Dobrý podvečer, dnes je sobota 11.7.2020
svátek slaví Olga,
zítra Bořek
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

51 kladkyV pátek v devět hodin ráno se spustil vlek v lyžařském areálu v Kladkách. Počasí však natěšeným lyžařům o víkendu udělalo hodně tlustou čáru přes rozpočet.

V průběhu celého uplynulého týdne Sokolové z Kladek usilovně zasněžovali místní sjezdovku. Na konci týdne tak bylo na svahu přibližně třicet centimetrů sněhu, z toho bylo asi dvacet umělého. Po sjezdovce se od pátku pod zataženou oblohou proháněli první sjezdaři. Všichni se těšili na víkend, kdy se očekával nával lyžařů. Vše ovšem změnila náhlá obleva a déšť. „Je to naprosto klasická ukázka zákonu schválnosti. Celý týden u nás bylo krásně a od soboty se to muselo pokazit. Pár nadšenců k nám sice v sobotu dorazilo, ale kvůli mlze a dešti nebyly podmínky právě ideální,” komentoval situaci předseda TJ Sokol Kladky Jiří Křeček. I přes víkendovou oblevu se sníh v Kladkách stále držel. Na následující předvánoční týden však meteorologové bohužel předpovídají opět teploty nad nulou. Dokud sníh zcela neroztaje, měl by být vlek v Kladkách provozu od 9:00 do 16:00 hodin. Ceny za lyžování se od loňského roku nezměnily.

Přes současnou nepřízeň počasí se lyžařský areál v Kladkách vylepšuje. Kromě 450 metrů dlouhého vleku zde vyroste druhý, který bude o 230 metrů delší. Přepravní kapacita se zvýší ze současných 600 osob za hodinu na dvojnásobek. Investice přijde na necelých 5 miliónů korun.

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Jiří Vrba

Nestor pivínské zábavy se stal Největším Hanákem! Divadelník ze spolku Větřák Jiří Vrba dosáhl vítězství v prestižní anketě vyhlašované Hanáckou Kyselkou.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

100


Další „stovkařce“ v Prostějově přišel osobně poblahopřát první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Paní Božena Zikušková oslavila kulaté narozeniny v plné svěžesti a pohodě.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„JAK MŮŽETE VYCHOVÁVAT DĚTI, KDYŽ OBA FETUJETE A KRADETE?!“

Soudce Okresního soudu v Prostějově Petr Vrtěl se v případě Ondřeje Smékala přiklonil k nejvyššímu možnému trestu, tedy dvouletému trestu domácího vězení.

Total Comments

-