Příjemnou noc, dnes je sobota 16.2.2019
svátek slaví Ljuba,
zítra Miloslava
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Čarodějná noc 30. dubna v klubu Apollo 13 patřila pořádnému hudebnímu nářezu a bubenickému kouzlení. Kromě toho, že zahrály čtyři vynikající kapely, předvedl také známý „bicman“ ze Seloutek Zdeněk ZeD Danyi sólové vystoupení připravované pro 3. ročník bubenického workshopu, na kterém spolupracuje s bubeníkem Klaudiem Kryšpínem.

Plánovaný seminář pro hráče na bicí, který dva roky po sobě přivezl do Prostějova Klaudius Kryšpín, bývalý člen Pražského výběru, kapely Stromboli a později Motorbandu, se tentokrát kvůli zranění hlavního protagonisty nemohl uskutečnit. „Protože je Klauda zraněný a nemohl hrát, rozhodli jsme se akci pojmout jinak. Pozvali jsme spřátelené skupiny z okolí a uspořádali tento koncert,“ vysvětlil vznik zajímavé akce Zdeněk Danyi, který sám předvedl své vynikající bubenické umění ve třech ze čtyř vystupujících kapel i při sólovém vystoupení.

Několik desítek návštěvníků si tak mohlo užít koncert konické kapely Tenebra se skvělou zpěvačkou Gábinou Greplovou, progresivní rock v podání Joy bandu z Lešan, metalový nářez mladé olomoucké skupiny Notion Deep a na závěr „šílenou show“ vynikajícího prostějovského revivalu ATD Prostějovský výběr. Je až s podivem, kolik výborných muzikantů i autorských kapel se v okolí Prostějova zrodilo a určitě si zaslouží velkou pozornost.      

„Do Apolla jsem dorazil zhruba v devět hodin, vydržel jsem tam dlouho do noci, prostě nešlo odejít. Kapely předvedly to nejlepší, co mohly, muzikanti byli jeden lepší než druhý. Vážně paráda,“ vyjádřil jistě názor většiny návštěvníků pětatřicetiletý Petr.

Pokud chcete podpořit i další místní kapely, hned 8. května máte další možnost. V Apollu totiž vystoupí mladá kapela The Feud až z Manchesteru a předskokana jí vytvoří prostějovští folk- rock´n´rolloví Chilly Weather.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments