Dobré ráno, dnes je neděle 20.1.2019
svátek slaví Ilona,
zítra Běla
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

31 olympicUž jen několik málo týdnů nás dělí od koncertu legendy mezi českými bigbítovými skupinami. Olympic znovu míří k nám a podle informací, které jsme získali exkluzivně pro čtenáře Prostějovského Večerníku, se Petr Janda a celá kapela po jejich minulém megaúspěšném vystoupení na letní koncert na pláži U Vrbiček na Plumlovské přehradě nesmírně těší!

Už v sobotu 16. srpna to na Plumlovské přehradě vypukne! Pláž U Vrbiček se stane dějištěm koncertu legendární kapely Olympic, která svými písněmi boří hitparády už víc než padesát let! A pokud se počítáte mezi příznivce kvalitního českého rocku tak, jak jej od roku 1962 předvádí Petr Janda, určitě nesmíte chybět. O tom, že se zdejší fanoušci kapely Olympic koncertu už nemohou dočkat, není třeba pochybovat.
A co na to Petr Janda? Na to jsme se zeptali majitele pořadatelské agentury HITTRADE Petra Zlámala. „Kapela Olympic u nás koncertovala naposledy v září loňského roku. Už tehdy byl pan Janda doslova u vytržení z naprosto neskutečného prostějovského publika! Lidé reagovali už od prvního tónu a zpívali s ním a kapelou od začátku až do úplného konce vystoupení. Takové publikum prý ještě nezažil, a i proto se na letní koncert k nám strašně těší a doufá, že si vystoupení všichni maximálně užijí,“ tlumočil vzkaz frontmana kapely Olympic pořadatel Petr Zlámal, který fanoušky kapely Olympic a všechny hudební příznivce srdečně zve na koncert nabitý songy našeho mládí.
Pokud si tedy chcete užít skvělé letní vystoupení nejdéle fungující legendy mezi bigbítovými kapelami, zatrhněte si v kalendáři sobotu 16. srpna. Ve 20.00 hodin se na pláži U Vrbiček sejdeme my všichni milovníci kapely Olympic, abychom si spolu s Petrem Jandou zazpívali hity Dávno, Snad jsem to zavinil já, Jasná zpráva a další z nestárnoucích pecek. Celou akci zahájí předskokani z kapely Penzistor, tak přijďte určitě taky! V případě nepříznivého počasí se akce odehraje v prostějovském Společenském domě.

Total Comments

  • Pojd hrat hokej
  • Gatta
  • dsp
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ VE STYLOVÉ RESTAURACI TUNING BAR?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Otevřená srdce Prostějovanů.

Sobotní charitativní ples s názvem Pomáháme tancem znovu po roce dokázal, že Prostějované mají stále hodně otevřená srdce a dokáží pomoci lidem v nouzi. Organizátoři akce, jež si vzpomněla i na 100. výročí Československa, opět vybrali desítky tisíc korun, které poputují potřebným.

V drogách jela i úřednice.

Mezi sedmi obviněnými po historicky největší policejní razii na protidrogové scéně během prosince loňského roku v Prostějově je také úřednice magistrátu! Jakmile se zjistilo, že dáma z odboru IT byla členkou drogového gangu, vedení radnice ji okamžitě propustilo ze svých služeb..

Total Comments

Osobnost týdne

LEONA MACHÁLKOVÁ

 
02 ples46Hlavní hvězdou tradičního Městského plesu, který se konal uplynulý pátek, byla tato stále půvabná rodačka z nedalekého Přerova. Svým zpěvem potěšila stovky návštěvníků uvedené zahajovací akce celé plesové sezóny v Prostějově.
PAVLA ASCHENBRENNEROVÁ

Total Comments

Číslo týdne

 17 300 000

Už zítra při mimořádném jednání chtějí prostějovští zastupitelé v první fázi schválit a rozdělit přes sedmnáct milionů korun v rámci dotací sportovním klubům ve městě. Nejvíce, tedy pět milionů korun, obdrží prvoligoví hokejoví Jestřábi.

Total Comments

Výrok týdne

„NAPSALI JSME SI ASI TŘICET ZPRÁV, VŠECHNY JSME ALE SMAZALI! KAŽDÝ JSME TOTIŽ TEHDY MĚLI JEŠTĚ JINÝ VZTAH!“


Současná přítelkyně Radima Žondry Žaneta Zelená se u soudu hodně snažila pro muže obviněného z přepadení tenistky Petry Kvitové poskytnout potřebné alibi

Total Comments