Dobré dopoledne, dnes je středa 16.10.2019
svátek slaví Havel,
zítra Hedvika
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

25 hry_bez_hranicI letos se v Lipce vítalo léto ve velkém stylu. Pro nudu a špatnou náladu nezbylo ve čtvrtek před prvním letním dnem místo, protože program Vítání léta byl skutečně nabitý. Uplynulý týden totiž klienti OS Lipka nezaháleli, ale ze všech sil jezdili na koloběžkách, stříleli z luku, dojili krávu a pekli chleba v rámci soutěží s názvem Hry bez hranic 2013.

Na týden plný soutěží se v Lipce těšili snad úplně všichni. Není proto divu, že některé z nápaditých soutěží si kromě klientů OS Lipka vyzkoušeli i zdejší pracovníci. Každý den se v rámci Her bez hranic změnil pro Moniku, Vráťu, Michala a jejich kamarády v dobrodružné soutěžní klání, ve kterém měl každý šanci vyniknout. Komu neseděla jízda na koloběžce, užil si odpolední návštěvu bowlingového areálu v centru města. Středeční výpravu za indiány ve Vojtěchově si pochvalovali všichni soutěžící. „Stříleli jsme z luku a lovili bizony. Také jsme se projeli na koních,“ popisuje nezapomenutelné zážitky z výletu vítěz střelby z indiánského luku. Kreativní soutěž ve stavbě originální radnice byla jako dělaná i pro přítomnou zástupkyni města Alenu Raškovou. „Jsem ráda, že jste mě pozvali, chodím si k vám pro dobrou náladu,“ usmívala se prostějovská radní. Na svou stranu si porotu získala radnice, v jejímž okně nechyběl mávající starosta města. Ani na letošním vítání léta nechyběla návštěva ze spřáteleného polského města Środa, jejíž zástupci si stejně jako klienti OS Lipka nenechali ujít příležitost pořádně si zařádit na parketu za hudebního doprovodu oblíbené kapely Poslední kovboj. „Moc se mi líbily soutěže i předávání cen,“ usmívala se Martina, která se soutěží účastnila i se setrou Pavlou. Na první pohled bylo jasné, že si týden plný soutěží i slavnostní odpoledne všichni užili, jak se patří, a už se nemohou dočkat dalšího ročníku oblíbených her.

25 hry_bez_hranic1 25 hry_bez_hranic2

Total Comments

 • GJW
 • Jaro pojištění
 • Ski půjčovna
 • ME korfbal
 • Dyne
 • Sad Smržice
 • Hokej Florýk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ RESTAURACI U CÍSAŘSKÉ CESTY?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Makají jako o život.

Celkovou uzavírku Plumlovské a Blahoslavovy ulice pochopitelně provázejí výrazné dopravní komplikace v centru Prostějova, ovšem stavební dělníci pokračují ve frézování staré vozovky a pokládce nového asfaltového koberce ve zrychleném tempu. Takže nám řidičům nezbývá než to ještě jeden týden vydržet!


Bydlení na „Sušilce“ nezlevní.

Poté, co Večerník v přechozích vydáních popsal a zveřejnil skutečnosti o naprosto nevyhovujících bytech v nově postaveném domě v Sušilově ulici, navíc za nehorázné nájemné až 11 tisíc korun, jsme čekali vstřícný krok prostějovských radních. Ti ale novým nájemníkům mírnější podmínky nenabídnou...


Total Comments

Osobnost týdne

VÁCLAV HUDEČEK
41 hudecek
Stálice českého koncertního umění a fenomenální houslový virtuos potěšil svým sobotním představením na zámku v Konici především fajnšmekry vážné hudby.

Total Comments

Číslo týdne

 1 426
Přesně tolik lidí je nyní aktuálně na Prostějovsku v registru nezaměstnaných. Je to o pětatřicet lidí méně než na konci předchozího měsíce, což znamená, že podíl nezaměstnaných se ve zdejším regionu stále drží pod dvěma procenty.


Total Comments

Výrok týdne

„MAJÍ ŠTĚSTÍ, ŽE JSEM TAM NEBYL. OKAMŽITĚ BYCH CELOU SLAVNOU KOMISI ROZPUSTIL!“

Primátor Prostějova František Jura nechápe, jak speciální komise mohla vybrat tak hnusný „pomník“ E. Husserla

Total Comments