Dobré dopoledne, dnes je úterý 25.6.2019
svátek slaví Ivan,
zítra Adriana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Květina jako šperk, nevšední doplněk ke společenským šatům či elegantnímu účesu přímo nadchla zejména ženské osazenstvo v publiku již III. ročníku floristické a kadeřnické show s příznačným názvem Květina ve společnosti. Kouzelná podívaná pro přítomné diváky vznikla díky spolupráci Zahradnického centra Marciánová, vlasového Studia IN, svatebního studia L’AMOUR a korálkové a hobby království Qítko, jejichž zástupkyně měly možnost po dva večery seznámit obecenstvo s nejnovějšími trendy v oblasti módy a módních doplňků.

Pro tento nelehký úkol si pozvaly na pomoc studentky prostějovské střední školy ART ECON, které se bravurně zhostily rolí modelek a vdechly tak jednotlivým modelům život. „Ta Nadšené komentáře na adresu krásných modelek se z řad publika nedalo přeslechnout. „moc se mi líbila hlavně slečna v růžových šatech (modelka Kristýna, pozn. red.). Ty jí tak nádherně slušely, vypadala v nich jako nějaká řecká bohyně. Opravdu nádhera,“ nešetřila chválou jedna z divaček. Ale ne vše, co se na pódiu objevilo se setkalo s příznivým ohlasem! „Oblečení paní moderátorky je pro takovou akci přinejmenším nevhodné! A ty výrazy, s tím by se hodila spíš ke kolotočářům,“ vyjádřila se velmi trefně divačka Jolana, ve shodě se svou přítelkyní Annou na adresu moderátorky večera Martiny Queetko Procházkové, která k moderování prvního dne akce s názvem Květina ve společnosti zvolila beztvaré triko a jeansy. Tento drobný nedostatek se ale rozplynul v záplavě nádherných šatů, vlasových doplňků, přepychových klobouků a zejména skvostných květinových dekorací všeho druhu. „Všechno to měli moc hezky skloubené dohromady. Vše je tak slavnostní, šaty, klobouky, líčení a ty nádherné květinové ozdoby, prostě krása,“ zhodnotila přehlídku paní Šmudlová, která se zúčastnila obou předváděcích večerů. „Mě se moc líbily ty klobouky. Je to ohromná ukázka kreativity studentek, že byly schopné vytvořit něco tak luxusního. Jen je škoda, že se tu klobouky obecně málo nosí, v zahraničí je tomu jinak,“ posteskla si paní Dana Wallová, která byla dle vlastních slov na letošní přehlídku velmi zvědavá. „Asi nejvíc mě zaujala přehlídka věnovaná gotickému stylu,“ shodly se Zita Oujezdská a paní Blanka, která přiznala, že v podobném stylu se shlédla i její dcera. Letošní ročník Květiny ve společnosti nelze označit jinak než skvělý, velkolepý a velmi úspěšný. V plném přednáškovém sále Národního domu se nenašel snad nikdo, kdo by neuvažoval o nějakém tom květinovém doplňku pro sebe nebo pro partnerku. A teď už nezbývá, než se těšit na nadcházející ročník!


Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments