Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

FOTOGALERIE Květina jako šperk, nevšední doplněk ke společenským šatům či elegantnímu účesu přímo nadchla zejména ženské osazenstvo v publiku již III. ročníku floristické a kadeřnické show s příznačným názvem Květina ve společnosti. Kouzelná podívaná pro přítomné diváky vznikla díky spolupráci Zahradnického centra Marciánová, vlasového Studia IN, svatebního studia L’AMOUR a korálkové a hobby království Qítko, jejichž zástupkyně měly možnost po dva večery seznámit obecenstvo s nejnovějšími trendy v oblasti módy a módních doplňků.

Pro tento nelehký úkol si pozvaly na pomoc studentky prostějovské střední školy ART ECON, které se bravurně zhostily rolí modelek a vdechly tak jednotlivým modelům život. „Ta Nadšené komentáře na adresu krásných modelek se z řad publika nedalo přeslechnout. „moc se mi líbila hlavně slečna v růžových šatech (modelka Kristýna, pozn. red.). Ty jí tak nádherně slušely, vypadala v nich jako nějaká řecká bohyně. Opravdu nádhera,“ nešetřila chválou jedna z divaček. Ale ne vše, co se na pódiu objevilo se setkalo s příznivým ohlasem! „Oblečení paní moderátorky je pro takovou akci přinejmenším nevhodné! A ty výrazy, s tím by se hodila spíš ke kolotočářům,“ vyjádřila se velmi trefně divačka Jolana, ve shodě se svou přítelkyní Annou na adresu moderátorky večera Martiny Queetko Procházkové, která k moderování prvního dne akce s názvem Květina ve společnosti zvolila beztvaré triko a jeansy. Tento drobný nedostatek se ale rozplynul v záplavě nádherných šatů, vlasových doplňků, přepychových klobouků a zejména skvostných květinových dekorací všeho druhu. „Všechno to měli moc hezky skloubené dohromady. Vše je tak slavnostní, šaty, klobouky, líčení a ty nádherné květinové ozdoby, prostě krása,“ zhodnotila přehlídku paní Šmudlová, která se zúčastnila obou předváděcích večerů. „Mě se moc líbily ty klobouky. Je to ohromná ukázka kreativity studentek, že byly schopné vytvořit něco tak luxusního. Jen je škoda, že se tu klobouky obecně málo nosí, v zahraničí je tomu jinak,“ posteskla si paní Dana Wallová, která byla dle vlastních slov na letošní přehlídku velmi zvědavá. „Asi nejvíc mě zaujala přehlídka věnovaná gotickému stylu,“ shodly se Zita Oujezdská a paní Blanka, která přiznala, že v podobném stylu se shlédla i její dcera. Letošní ročník Květiny ve společnosti nelze označit jinak než skvělý, velkolepý a velmi úspěšný. V plném přednáškovém sále Národního domu se nenašel snad nikdo, kdo by neuvažoval o nějakém tom květinovém doplňku pro sebe nebo pro partnerku. A teď už nezbývá, než se těšit na nadcházející ročník!


Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments