této legendární dvojice mají tak jednu z posledních možností se s písničkáři osobně rozloučit, naposledy si užít tu nádhernou pohodu čišící ze všech jejich písniček a třeba si i zavzpomínat. Ceny koncertu jsou zvýhodněny tak, aby je mělo možnost vidět co nejvíc fanoušků pohodové hudby, která nikdy nezestárne,“ zve na jedinečnou akci majitel pořadatelské firmy HITTRADE Petr Zlámal.

A aby toho nebylo málo, připravil si Zlámal pro hudební příznivce ještě jedno překvapení. „Podařilo se nám zajistit kyvadlovou dopravu speciálně pro koncerty na pláži u Vrbiček. Na všechny akce tak budou jezdit autobusy se sběrnými místy v Prostějově a Mostkovicích. Datumy, časy a místa zveřejňuje dnes Večerník, najdete je také během nadcházejícího týdne na stránkách www.hittrade.cz a www.vecernikpv.cz. Cena pro jednu osobu činí deset korun,“ vzkázal všem příznivcům Zlámal.

V případě nepříznivého počasí proběhne rozloučení s folkovými legendami ve Společenském domě v Prostějově.

Informace o případné změně místa konání koncertu najdete nejpozději v sobotu 15.6. po 8.00 hodin ráno na internetových stránkách www.hittrade.cz a www.vecernikpv.cz!
23 svoz_nedvedi

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments