Dobrý večer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 legendy_letak2Už posedmé se okolí plumlovské přehrady rozvibruje pořádným rockem. Letos ale bude všechno jinak, protože tuto sobotu 21. června dorazí na pódium zbrusu nové kapely, které s sebou pro zdejší hudební fajnšmekry přivezou čerstvou dávku hudebního nářezu. Ano, LEGENDY SE VRACÍ VII jsou tady! Vše vypukne na pláži „U Vrbiček“ v 18.00 hodin a PROSTĚJOVSKÝ Večerník je tradičně exkluzivním mediálním partnerem.


A na co se tentokrát můžeme těšit? „Pro letošek se nám povedlo zajistit skvělé revial kapely Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, Black Sabbath a Nirvana, které se zaručeně postarají o nefalšovanou rockovou atmosféru pod širým nebem,“ přiblížil inovovanou programovou nabídku Tomáš Zlámal, zástupce organizátora, firmy HITTRADE.
A podle jeho informací se rockoví příznivci ani tentokrát nebudou muset starat o to, jak se vlastně dostanou na místo konání. „I letos jsme pro návštěvníky akce zajistili autobusový svoz. Fanoušky dopraví přímo na místo, na pláž U Vrbiček a po koncertu zase zpět na zastávku, autobusová doprava STUDENÝ,“ prozradil Zlámal.
Doprava je zajištěná, s nějakým tím pivkem si proto nebudeme muset dělat hlavu.
A jestli se i na sobotu chystá léto předvést v plné parádě, určitě to jen u jednoho piva nezůstane a byla by věčná škoda, nedat si k tomu i čerstvě ugrilovanou klobásku nebo alespoň bramboráček.
Pokud by se náhodou počasí nevyvedlo, nevadí. Akce se v tom případě přesouvá do Společenského domu v Prostějově, kam všichni trefíme a budeme si tak i bez ohledu na nepřízeň „svatého Petra“ naplno po rockersku zařádit! Tak určitě přijďte, dobrou náladu i partu kamarádů vemte s sebou.

25 legendy_letak_copy

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-