Dobré dopoledne, dnes je středa 17.7.2019
svátek slaví Martina,
zítra Drahomíra
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Hrůza a děs obcházela hudební klub Apollo 13, který se stal dějištěm Klementova hororového plesu. V nápojovém lístku nechyběla Bloody Mary ani Krvavá záda a na pódiu děsil, zpíval a hrál Klementův Lazaret.

Koho přestaly bavit tradiční bály v nadýchaných róbách a obleku s kravatou nechyběl na pátečním hororovém plese v prostějovském music klubu. Kdo si nepřipadal dostatečně děsivě nechal si vylepšit vizáž u profesionálních kadeřnic a kosmetiček Studia IN ve stylu Mrtvé nevěsty nebo Drákuly. Vizážistky a vlasové stylistky Studia IN se postaraly o gothic líčení i hororový účes a dodávaly tak přítomným „kreaturám“ patřičný lesk „Při práci si nemůžeme dovolit takhle si hrát, každý tah musí být na svém místě a líčení je většinou decentní. Tady se můžeme pořádně vyřádit,“ zaradovala se vizážistka Jana Arivová při práci na jedné z mnoha příšer, které zavítaly na hororový ples. A jako na klasickém plese se „příšery“ vrhly na parket a v doprovodu hudby stylově nalíčené skupiny Klementův Lazaret a děsivé videoprojekce to pořádně roztočily.

08 horor1 08 horor3 08 horor4
08 horor2 08 horor5

 

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments