Dobré ráno, dnes je neděle 20.10.2019
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

Prostějovskému hudebnímu klubu Apollo 13 přišli poblahopřát k jubilejním desátým narozeninám V+W! Pod známou zkratkou se ale tentokrát neskrývá dvojice komiků Voskovec a Werich, avšak známé hudební partičky Vypsaná fixa a Wohnout! Je jasné, že u této prestižní akce nemohl chybět PROSTĚJOVSKÝ Večerník, který je již řadu roků mediálním partnerem klubu.

Pokud bylo někdy v music clubu Apollo 13 totálně narváno, bylo to v pátek 1. března, na koncertu k desátým narozeninám klubu. Nátřesk měla tentokrát na svědomí pražská čtyřka hudebníků skupiny Wohnout a pardubická Vypsaná fixa, u čehož žádný pravověrný rocker či punker nemohl chybět. „Těším se hlavně na Vypsanou fixu, jsou fakt dobří. Ale mohly by se tu taky opakovat akce typu Hororový ples. Kapela Klementův Lazaret byla prostě výborná,“ nešetřil chválou Martin, častý návštěvník prostějovského music klubu.

Nadšení z vystoupení obou kapel byli i ostatní návštěvníci klubu, kteří se neváhali nacpat do omezených prostor a spolu s kapelami si zanotovat do rytmu známých songů svých oblíbených punk-rockových partiček. „Tuhle písničku miluju!“ zakřičela jedna z fanynek, když se z reproduktorů ozval Svaz českých bohémů od kapely Wohnout, která stejně jako pardubická Vypsaná fixa musela na žádost publika několik písní v závěru vystoupení přidat.

Oslava desátých narozenin Apolla 13 prostě proběhla ve velkém stylu a na jedničku!

09 v_w 09 v_w1 09 v_w2

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments