Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 20.6.2019
svátek slaví Květa,
zítra Alois
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vynikající hudební skupina Čechomor po roce hrála opět v Prostějově a opět skvěle! Tentokrát si sebou členové kapely přivezli speciálního hosta, dámské dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way a vyprodaný Společenský dům se mohl utleskat.

Do posledního místečka zaplněném sále se sešli fanoušci Čechomoru snad všech věkových vrstev. Ti méně šťastní diváci, na které se nedostala místa v předních řadách, se dokonce vybavili dalekohledy, aby přes záplavu nadšených příznivců lidových písniček dohlédli na pódium. A bylo na co se dívat, protože členové skupiny Čechomor nejsou jen výteční zpěváci a hudebníci, ale i skvělí šoumeni, kteří na pódiu pořádně řádili. „Před časem jsme nazpívali několik zimních písniček, které nám bylo hloupé zpívat v létě, tak jsme si říkali, že bysme si je dali teď, v tom předvánočním čase,“ uvedl další sadu písní Karel Holas, který při hře málem zavařil smyčec i housle. A aby na pódiu nechyběl ženský element, přivezla si kapela speciálního hosty, zpěvačku Ivu Marešovou a dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way, které si společné vystoupení se skupinou Čechomor moc užívalo. Nejvíc si samozřejmě koncert užili především posluchači v publiku, kteří vytrvale tleskali, podupávali do rytmu a spolu se členy kapely zpívali texty svých oblíbených písní.

Hudební skupina Čechomor spojila své jméno s pojišťovnou Kooperativa a vyrazila na turné po českých a moravských městech, aby pomohla společnosti Pomocné tlapky, která se zabývá chovem a výcvikem asistenčních psů pro zdravotně postižené. Aby posluchače blíže seznámili s charitativním projektem, členové kapely si připravili krátkou video prezentaci, k jejíž projekci vzhledem k technickým potížím nedošlo. Zájemci, kteří chtějí podat pomocnou ruku či packu se tak musí proklikat buď na oficiální stránku kapely nebo na www.pomocnetlapky.cz.

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ CANALL?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments