Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hrátky s čertem z pohádky Princezna ze mlejna alias Yvettou Blanarovičovou rozdováděly náměstí plné dětí, čertů a andělů. Pekelné radovánky pod rozzářeným vánočním stromečkem nepřekazilo ani mrazivé počasí...

 

Už krátce po čtvrté hodině se pod prostějovským vánočním stromečkem scházely děti v kostýmech čertů a andělů, kteří překonali svůj strach z Mikulášova pekelného doprovodu a odvážily se na pódium předvést své pěvecké a recitátorské umění, za což se jim dostalo uznalého potlesku od publika a od Mikuláše a andělů drobného přilepšení k nedávné mikulášské nadílce. Pak už se ale na pódiu objevilo očekávané čertovské překvapení v podobě představitelky malého ale šikovného čertíka z pohádky Princezna ze mlejna, Yvetty Blanarovičové. Při zpěvu latinské písně Pie Jesu prostějovskému publiku předvedla, že je nejen výborná herečka, ale i zdatná zpěvačka. Navíc si pro děti připravila přímo pohádkovou soutěž, při níž měly děti možnost  prokázat své odborné znalosti v oblasti pohádkových písniček. Spolu s publikem malí soutěžící zavzpomínali na klasické české pohádky jako Tři oříšky pro Popelku, Dívka na koštěti, Pyšná princezna a další. Oblíbená herečka pobavila přítomné obecenstvo čerstvou příhodou s městskou policií, které se smáli zejména přítomní policejní příslušníci. „Přeju vám i pánům policistům krásné vánoční svátky a aby se vám splnily všechna vaše přání,“ nezapomněla čertice popřát lehce promrzlému, ale nadšenému publiku. V závěru večera nechybělo společné zpívání pohádkových a vánočních písniček, ani čertovská diskotéka, která přišla přihlížejícímu obecenstvu vhod zejména kvůli skutečně mrazivému počasí. 

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments