Dobrý podvečer, dnes je středa 18.9.2019
svátek slaví Kryštof,
zítra Zita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vynikající hudební skupina Čechomor po roce hrála opět v Prostějově a opět skvěle! Tentokrát si sebou členové kapely přivezli speciálního hosta, dámské dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way a vyprodaný Společenský dům se mohl utleskat.

Do posledního místečka zaplněném sále se sešli fanoušci Čechomoru snad všech věkových vrstev. Ti méně šťastní diváci, na které se nedostala místa v předních řadách, se dokonce vybavili dalekohledy, aby přes záplavu nadšených příznivců lidových písniček dohlédli na pódium. A bylo na co se dívat, protože členové skupiny Čechomor nejsou jen výteční zpěváci a hudebníci, ale i skvělí šoumeni, kteří na pódiu pořádně řádili. „Před časem jsme nazpívali několik zimních písniček, které nám bylo hloupé zpívat v létě, tak jsme si říkali, že bysme si je dali teď, v tom předvánočním čase,“ uvedl další sadu písní Karel Holas, který při hře málem zavařil smyčec i housle. A aby na pódiu nechyběl ženský element, přivezla si kapela speciálního hosty, zpěvačku Ivu Marešovou a dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way, které si společné vystoupení se skupinou Čechomor moc užívalo. Nejvíc si samozřejmě koncert užili především posluchači v publiku, kteří vytrvale tleskali, podupávali do rytmu a spolu se členy kapely zpívali texty svých oblíbených písní.

Hudební skupina Čechomor spojila své jméno s pojišťovnou Kooperativa a vyrazila na turné po českých a moravských městech, aby pomohla společnosti Pomocné tlapky, která se zabývá chovem a výcvikem asistenčních psů pro zdravotně postižené. Aby posluchače blíže seznámili s charitativním projektem, členové kapely si připravili krátkou video prezentaci, k jejíž projekci vzhledem k technickým potížím nedošlo. Zájemci, kteří chtějí podat pomocnou ruku či packu se tak musí proklikat buď na oficiální stránku kapely nebo na www.pomocnetlapky.cz.

Total Comments

 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

P3_aplaus
Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments