Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovskému hudebnímu klubu Apollo 13 přišli poblahopřát k jubilejním desátým narozeninám V+W! Pod známou zkratkou se ale tentokrát neskrývá dvojice komiků Voskovec a Werich, avšak známé hudební partičky Vypsaná fixa a Wohnout! Je jasné, že u této prestižní akce nemohl chybět PROSTĚJOVSKÝ Večerník, který je již řadu roků mediálním partnerem klubu.

Pokud bylo někdy v music clubu Apollo 13 totálně narváno, bylo to v pátek 1. března, na koncertu k desátým narozeninám klubu. Nátřesk měla tentokrát na svědomí pražská čtyřka hudebníků skupiny Wohnout a pardubická Vypsaná fixa, u čehož žádný pravověrný rocker či punker nemohl chybět. „Těším se hlavně na Vypsanou fixu, jsou fakt dobří. Ale mohly by se tu taky opakovat akce typu Hororový ples. Kapela Klementův Lazaret byla prostě výborná,“ nešetřil chválou Martin, častý návštěvník prostějovského music klubu.

Nadšení z vystoupení obou kapel byli i ostatní návštěvníci klubu, kteří se neváhali nacpat do omezených prostor a spolu s kapelami si zanotovat do rytmu známých songů svých oblíbených punk-rockových partiček. „Tuhle písničku miluju!“ zakřičela jedna z fanynek, když se z reproduktorů ozval Svaz českých bohémů od kapely Wohnout, která stejně jako pardubická Vypsaná fixa musela na žádost publika několik písní v závěru vystoupení přidat.

Oslava desátých narozenin Apolla 13 prostě proběhla ve velkém stylu a na jedničku!

09 v_w 09 v_w1 09 v_w2

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments