Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 18.7.2019
svátek slaví Drahomíra,
zítra Čeněk
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 hry_bez_hranicI letos se v Lipce vítalo léto ve velkém stylu. Pro nudu a špatnou náladu nezbylo ve čtvrtek před prvním letním dnem místo, protože program Vítání léta byl skutečně nabitý. Uplynulý týden totiž klienti OS Lipka nezaháleli, ale ze všech sil jezdili na koloběžkách, stříleli z luku, dojili krávu a pekli chleba v rámci soutěží s názvem Hry bez hranic 2013.

Na týden plný soutěží se v Lipce těšili snad úplně všichni. Není proto divu, že některé z nápaditých soutěží si kromě klientů OS Lipka vyzkoušeli i zdejší pracovníci. Každý den se v rámci Her bez hranic změnil pro Moniku, Vráťu, Michala a jejich kamarády v dobrodružné soutěžní klání, ve kterém měl každý šanci vyniknout. Komu neseděla jízda na koloběžce, užil si odpolední návštěvu bowlingového areálu v centru města. Středeční výpravu za indiány ve Vojtěchově si pochvalovali všichni soutěžící. „Stříleli jsme z luku a lovili bizony. Také jsme se projeli na koních,“ popisuje nezapomenutelné zážitky z výletu vítěz střelby z indiánského luku. Kreativní soutěž ve stavbě originální radnice byla jako dělaná i pro přítomnou zástupkyni města Alenu Raškovou. „Jsem ráda, že jste mě pozvali, chodím si k vám pro dobrou náladu,“ usmívala se prostějovská radní. Na svou stranu si porotu získala radnice, v jejímž okně nechyběl mávající starosta města. Ani na letošním vítání léta nechyběla návštěva ze spřáteleného polského města Środa, jejíž zástupci si stejně jako klienti OS Lipka nenechali ujít příležitost pořádně si zařádit na parketu za hudebního doprovodu oblíbené kapely Poslední kovboj. „Moc se mi líbily soutěže i předávání cen,“ usmívala se Martina, která se soutěží účastnila i se setrou Pavlou. Na první pohled bylo jasné, že si týden plný soutěží i slavnostní odpoledne všichni užili, jak se patří, a už se nemohou dočkat dalšího ročníku oblíbených her.

25 hry_bez_hranic1 25 hry_bez_hranic2

Total Comments

  • Makovec
  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments