Dobrý podvečer, dnes je úterý 4.8.2020
svátek slaví Dominik,
zítra Kristián
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Vynikající hudební skupina Čechomor po roce hrála opět v Prostějově a opět skvěle! Tentokrát si sebou členové kapely přivezli speciálního hosta, dámské dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way a vyprodaný Společenský dům se mohl utleskat.

Do posledního místečka zaplněném sále se sešli fanoušci Čechomoru snad všech věkových vrstev. Ti méně šťastní diváci, na které se nedostala místa v předních řadách, se dokonce vybavili dalekohledy, aby přes záplavu nadšených příznivců lidových písniček dohlédli na pódium. A bylo na co se dívat, protože členové skupiny Čechomor nejsou jen výteční zpěváci a hudebníci, ale i skvělí šoumeni, kteří na pódiu pořádně řádili. „Před časem jsme nazpívali několik zimních písniček, které nám bylo hloupé zpívat v létě, tak jsme si říkali, že bysme si je dali teď, v tom předvánočním čase,“ uvedl další sadu písní Karel Holas, který při hře málem zavařil smyčec i housle. A aby na pódiu nechyběl ženský element, přivezla si kapela speciálního hosty, zpěvačku Ivu Marešovou a dívčí smyčcové kvarteto Gadrew Way, které si společné vystoupení se skupinou Čechomor moc užívalo. Nejvíc si samozřejmě koncert užili především posluchači v publiku, kteří vytrvale tleskali, podupávali do rytmu a spolu se členy kapely zpívali texty svých oblíbených písní.

Hudební skupina Čechomor spojila své jméno s pojišťovnou Kooperativa a vyrazila na turné po českých a moravských městech, aby pomohla společnosti Pomocné tlapky, která se zabývá chovem a výcvikem asistenčních psů pro zdravotně postižené. Aby posluchače blíže seznámili s charitativním projektem, členové kapely si připravili krátkou video prezentaci, k jejíž projekci vzhledem k technickým potížím nedošlo. Zájemci, kteří chtějí podat pomocnou ruku či packu se tak musí proklikat buď na oficiální stránku kapely nebo na www.pomocnetlapky.cz.

Total Comments

  • Gulas Fest
  • Olypmic
  • Czech Tour
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Obáváte se druhé vlny koronavirusu?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Počasí konečně přálo.

Během uplynulého víkendu se v celém prostějovském regionu konal bezpočet kulturních a společenských akcí, které tentokrát nemusely být rušeny kvůli nepřízni počasí. Oproti předešlému fiasku tak v rámci Léta s hvězdami mohla při druhém pokusu nejen kapela Argema zahrát vícero návštěvníkům.

Koronavirus odložil investice.
Stavební investice za desítky milionů korun byli nuceni na příští rok odložit prostějovští radní. Důvodem je až příliš velké množství peněz vynaložených radnicí během nouzového stavu a zároveň obava z dalšího šíření nákazy covid-19. Počkat si musí Národní dům, kino Metro 70 a další.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel ŠPORCL

Fenomenální český houslista uhranul své příznivce při svém vystoupení s názvem Pocta Paganinimu na zámku v Plumlově.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

5 417

Přesně tolik zákazníků využilo během prvního pololetí službu Senior taxi v Prostějově. Velký pokles počtu klientů kvůli covid-19 byl zaznamenán během nouzového stavu.

Total Comments

Výrok týdne

„Takhle kdyby mi vařila moje žena!“

Jeden ze spokojených účastníků ptenského Gulášfestu určitě nechtěl urazit svoji manželku, ale...

Total Comments

-