Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 23.1.2020
svátek slaví Zdeněk,
zítra Milena
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 legendy_letak2Už posedmé se okolí plumlovské přehrady rozvibruje pořádným rockem. Letos ale bude všechno jinak, protože tuto sobotu 21. června dorazí na pódium zbrusu nové kapely, které s sebou pro zdejší hudební fajnšmekry přivezou čerstvou dávku hudebního nářezu. Ano, LEGENDY SE VRACÍ VII jsou tady! Vše vypukne na pláži „U Vrbiček“ v 18.00 hodin a PROSTĚJOVSKÝ Večerník je tradičně exkluzivním mediálním partnerem.


A na co se tentokrát můžeme těšit? „Pro letošek se nám povedlo zajistit skvělé revial kapely Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, Black Sabbath a Nirvana, které se zaručeně postarají o nefalšovanou rockovou atmosféru pod širým nebem,“ přiblížil inovovanou programovou nabídku Tomáš Zlámal, zástupce organizátora, firmy HITTRADE.
A podle jeho informací se rockoví příznivci ani tentokrát nebudou muset starat o to, jak se vlastně dostanou na místo konání. „I letos jsme pro návštěvníky akce zajistili autobusový svoz. Fanoušky dopraví přímo na místo, na pláž U Vrbiček a po koncertu zase zpět na zastávku, autobusová doprava STUDENÝ,“ prozradil Zlámal.
Doprava je zajištěná, s nějakým tím pivkem si proto nebudeme muset dělat hlavu.
A jestli se i na sobotu chystá léto předvést v plné parádě, určitě to jen u jednoho piva nezůstane a byla by věčná škoda, nedat si k tomu i čerstvě ugrilovanou klobásku nebo alespoň bramboráček.
Pokud by se náhodou počasí nevyvedlo, nevadí. Akce se v tom případě přesouvá do Společenského domu v Prostějově, kam všichni trefíme a budeme si tak i bez ohledu na nepřízeň „svatého Petra“ naplno po rockersku zařádit! Tak určitě přijďte, dobrou náladu i partu kamarádů vemte s sebou.

25 legendy_letak_copy

Total Comments

  • gatta
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

K charitě se přidávají další.

Rovněž během uplynulého týdne pokračovala před místním nádražím v Prostějově charitativní akce v podobě rozlévání polévek bezdomovcům. Je potěšitelné, že k Miladě Sokolové s přidávají i majitelé občerstvení, kteří v sobotu lidem bez domova dovezli pochoutky s kebabem.

Smrt osobností.

 

Prostějovskou společnost zasáhly v posledních dnech hned dvě nešťastné zprávy. Zemřela dlouholetá prostějovská komunální politička, členka ČSSD a ředitelka Domova pro seniory v Jesenci Zuzana Bratterová, zesnul rovněž bývalý ředitel Obchodní akademie v Prostějově Pavel Sekanina. Čest jejich památce!

Total Comments

Osobnost týdne

TEREZA DOČKALOVÁ
03 dockalova
Držitelka dvou Cen Thálie byla hlavní postavou ve hře Nora, kterou minulé úterý přijelo do Prostějova představit pražské Divadlo pod Palmovkou.

Total Comments

Číslo týdne

1 801 797

Bravo! Téměř dva miliony korun přinesla letošní tříkrálová sbírka z celého Prostějovska, čímž byl zase o něco více překonán loňský rekord. Konická charita získala 579 028 korun, prostějovská 1 222 769 korun.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SE PROBUDILA, TAK KOLEM MĚ BYLY PLAMENY…“

Desetiletá Laura Čurejová vzpomíná na oheň, který pohltil celý dům její rodiny ve Vrbátkách a ona sama se ocitla v Dětském domově v Prostějově...

Total Comments