Dobrý podvečer, dnes je úterý 11.8.2020
svátek slaví Zuzana,
zítra Klára
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Květina jako šperk, nevšední doplněk ke společenským šatům či elegantnímu účesu přímo nadchla zejména ženské osazenstvo v publiku již III. ročníku floristické a kadeřnické show s příznačným názvem Květina ve společnosti. Kouzelná podívaná pro přítomné diváky vznikla díky spolupráci Zahradnického centra Marciánová, vlasového Studia IN, svatebního studia L’AMOUR a korálkové a hobby království Qítko, jejichž zástupkyně měly možnost po dva večery seznámit obecenstvo s nejnovějšími trendy v oblasti módy a módních doplňků.

Pro tento nelehký úkol si pozvaly na pomoc studentky prostějovské střední školy ART ECON, které se bravurně zhostily rolí modelek a vdechly tak jednotlivým modelům život. „Ta Nadšené komentáře na adresu krásných modelek se z řad publika nedalo přeslechnout. „moc se mi líbila hlavně slečna v růžových šatech (modelka Kristýna, pozn. red.). Ty jí tak nádherně slušely, vypadala v nich jako nějaká řecká bohyně. Opravdu nádhera,“ nešetřila chválou jedna z divaček. Ale ne vše, co se na pódiu objevilo se setkalo s příznivým ohlasem! „Oblečení paní moderátorky je pro takovou akci přinejmenším nevhodné! A ty výrazy, s tím by se hodila spíš ke kolotočářům,“ vyjádřila se velmi trefně divačka Jolana, ve shodě se svou přítelkyní Annou na adresu moderátorky večera Martiny Queetko Procházkové, která k moderování prvního dne akce s názvem Květina ve společnosti zvolila beztvaré triko a jeansy. Tento drobný nedostatek se ale rozplynul v záplavě nádherných šatů, vlasových doplňků, přepychových klobouků a zejména skvostných květinových dekorací všeho druhu. „Všechno to měli moc hezky skloubené dohromady. Vše je tak slavnostní, šaty, klobouky, líčení a ty nádherné květinové ozdoby, prostě krása,“ zhodnotila přehlídku paní Šmudlová, která se zúčastnila obou předváděcích večerů. „Mě se moc líbily ty klobouky. Je to ohromná ukázka kreativity studentek, že byly schopné vytvořit něco tak luxusního. Jen je škoda, že se tu klobouky obecně málo nosí, v zahraničí je tomu jinak,“ posteskla si paní Dana Wallová, která byla dle vlastních slov na letošní přehlídku velmi zvědavá. „Asi nejvíc mě zaujala přehlídka věnovaná gotickému stylu,“ shodly se Zita Oujezdská a paní Blanka, která přiznala, že v podobném stylu se shlédla i její dcera. Letošní ročník Květiny ve společnosti nelze označit jinak než skvělý, velkolepý a velmi úspěšný. V plném přednáškovém sále Národního domu se nenašel snad nikdo, kdo by neuvažoval o nějakém tom květinovém doplňku pro sebe nebo pro partnerku. A teď už nezbývá, než se těšit na nadcházející ročník!


Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-