Dobré ráno, dnes je neděle 20.10.2019
svátek slaví Vendelín,
zítra Brigita
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 prachyBláznivá komedie o kufříku plném peněz a zvětšující se hromádce lží rozesmála prostějovské divadlo. V inscenaci předvedla své komediální umění plejáda herců v čele s Vandou Hybnerovou a Ondřejem Vetchým.

Co byste dělali, kdybyste náhodou přišli ke kufříku plnému peněz? Ušlápnutý účetní Henry hodlá sbalit to nejnutnější a v duchu hesla „celý život jsem dřel jako kretén, tak si teď vybírám prémie“ spolu s manželkou pláchnout do Barcelony dřív, než se o kufřík a jeho náplň přihlásí právoplatný majitel. Shodou okolností a vlivem několika nešťastných příhod se ale v jeho domě sejdou postupně přátelé Johnsonovi, taxikář Bill, dva policejní komisaři a ozbrojený mafiánský kmotr, který se přes četná zranění důrazně domáhá svých peněz. Svižná komediální jízda v podání Vandy Hybnerové, Ondřeje Vetchého, Nely Boudové a dalších byla skvělým hereckým vystoupením pro milovníky humorných situačních komedií. „Tento typ divadelních her není zrovna moje parketa, dávám přednost vážnějším inscenacím,“ přiznala jedna z divaček, která přesto v závěru vystoupení nešetřila potleskem na adresu herců, kteří předvedli vynikající výkony. Divadelní inscenace Raye Cooneyho Prachy!!! je dokladem toho, že i jednoduchá zápletka se může pořádně zamotat a stát se vynikající volbou pro oddychový divadelní večer.

V pondělním vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyjde 11. března 2013 najdete velký dvojrozhovor s Vandou Hybnerovou a Ondřejem Vetchým.

Total Comments

  • GJW
  • ME korfbal
  • Dyne
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments