Dobré ráno, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 legendy_letak2Už posedmé se okolí plumlovské přehrady rozvibruje pořádným rockem. Letos ale bude všechno jinak, protože tuto sobotu 21. června dorazí na pódium zbrusu nové kapely, které s sebou pro zdejší hudební fajnšmekry přivezou čerstvou dávku hudebního nářezu. Ano, LEGENDY SE VRACÍ VII jsou tady! Vše vypukne na pláži „U Vrbiček“ v 18.00 hodin a PROSTĚJOVSKÝ Večerník je tradičně exkluzivním mediálním partnerem.


A na co se tentokrát můžeme těšit? „Pro letošek se nám povedlo zajistit skvělé revial kapely Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, Black Sabbath a Nirvana, které se zaručeně postarají o nefalšovanou rockovou atmosféru pod širým nebem,“ přiblížil inovovanou programovou nabídku Tomáš Zlámal, zástupce organizátora, firmy HITTRADE.
A podle jeho informací se rockoví příznivci ani tentokrát nebudou muset starat o to, jak se vlastně dostanou na místo konání. „I letos jsme pro návštěvníky akce zajistili autobusový svoz. Fanoušky dopraví přímo na místo, na pláž U Vrbiček a po koncertu zase zpět na zastávku, autobusová doprava STUDENÝ,“ prozradil Zlámal.
Doprava je zajištěná, s nějakým tím pivkem si proto nebudeme muset dělat hlavu.
A jestli se i na sobotu chystá léto předvést v plné parádě, určitě to jen u jednoho piva nezůstane a byla by věčná škoda, nedat si k tomu i čerstvě ugrilovanou klobásku nebo alespoň bramboráček.
Pokud by se náhodou počasí nevyvedlo, nevadí. Akce se v tom případě přesouvá do Společenského domu v Prostějově, kam všichni trefíme a budeme si tak i bez ohledu na nepřízeň „svatého Petra“ naplno po rockersku zařádit! Tak určitě přijďte, dobrou náladu i partu kamarádů vemte s sebou.

25 legendy_letak_copy

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments