Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek slaví Bohuslav,
zítra Sandra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

V rámci Prostějovské zimy se na pódiu před radnicí střídají jedna hvězda za druhou. Vedle andělů a Mikuláše s čerty jsme si mohli zadovádět s Yvettou Blanarovičovou a uplynulý páteční podvečer patřilo náměstí šansonům Světlany Nálepkové, která přes své nachlazení překvapila svým zvučným hlasem a perfektní francouzštinou.

Světlanu Nálepkovou mnozí znají především jako herečku, ale páteční podvečer překvapila Prostějovany i jako velmi nadaná zpěvačka! Publikum na náměstí TGM rozehřála svými šansony z repertoáru Edith Piaf a písněmi Marlene Dietrich v češtině i dokonalé francouzštině! Přestože se zpěvačka obecenstvu omluvila kvůli lehké hlasové indispozici, na jejím projevu to nebylo znát ani v nejmenším. Možná naopak lehce chraplavý hlas dodal jejím písním ten správný melancholický nádech.

„Šansony jsem vybrala proto, že mám pocit, že se výborně hodí k této předvánoční době a navíc se můžete při poslechu trochu i kývat do rytmu a vzájemně se zahřát,“ vybídla zpěvačka publikum, které od poslechu neodradil ani nepříjemný mráz a každou píseň odměnilo vydatným potleskem, k němuž se navíc přidala podpůrná klaka v podobě maminky a rodinných příslušníků zpěvaččina současného přítele, který pochází z nedalekého Ptení.

Zpěvačka neopomněla popřát prokřehlým posluchačům příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku. Nezbývá tedy než se těšit, kdo na prostějovském pódiu zazáří příště, po výtečném pěveckém vystoupení Světlany Nálepkové to ale nebude mít lehké. 

Total Comments

  • Memoriál Otmara Malečka
  • Nezamyslice
  • Sportovní hry
  • Zámek Čechy pod Kosířem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK JSTE V LETNÍM OBDOBÍ SPOKOJENI S RESTAURAČNÍMI SLUŽBAMI?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Zájem o Večerník.

Přestože zprvu nepřálo našim výjezdům na koupaliště počasí, poslední dvě soboty jsme se vyřádili dosyta. A k našemu velkému potěšení se návštěvníci areálů v Laškově a naposledy i ve Stražisku náramně bavili, navíc si odnesli i hodnotné ceny. Tento víkend pokračujeme v Otaslavicích, tak přijďte!

Hledané osoby.

Hned dva lidé se v uplynulém týdnu zaměrně i nezáměrně ztratili. Zatímco v Horním Štěpánově postrádají čtyřiasedmdesátiletého seniora, z olomoucké nemocnice utekla patnáctiletá Prostějovanka romského původu, která je navíc v rizikovém těhotenství. Policisté se prostě v létě nenudí...

Total Comments

Osobnost týdne

DAVID KIRNER
33 kirner
Devatenáctiletý mladík z Určic se po maturitě na reálném gymnáziu v Prostějově rozhdol vyrazit na svém kole na „vélet“. Na cestě nakonec strávil celých 58 dní a našlapal neuvěřitelných 4 664 kilometrů.

Total Comments

Číslo týdne

5
Teprve po pěti měsících obdržela obhájkyně odsouzeného Radima Žondry písemnou verzi rozsudku a okamžitě se proti němu odvolala. Jak známo, ten byl už letos v březnu usvědčen a odsouzen k osmi letům vězení...

Total Comments

Výrok týdne

„OBJEVILI SE LONI NA PODZIM. A OD TÉ DOBY JSME TU MĚLI DERATIZÁTORA TŘIKRÁT“

Prodavačka z obchodu ve Ptení, který byl v uplynulém týdnu na dva dny uzavřen, přiznala, že návštěva hlodavců už nějaký ten čas trvá...

Total Comments