Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek slaví Bohuslav,
zítra Sandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

51 kladkyV pátek v devět hodin ráno se spustil vlek v lyžařském areálu v Kladkách. Počasí však natěšeným lyžařům o víkendu udělalo hodně tlustou čáru přes rozpočet.

V průběhu celého uplynulého týdne Sokolové z Kladek usilovně zasněžovali místní sjezdovku. Na konci týdne tak bylo na svahu přibližně třicet centimetrů sněhu, z toho bylo asi dvacet umělého. Po sjezdovce se od pátku pod zataženou oblohou proháněli první sjezdaři. Všichni se těšili na víkend, kdy se očekával nával lyžařů. Vše ovšem změnila náhlá obleva a déšť. „Je to naprosto klasická ukázka zákonu schválnosti. Celý týden u nás bylo krásně a od soboty se to muselo pokazit. Pár nadšenců k nám sice v sobotu dorazilo, ale kvůli mlze a dešti nebyly podmínky právě ideální,” komentoval situaci předseda TJ Sokol Kladky Jiří Křeček. I přes víkendovou oblevu se sníh v Kladkách stále držel. Na následující předvánoční týden však meteorologové bohužel předpovídají opět teploty nad nulou. Dokud sníh zcela neroztaje, měl by být vlek v Kladkách provozu od 9:00 do 16:00 hodin. Ceny za lyžování se od loňského roku nezměnily.

Přes současnou nepřízeň počasí se lyžařský areál v Kladkách vylepšuje. Kromě 450 metrů dlouhého vleku zde vyroste druhý, který bude o 230 metrů delší. Přepravní kapacita se zvýší ze současných 600 osob za hodinu na dvojnásobek. Investice přijde na necelých 5 miliónů korun.

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments