Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 23.5.2019
svátek slaví Vladimír,
zítra Jana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Čarodějná noc 30. dubna v klubu Apollo 13 patřila pořádnému hudebnímu nářezu a bubenickému kouzlení. Kromě toho, že zahrály čtyři vynikající kapely, předvedl také známý „bicman“ ze Seloutek Zdeněk ZeD Danyi sólové vystoupení připravované pro 3. ročník bubenického workshopu, na kterém spolupracuje s bubeníkem Klaudiem Kryšpínem.

Plánovaný seminář pro hráče na bicí, který dva roky po sobě přivezl do Prostějova Klaudius Kryšpín, bývalý člen Pražského výběru, kapely Stromboli a později Motorbandu, se tentokrát kvůli zranění hlavního protagonisty nemohl uskutečnit. „Protože je Klauda zraněný a nemohl hrát, rozhodli jsme se akci pojmout jinak. Pozvali jsme spřátelené skupiny z okolí a uspořádali tento koncert,“ vysvětlil vznik zajímavé akce Zdeněk Danyi, který sám předvedl své vynikající bubenické umění ve třech ze čtyř vystupujících kapel i při sólovém vystoupení.

Několik desítek návštěvníků si tak mohlo užít koncert konické kapely Tenebra se skvělou zpěvačkou Gábinou Greplovou, progresivní rock v podání Joy bandu z Lešan, metalový nářez mladé olomoucké skupiny Notion Deep a na závěr „šílenou show“ vynikajícího prostějovského revivalu ATD Prostějovský výběr. Je až s podivem, kolik výborných muzikantů i autorských kapel se v okolí Prostějova zrodilo a určitě si zaslouží velkou pozornost.      

„Do Apolla jsem dorazil zhruba v devět hodin, vydržel jsem tam dlouho do noci, prostě nešlo odejít. Kapely předvedly to nejlepší, co mohly, muzikanti byli jeden lepší než druhý. Vážně paráda,“ vyjádřil jistě názor většiny návštěvníků pětatřicetiletý Petr.

Pokud chcete podpořit i další místní kapely, hned 8. května máte další možnost. V Apollu totiž vystoupí mladá kapela The Feud až z Manchesteru a předskokana jí vytvoří prostějovští folk- rock´n´rolloví Chilly Weather.

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments