Příjemnou noc, dnes je neděle 15.12.2019
svátek slaví Radana a Radan,
zítra Albína
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vynikající hudební skupina Čechomor po roce hrála opět v Prostějově a opět skvěle! Tentokrát si sebou členové kapely přivezli speciálního hosta, dámské dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way a vyprodaný Společenský dům se mohl utleskat.

Do posledního místečka zaplněném sále se sešli fanoušci Čechomoru snad všech věkových vrstev. Ti méně šťastní diváci, na které se nedostala místa v předních řadách, se dokonce vybavili dalekohledy, aby přes záplavu nadšených příznivců lidových písniček dohlédli na pódium. A bylo na co se dívat, protože členové skupiny Čechomor nejsou jen výteční zpěváci a hudebníci, ale i skvělí šoumeni, kteří na pódiu pořádně řádili. „Před časem jsme nazpívali několik zimních písniček, které nám bylo hloupé zpívat v létě, tak jsme si říkali, že bysme si je dali teď, v tom předvánočním čase,“ uvedl další sadu písní Karel Holas, který při hře málem zavařil smyčec i housle. A aby na pódiu nechyběl ženský element, přivezla si kapela speciálního hosty, zpěvačku Ivu Marešovou a dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way, které si společné vystoupení se skupinou Čechomor moc užívalo. Nejvíc si samozřejmě koncert užili především posluchači v publiku, kteří vytrvale tleskali, podupávali do rytmu a spolu se členy kapely zpívali texty svých oblíbených písní.

Hudební skupina Čechomor spojila své jméno s pojišťovnou Kooperativa a vyrazila na turné po českých a moravských městech, aby pomohla společnosti Pomocné tlapky, která se zabývá chovem a výcvikem asistenčních psů pro zdravotně postižené. Aby posluchače blíže seznámili s charitativním projektem, členové kapely si připravili krátkou video prezentaci, k jejíž projekci vzhledem k technickým potížím nedošlo. Zájemci, kteří chtějí podat pomocnou ruku či packu se tak musí proklikat buď na oficiální stránku kapely nebo na www.pomocnetlapky.cz.

Total Comments

  • Soledo
  • Lázně Slatinice
  • Zima PV
  • Kendrion
  • Praktik
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VNÍMÁTE DÍVKY, KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT OD MUŽŮ ZA "OTROCTVÍ"?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Máme rozpočet i vyhlášky.

Důležité úterní jednání prostějovského zastupitelstva se nijak neprodlužovalo. Komunální politici celkem racionálně projednali a schválili nejdůležitější dokument města. Na světě je tak nejen rozpočet města Prostějov na rok 2020, ale i nové vyhlášky o hazardu, odpadu či psech.

I tak se dá vydělávat!

Nová móda se rozšiřuje mezi prostějovskými dívkami, které hodlají využívat nejen své přirozené krásy, ale i tvrdé povahy. Jak jinak než přes internet si našly přivýdělek, který je hodně za hranou mravního chování, nicméně nese to. A tak mladé holky poroučí mužům a inkasují „lehce“ vydělané peníze...

Total Comments

Osobnost týdne

ONDŘEJ HAVELKA

49 havelkaFenomenální zpěvák, herec a tanečník se ve čtvrtek představil se svým Melody Makers prostějovským fanouškům na prknech divadla. A jak jinak než především swingovou hudbou z třicátých let.

Total Comments

Číslo týdne

 3 528

Výtěžek z prodeje vlastnoručně vyrobených pamlsků při nedávném Restaurant Day věnoval PROSTĚJOVSKÝ Večerník psímu útulku Voříšek v Čechách pod Kosířem. Odměnou byl ve čtvrtek veselý psí štěkot.

Total Comments

Výrok týdne

„JDU SI ZAKOUŘIT, TO SE NEDÁ POSLOUCHAT!“

První náměstek prostějovského primátora Jiří Pospíšil si od výtek opozice musel dát během zastupitelstva nejednu „rauchpauzu“

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments