Dobré dopoledne, dnes je středa 26.6.2019
svátek slaví Adriana,
zítra Ladislav
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 legendy_letak2Už posedmé se okolí plumlovské přehrady rozvibruje pořádným rockem. Letos ale bude všechno jinak, protože tuto sobotu 21. června dorazí na pódium zbrusu nové kapely, které s sebou pro zdejší hudební fajnšmekry přivezou čerstvou dávku hudebního nářezu. Ano, LEGENDY SE VRACÍ VII jsou tady! Vše vypukne na pláži „U Vrbiček“ v 18.00 hodin a PROSTĚJOVSKÝ Večerník je tradičně exkluzivním mediálním partnerem.


A na co se tentokrát můžeme těšit? „Pro letošek se nám povedlo zajistit skvělé revial kapely Bon Jovi, Red Hot Chili Peppers, Black Sabbath a Nirvana, které se zaručeně postarají o nefalšovanou rockovou atmosféru pod širým nebem,“ přiblížil inovovanou programovou nabídku Tomáš Zlámal, zástupce organizátora, firmy HITTRADE.
A podle jeho informací se rockoví příznivci ani tentokrát nebudou muset starat o to, jak se vlastně dostanou na místo konání. „I letos jsme pro návštěvníky akce zajistili autobusový svoz. Fanoušky dopraví přímo na místo, na pláž U Vrbiček a po koncertu zase zpět na zastávku, autobusová doprava STUDENÝ,“ prozradil Zlámal.
Doprava je zajištěná, s nějakým tím pivkem si proto nebudeme muset dělat hlavu.
A jestli se i na sobotu chystá léto předvést v plné parádě, určitě to jen u jednoho piva nezůstane a byla by věčná škoda, nedat si k tomu i čerstvě ugrilovanou klobásku nebo alespoň bramboráček.
Pokud by se náhodou počasí nevyvedlo, nevadí. Akce se v tom případě přesouvá do Společenského domu v Prostějově, kam všichni trefíme a budeme si tak i bez ohledu na nepřízeň „svatého Petra“ naplno po rockersku zařádit! Tak určitě přijďte, dobrou náladu i partu kamarádů vemte s sebou.

25 legendy_letak_copy

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments