Dobré dopoledne, dnes je pondělí 17.6.2019
svátek slaví Adolf,
zítra Milan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V rámci Prostějovské zimy se na pódiu před radnicí střídají jedna hvězda za druhou. Vedle andělů a Mikuláše s čerty jsme si mohli zadovádět s Yvettou Blanarovičovou a uplynulý páteční podvečer patřilo náměstí šansonům Světlany Nálepkové, která přes své nachlazení překvapila svým zvučným hlasem a perfektní francouzštinou.

Světlanu Nálepkovou mnozí znají především jako herečku, ale páteční podvečer překvapila Prostějovany i jako velmi nadaná zpěvačka! Publikum na náměstí TGM rozehřála svými šansony z repertoáru Edith Piaf a písněmi Marlene Dietrich v češtině i dokonalé francouzštině! Přestože se zpěvačka obecenstvu omluvila kvůli lehké hlasové indispozici, na jejím projevu to nebylo znát ani v nejmenším. Možná naopak lehce chraplavý hlas dodal jejím písním ten správný melancholický nádech.

„Šansony jsem vybrala proto, že mám pocit, že se výborně hodí k této předvánoční době a navíc se můžete při poslechu trochu i kývat do rytmu a vzájemně se zahřát,“ vybídla zpěvačka publikum, které od poslechu neodradil ani nepříjemný mráz a každou píseň odměnilo vydatným potleskem, k němuž se navíc přidala podpůrná klaka v podobě maminky a rodinných příslušníků zpěvaččina současného přítele, který pochází z nedalekého Ptení.

Zpěvačka neopomněla popřát prokřehlým posluchačům příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku. Nezbývá tedy než se těšit, kdo na prostějovském pódiu zazáří příště, po výtečném pěveckém vystoupení Světlany Nálepkové to ale nebude mít lehké. 

Total Comments

 • Familiada
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V KAVÁRNĚ COCTAIL CAFÉ?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Konečně konstruktivní jednání.

Úterní zasedání Zastupitelstva statutárního města Prostějov trvalo tentokrát jediný den a bylo ukončeno těsně po osmnácté hodině. V jeho průběhu se sice několikrát zadrhlo, protože opoziční zastupitelé opět v některých případech porušili jednací řád, ale tentokrát bylo docela plynulé.

Fatální selhání řidiče.

Jako obecné ohrožení vyšetřují kriminalisté dopravní nehodu, při které v úterý odpoledne narazil u Litovle autobus plný dětí do odstaveného kamionu. V něm cestovali desetiletí fotbalisté 1.SK Prostějov. Výsledek? Tři těžce zranění dospělí a čtrnáct lehce zraněných malých fotbalistů.

Total Comments

Osobnost týdne

ANTONÍN PANENKA
24 panenka
Legendární český fotbalista a autor nezapomenutelného „dloubáku“ při penaltovém rozstřelu ve finále Mistrovství Evropy v Bělehradě v roce 1976 byl hlavní hvězdou letošního Hořava Cupu v Kostelci na Hané a Prostějově.

Total Comments

Číslo týdne

2,0

Neskutečné. Podíl nezaměstnaných v Prostějově dosáhl historického minima rovných dvou procent. A je otázkou času, kdy se počet lidí bez práce dostane v regionu ještě pod tuto magickou hranici.

Total Comments

Výrok týdne

„BYL BY TO SICE IDEÁLNÍ STAV, ALE TAKY POLITICKÁ SMRT!“

První náměstek primátora Jiří Pospíšil takto zareagoval na radu finančních odborníků, že by město mohlo zvýšit daň z nemovitostí i poplatky za odpad

Total Comments