Dobré poledne, dnes je středa 24.4.2019
svátek slaví Jiří,
zítra Marek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 legendy_letak2Už posedmé se okolí plumlovské přehrady rozvibruje pořádným rockem. Letos ale bude všechno jinak, protože tuto sobotu 21. června dorazí na pódium zbrusu nové kapely, které s sebou pro zdejší hudební fajnšmekry přivezou čerstvou dávku hudebního nářezu. Ano, LEGENDY SE VRACÍ VII jsou tady! Vše vypukne na pláži „U Vrbiček“ v 18.00 hodin a PROSTĚJOVSKÝ Večerník je tradičně exkluzivním mediálním partnerem.


A na co se tentokrát můžeme těšit? „Pro letošek se nám povedlo zajistit skvělé revial kapely Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, Black Sabbath a Nirvana, které se zaručeně postarají o nefalšovanou rockovou atmosféru pod širým nebem,“ přiblížil inovovanou programovou nabídku Tomáš Zlámal, zástupce organizátora, firmy HITTRADE.
A podle jeho informací se rockoví příznivci ani tentokrát nebudou muset starat o to, jak se vlastně dostanou na místo konání. „I letos jsme pro návštěvníky akce zajistili autobusový svoz. Fanoušky dopraví přímo na místo, na pláž U Vrbiček a po koncertu zase zpět na zastávku, autobusová doprava STUDENÝ,“ prozradil Zlámal.
Doprava je zajištěná, s nějakým tím pivkem si proto nebudeme muset dělat hlavu.
A jestli se i na sobotu chystá léto předvést v plné parádě, určitě to jen u jednoho piva nezůstane a byla by věčná škoda, nedat si k tomu i čerstvě ugrilovanou klobásku nebo alespoň bramboráček.
Pokud by se náhodou počasí nevyvedlo, nevadí. Akce se v tom případě přesouvá do Společenského domu v Prostějově, kam všichni trefíme a budeme si tak i bez ohledu na nepřízeň „svatého Petra“ naplno po rockersku zařádit! Tak určitě přijďte, dobrou náladu i partu kamarádů vemte s sebou.

25 legendy_letak_copy

Total Comments

  • Taneční čaje
  • Zagorová v Prostějově
  • Galerie
  • Ceny Kultury
  • Tvaruzkovy festival
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V MOTORESTU U KOLA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chvályhodný počin.

Přesně 251 velikonočních beránků nabídla středeční charitativní akce v Národním domě v Prostějově, kterou každoročně pořádá Rotary klub. Jak jsme zjistili, část krasavců byla přímo na místě prodána, zbývající originální kousky putovaly do sociálních ústavů a domovů.

Smrt pohřešovaného.

V minulém vydání Večerníku jsme zveřejnili policejní pátrací relaci po pohřešovaném seniorovi z Olšan u Prostějova. Sedmdesátiletý muž odjel osobním vozidlem k lékaři a slehla se po něm zem.
Na začátku minulého týdne přišla krutá zpráva. Důchodce byl nalezen mrtev v okrese Olomouc...

Total Comments

Osobnost týdne

HARLEJ
16 harlej 1
Pražská skupina vznikla v roce 1995 a za tu dobu si její dravé rockové písničky našly tisíce fanoušků. Svérázní muzikanti potěšili prostějovské fandy uplynulý čtvrtek večer v sále Společenského domu.

Total Comments

Číslo týdne

103
Josefa Schlesingerová spatřila světlo světa 19. dubna 1916. Na Velký pátek tak oslavila neuvěřitelné 103. narozeniny a stala se nejstarší obyvatelkou Prostějova. Vitální a stále čiperná dáma maturovala na obchodní akademii a celý život pracovala jako účetní. Dnes žije u své dcery.

Total Comments

Výrok týdne

„VEČERNÍK PRÝ VÍ VŠECHNO. TAKŽE URČITĚ VÍTE, ŽE MÁM FAKT HROZNOU ŽÍZEŇ!“

Jeden z dobře známých bezdomovců na náměstí T. G. Masaryka oslovil redaktora Večerníku se žádostí o finanční podporu na zakoupení krabicového vína.

Total Comments