Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 prachyBláznivá komedie o kufříku plném peněz a zvětšující se hromádce lží rozesmála prostějovské divadlo. V inscenaci předvedla své komediální umění plejáda herců v čele s Vandou Hybnerovou a Ondřejem Vetchým.

Co byste dělali, kdybyste náhodou přišli ke kufříku plnému peněz? Ušlápnutý účetní Henry hodlá sbalit to nejnutnější a v duchu hesla „celý život jsem dřel jako kretén, tak si teď vybírám prémie“ spolu s manželkou pláchnout do Barcelony dřív, než se o kufřík a jeho náplň přihlásí právoplatný majitel. Shodou okolností a vlivem několika nešťastných příhod se ale v jeho domě sejdou postupně přátelé Johnsonovi, taxikář Bill, dva policejní komisaři a ozbrojený mafiánský kmotr, který se přes četná zranění důrazně domáhá svých peněz. Svižná komediální jízda v podání Vandy Hybnerové, Ondřeje Vetchého, Nely Boudové a dalších byla skvělým hereckým vystoupením pro milovníky humorných situačních komedií. „Tento typ divadelních her není zrovna moje parketa, dávám přednost vážnějším inscenacím,“ přiznala jedna z divaček, která přesto v závěru vystoupení nešetřila potleskem na adresu herců, kteří předvedli vynikající výkony. Divadelní inscenace Raye Cooneyho Prachy!!! je dokladem toho, že i jednoduchá zápletka se může pořádně zamotat a stát se vynikající volbou pro oddychový divadelní večer.

V pondělním vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, které vyjde 11. března 2013 najdete velký dvojrozhovor s Vandou Hybnerovou a Ondřejem Vetchým.

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments