Příjemnou noc, dnes je úterý 21.1.2020
svátek slaví Běla,
zítra Slavomír
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vynikající hudební skupina Čechomor po roce hrála opět v Prostějově a opět skvěle! Tentokrát si sebou členové kapely přivezli speciálního hosta, dámské dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way a vyprodaný Společenský dům se mohl utleskat.

Do posledního místečka zaplněném sále se sešli fanoušci Čechomoru snad všech věkových vrstev. Ti méně šťastní diváci, na které se nedostala místa v předních řadách, se dokonce vybavili dalekohledy, aby přes záplavu nadšených příznivců lidových písniček dohlédli na pódium. A bylo na co se dívat, protože členové skupiny Čechomor nejsou jen výteční zpěváci a hudebníci, ale i skvělí šoumeni, kteří na pódiu pořádně řádili. „Před časem jsme nazpívali několik zimních písniček, které nám bylo hloupé zpívat v létě, tak jsme si říkali, že bysme si je dali teď, v tom předvánočním čase,“ uvedl další sadu písní Karel Holas, který při hře málem zavařil smyčec i housle. A aby na pódiu nechyběl ženský element, přivezla si kapela speciálního hosty, zpěvačku Ivu Marešovou a dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way, které si společné vystoupení se skupinou Čechomor moc užívalo. Nejvíc si samozřejmě koncert užili především posluchači v publiku, kteří vytrvale tleskali, podupávali do rytmu a spolu se členy kapely zpívali texty svých oblíbených písní.

Hudební skupina Čechomor spojila své jméno s pojišťovnou Kooperativa a vyrazila na turné po českých a moravských městech, aby pomohla společnosti Pomocné tlapky, která se zabývá chovem a výcvikem asistenčních psů pro zdravotně postižené. Aby posluchače blíže seznámili s charitativním projektem, členové kapely si připravili krátkou video prezentaci, k jejíž projekci vzhledem k technickým potížím nedošlo. Zájemci, kteří chtějí podat pomocnou ruku či packu se tak musí proklikat buď na oficiální stránku kapely nebo na www.pomocnetlapky.cz.

Total Comments

  • Lesy Pv
  • Národní dům
  • Nemocnice Agel
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_tenis

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U ANDĚLA V TYLOVĚ ULICI?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Něco teplého do žaludku.

Rozlévání polévek v režii náměstkyně prostějovského primátora Milady Sokolové minulý týden opět po roce začalo. Bezdomovci u místního nádraží se na tuto tradiční charitativní akci viditelně těšili a odpovídala tomu jejich účast. Konečně dostali zase něco teplého do žaludku.

Kdo všechno jezdí po dálnici.

Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Kdo všechno jezdí po dálnici. Tři v jednom, tak by se dala charakterizovat běžná policejní kontrola řidiče, který uháněl po dálnici směrem k Prostějovu. Na skle neměl dálniční známku a vozidlo nemělo platnou technickou prohlídku. Ale co je úplně nejhorší, řidič byl pod vlivem extáze a marihuany…

Total Comments

Osobnost týdne

ANDREJ BABIŠ
02 babisPremiér České republiky a šéf nejsilnější politické strany ANO 2011 navštívil během své inspekční cesty po Olomouckém kraji také Prostějov. A nechal se slyšet, že naše město si ostatní mohou brát za vzor.

Total Comments

Číslo týdne

832

Smutný rekord ohlásila prostějovská nemocnice. Ve zdejší porodnici se totiž v roce 2019 narodilo právě jen něco přes osm stovek dětí, což je nejméně za posledních třináct let! Vymřeme snad?

Total Comments

Výrok týdne

„JÁ BYCH TENTO VÝROK OZNAČIL ZA NEHORÁZNOST“

Tiskový mluvčí Petry Kvitové Karel Tejkal takto okomentoval slova Radima Žondry, že si tenistka způsobila zranění sama…

Total Comments