Příjemnou noc, dnes je úterý 13.11.2018
svátek slaví Tibor,
zítra Sáva
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...

31 olympicUž jen několik málo týdnů nás dělí od koncertu legendy mezi českými bigbítovými skupinami. Olympic znovu míří k nám a podle informací, které jsme získali exkluzivně pro čtenáře Prostějovského Večerníku, se Petr Janda a celá kapela po jejich minulém megaúspěšném vystoupení na letní koncert na pláži U Vrbiček na Plumlovské přehradě nesmírně těší!

Už v sobotu 16. srpna to na Plumlovské přehradě vypukne! Pláž U Vrbiček se stane dějištěm koncertu legendární kapely Olympic, která svými písněmi boří hitparády už víc než padesát let! A pokud se počítáte mezi příznivce kvalitního českého rocku tak, jak jej od roku 1962 předvádí Petr Janda, určitě nesmíte chybět. O tom, že se zdejší fanoušci kapely Olympic koncertu už nemohou dočkat, není třeba pochybovat.
A co na to Petr Janda? Na to jsme se zeptali majitele pořadatelské agentury HITTRADE Petra Zlámala. „Kapela Olympic u nás koncertovala naposledy v září loňského roku. Už tehdy byl pan Janda doslova u vytržení z naprosto neskutečného prostějovského publika! Lidé reagovali už od prvního tónu a zpívali s ním a kapelou od začátku až do úplného konce vystoupení. Takové publikum prý ještě nezažil, a i proto se na letní koncert k nám strašně těší a doufá, že si vystoupení všichni maximálně užijí,“ tlumočil vzkaz frontmana kapely Olympic pořadatel Petr Zlámal, který fanoušky kapely Olympic a všechny hudební příznivce srdečně zve na koncert nabitý songy našeho mládí.
Pokud si tedy chcete užít skvělé letní vystoupení nejdéle fungující legendy mezi bigbítovými kapelami, zatrhněte si v kalendáři sobotu 16. srpna. Ve 20.00 hodin se na pláži U Vrbiček sejdeme my všichni milovníci kapely Olympic, abychom si spolu s Petrem Jandou zazpívali hity Dávno, Snad jsem to zavinil já, Jasná zpráva a další z nestárnoucích pecek. Celou akci zahájí předskokani z kapely Penzistor, tak přijďte určitě taky! V případě nepříznivého počasí se akce odehraje v prostějovském Společenském domě.

Total Comments

  • Repoint nabídka na listopad 2018
  • interforst
  • pv_zima
  • toray
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jste spokojeni s volbou prostějovského primátora, kterým se stal František Jura?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Město už žije zimou.

 Uplynulý pátek byla definitivně zahájena Prostějovská zima, a to konkrétně slavnostním otevřením provozu mobilního kluziště na náměstí T. G. Masaryka. Přestože kalendářní dá na sebe zřejmě ještě nějaký ten týden čekat, tak kulturní je zde. Zatím si užijme bruslení, brzy se dočkáme vánočního jarmarku.

Nemá to konce

Problémy bývalého šéfa mládežnického hokeje v Prostějově Michala Tomigy jsou, zdá se, ještě větší, než se původně myslelo. Na jeho hlavu už padlo obvinění z dotačních podvodů, nově pak také obvinění z přečinu krácení daní se škodou bezmála čtyř set tisíc korun. Kde se tato kauza zastaví...?

Vítězkou prestižní ankety o nejoblíbenějšího učitele v Olomouckém kraji se stala Karolína Mlčochová ze střední školy Trivis. K vítězství museli oblíbené kantorce dopomoci samotní studenti. Jejich úkolem totiž bylo přesvědčit porotu, proč právě jejich navržená kandidátka je tou nejoblíbenější. A povedlo se!

Total Comments

Osobnost týdne

Eliška Balzerová

 
balzerovaVšech patnáct postav v laskavé komedii Můj báječný rozvod zvládla s bravurou v prostějovském divadle skvělá česká herečka Eliška Balzerová. Pondělní závěrečný díl festivalu Aplaus 2018 vyšel na jedničku, a to před naprosto vyprodaným hledištěm.

Total Comments

Číslo týdne

83
Přesně tolik schodů k nebi vede přes novou rozhlednu Kopaninka, která se vypíná u Repech do výše 22 metrů. Pátý objekt tohoto druhu na Prostějovsku a první v jeho západní části by měl přilákat turisty i cykloturisty ze širokého okolí, pro něž bude otevřena 2. prosince. Celkové náklady na výstavbu se vyšplhaly ke třem milionům korun.

Total Comments

Výrok týdne

„JSEM PROSTĚ EXHIBICIONISTA“

Frontman legendární skupiny
Olympic Petr JANDA učinil v exkluzivním rozhovoru pro Večerník vážné přiznání...

Total Comments