Dobré odpoledne, dnes je pátek 20.9.2019
svátek slaví Oleg,
zítra Matouš
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Květina jako šperk, nevšední doplněk ke společenským šatům či elegantnímu účesu přímo nadchla zejména ženské osazenstvo v publiku již III. ročníku floristické a kadeřnické show s příznačným názvem Květina ve společnosti. Kouzelná podívaná pro přítomné diváky vznikla díky spolupráci Zahradnického centra Marciánová, vlasového Studia IN, svatebního studia L’AMOUR a korálkové a hobby království Qítko, jejichž zástupkyně měly možnost po dva večery seznámit obecenstvo s nejnovějšími trendy v oblasti módy a módních doplňků.

Pro tento nelehký úkol si pozvaly na pomoc studentky prostějovské střední školy ART ECON, které se bravurně zhostily rolí modelek a vdechly tak jednotlivým modelům život. „Ta Nadšené komentáře na adresu krásných modelek se z řad publika nedalo přeslechnout. „moc se mi líbila hlavně slečna v růžových šatech (modelka Kristýna, pozn. red.). Ty jí tak nádherně slušely, vypadala v nich jako nějaká řecká bohyně. Opravdu nádhera,“ nešetřila chválou jedna z divaček. Ale ne vše, co se na pódiu objevilo se setkalo s příznivým ohlasem! „Oblečení paní moderátorky je pro takovou akci přinejmenším nevhodné! A ty výrazy, s tím by se hodila spíš ke kolotočářům,“ vyjádřila se velmi trefně divačka Jolana, ve shodě se svou přítelkyní Annou na adresu moderátorky večera Martiny Queetko Procházkové, která k moderování prvního dne akce s názvem Květina ve společnosti zvolila beztvaré triko a jeansy. Tento drobný nedostatek se ale rozplynul v záplavě nádherných šatů, vlasových doplňků, přepychových klobouků a zejména skvostných květinových dekorací všeho druhu. „Všechno to měli moc hezky skloubené dohromady. Vše je tak slavnostní, šaty, klobouky, líčení a ty nádherné květinové ozdoby, prostě krása,“ zhodnotila přehlídku paní Šmudlová, která se zúčastnila obou předváděcích večerů. „Mě se moc líbily ty klobouky. Je to ohromná ukázka kreativity studentek, že byly schopné vytvořit něco tak luxusního. Jen je škoda, že se tu klobouky obecně málo nosí, v zahraničí je tomu jinak,“ posteskla si paní Dana Wallová, která byla dle vlastních slov na letošní přehlídku velmi zvědavá. „Asi nejvíc mě zaujala přehlídka věnovaná gotickému stylu,“ shodly se Zita Oujezdská a paní Blanka, která přiznala, že v podobném stylu se shlédla i její dcera. Letošní ročník Květiny ve společnosti nelze označit jinak než skvělý, velkolepý a velmi úspěšný. V plném přednáškovém sále Národního domu se nenašel snad nikdo, kdo by neuvažoval o nějakém tom květinovém doplňku pro sebe nebo pro partnerku. A teď už nezbývá, než se těšit na nadcházející ročník!


Total Comments

 • Interforst
 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments