Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 9.7.2020
svátek slaví Drahoslava,
zítra Libuše a Amálie
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V rámci Prostějovské zimy se na pódiu před radnicí střídají jedna hvězda za druhou. Vedle andělů a Mikuláše s čerty jsme si mohli zadovádět s Yvettou Blanarovičovou a uplynulý páteční podvečer patřilo náměstí šansonům Světlany Nálepkové, která přes své nachlazení překvapila svým zvučným hlasem a perfektní francouzštinou.

Světlanu Nálepkovou mnozí znají především jako herečku, ale páteční podvečer překvapila Prostějovany i jako velmi nadaná zpěvačka! Publikum na náměstí TGM rozehřála svými šansony z repertoáru Edith Piaf a písněmi Marlene Dietrich v češtině i dokonalé francouzštině! Přestože se zpěvačka obecenstvu omluvila kvůli lehké hlasové indispozici, na jejím projevu to nebylo znát ani v nejmenším. Možná naopak lehce chraplavý hlas dodal jejím písním ten správný melancholický nádech.

„Šansony jsem vybrala proto, že mám pocit, že se výborně hodí k této předvánoční době a navíc se můžete při poslechu trochu i kývat do rytmu a vzájemně se zahřát,“ vybídla zpěvačka publikum, které od poslechu neodradil ani nepříjemný mráz a každou píseň odměnilo vydatným potleskem, k němuž se navíc přidala podpůrná klaka v podobě maminky a rodinných příslušníků zpěvaččina současného přítele, který pochází z nedalekého Ptení.

Zpěvačka neopomněla popřát prokřehlým posluchačům příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku. Nezbývá tedy než se těšit, kdo na prostějovském pódiu zazáří příště, po výtečném pěveckém vystoupení Světlany Nálepkové to ale nebude mít lehké. 

Total Comments

  • Makovec
  • Rock memory of
  • Elite
  • Farmářské trhy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Půjdete v tomto týdnu do Prostějova na tenis?

P3_moravian_husserle
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Uzavírka zatím bez problémů.

Už druhým týdnem je v platnosti uzavírka jedné z nejfrekventovanějších ulic v Prostějově. Zatímco dělníci už pracují na rekonstrukci povrchu vozovky na Vápenici, doprava v centru Prostějova nijak nekolabuje a řidiči v klidu využívají objízdných tras. Jen aby to tak vydrželo.

Místo basy podmínka.

Vrchní soud v Olomouci byl zcela jiného názoru než Krajský soud v Brně. Bývalý předseda mládežnického hokejového klubu LHK Jestřábi spolek Michal Tomiga uspěl u odvolacího soudu, který mu za dotační podvod ve známé kauze změnil pětiletý nepodmíněný trest na tříletou podmínku.

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Vladimír Franz

Hudební skladatel, výtvarník a vysokoškolský profesor nadchl v kostele Povýšení svatého Kříže varhanním koncertem. Prostějované si pak ve Zlaté bráně mohli prohlédnout také jeho výstavu obrazů.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

61


Přesně tolik dní bude uzavřena jedna z nejfrekventovanějších komunikací v Prostějově. Už tuto středu bude zahájena rekonstrukce povrchu vozovky na Vápenici, která potrvá až do konce prázdnin.

8 000 000

 

Total Comments

Výrok týdne

„ŽENY MAJÍ ŠITÍ V GENECH! ŠKODA ŽE SE MU VÍCE NEVĚNUJÍ...“

Jana Komárková navrhuje pro Ptenské dětské divadlo nádherné kostýmy a v exkluzivním rozhovoru pro Večerník (čtěte na straně 10) vyzývá své pohlaví k větší aktivitě s jehlou a nití.

Total Comments

-