Dobré odpoledne, dnes je úterý 11.8.2020
svátek slaví Zuzana,
zítra Klára
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hrátky s čertem z pohádky Princezna ze mlejna alias Yvettou Blanarovičovou rozdováděly náměstí plné dětí, čertů a andělů. Pekelné radovánky pod rozzářeným vánočním stromečkem nepřekazilo ani mrazivé počasí...

 

Už krátce po čtvrté hodině se pod prostějovským vánočním stromečkem scházely děti v kostýmech čertů a andělů, kteří překonali svůj strach z Mikulášova pekelného doprovodu a odvážily se na pódium předvést své pěvecké a recitátorské umění, za což se jim dostalo uznalého potlesku od publika a od Mikuláše a andělů drobného přilepšení k nedávné mikulášské nadílce. Pak už se ale na pódiu objevilo očekávané čertovské překvapení v podobě představitelky malého ale šikovného čertíka z pohádky Princezna ze mlejna, Yvetty Blanarovičové. Při zpěvu latinské písně Pie Jesu prostějovskému publiku předvedla, že je nejen výborná herečka, ale i zdatná zpěvačka. Navíc si pro děti připravila přímo pohádkovou soutěž, při níž měly děti možnost  prokázat své odborné znalosti v oblasti pohádkových písniček. Spolu s publikem malí soutěžící zavzpomínali na klasické české pohádky jako Tři oříšky pro Popelku, Dívka na koštěti, Pyšná princezna a další. Oblíbená herečka pobavila přítomné obecenstvo čerstvou příhodou s městskou policií, které se smáli zejména přítomní policejní příslušníci. „Přeju vám i pánům policistům krásné vánoční svátky a aby se vám splnily všechna vaše přání,“ nezapomněla čertice popřát lehce promrzlému, ale nadšenému publiku. V závěru večera nechybělo společné zpívání pohádkových a vánočních písniček, ani čertovská diskotéka, která přišla přihlížejícímu obecenstvu vhod zejména kvůli skutečně mrazivému počasí. 

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-