Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Tradiční městský ples zahájil prostějovskou plesovou sezonu. K tanci i poslechu hrálo v Národním domě hned několik kapel a na programu nechybělo dobré jídlo a pití, tombola, módní přehlídka a společná mazurka. Kdo v Prostějově něco znamená, nebo by alespoň rád znamenal, nechyběl na XXIII. městském plese, bohužel kromě primátora Miroslava Pišťáka. Toho kvůli zdravotní indispozici při slavnostním přípitku zastoupila náměstkyně Alena Rašková a první náměstek Jiří Pospíšil.

Průvodního slova se chopil ředitel prostějovské knihovny Aleš Procházka, který na pódiu kromě zástupců města uvedl taneční vystoupení studentek ZUŠ Vl. Ambrose a Evu Macurovou, zpěvačku a studentku pražské DAMU, která plesovým hostím v průběhu večera nejednou předvedla své pěvecké umění. Aby se vyhovělo hudebnímu vkusu všech návštěvníků, bylo plesové veselí rozděleno na čtyři stanoviště: v přednáškovém sále hrála k poslechu i tanci skupina ROMANTICA Prostějov, v restauraci cimbálová muzika Jožky Severína, v kavárně skupina Q-STYL a ve vinném sklípku kapela NOVIOS. Na parketu se svým tanečním uměním blýskli zástupci města, gentlemani v perfektně padnoucích oblecích a dámy v oslnivých třpytivých róbách. „Ples je jako vždy výborný, chybí tu jen pan primátor,“ posteskla si i městská radní Milada Sokolová, které to samozřejmě moc slušelo. K bohatému plesovému programu přispěla i módní přehlídka návrhářky Yvony Leitnerové a  nechyběla ani tombola. Šťastní výherci se mohli těšit například ze sady výběrových vín, z divokého kance nebo obrazu Dimitrije Kadrnožky. Vrcholem večera byla závěrečná mazurka, kterou si nedali ujít ani ti, kteří si na komplikovanější tance v průběhu večera netroufali.

Plesová sezona je zahájená, takže hrrr na parket!


Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments