Příjemnou noc, dnes je sobota 21.9.2019
svátek slaví Matouš,
zítra Darina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

27 motokaryPrvní letní čtvrtek se děti, které ještě nevyrazily na tábor ani rodinnou dovolenou, rozhodně nestihly nudit. Spolu s prázdninami totiž v našem městě začal festival Prostějovské léto 2013, který se každý čtvrtek pochlubí s nabitým programem...

Soutěže kam se podíváš

Nejinak tomu bylo i v ten první prázdninový 4. července, kdy si děti už od brzkých ranních hodin mohly ověřit své znalosti v oblasti dopravy, kde jinde než v Dětském dopravním centru. „Pro malé návštěvníky jsou kromě standardních aktivit připravena čtyři soutěžní stanoviště, kde si mohou zábavnou formou vyzkoušet znalost dopravních značek, situace na křižovatkách nebo zručnost při jízdě,“ poznamenal vedoucí Dětského dopravního centra Jiří Novák. Více než padesátka dětí si tak na dopravním hřišti zařádila na čtyřkolkách, trampolíně i nově otevřené dětské lanové atrakci. „Vnukům se tu moc líbí, baví je jezdit na čtyřkolkách. I připravené soutěže se jim líbily, navíc i počasí se vydařilo,“ libuje si paní Božena, ta na dopravní hřiště doprovodila své vnuky, kteří ji přijeli navštívit až z Prahy. A děti si ani potom nevydechly, protože v Dětské knihovně na ně čekal pravidelný Pizza kvíz, kde na nejrychlejšího správného luštitele křížovek a hádanek čekala chutná odměna. 

Hannah Montana na scénu!

V podvečerních hodinách se náměstí T. G. Masaryka v Prostějově zaplnilo dětmi a rodiči, kteří si chtěli první prázdninový čtvrtek jak se patří užít.

V rámci Prostějovského léta si mohli zastřílet na Buffalo Bill střelnici, ale jen pokud se vešli do věkové kategorie od pěti do sto dvaceti let... „Pět mi už bylo pěkně dávno, ale jestli se dožiju sto dvaceti, to pochybuju,“ směje se pan Milan, který si úspěšně vyzkoušel na střelnici svou mušku. Na pódiu zatím ty nejmenší návštěvníky bavil svými kousky klaun, který si pro děti připravil překvapení v podobě nafukovacích zvířátek, srdíček a mečů.

Není divu, že s takovou spoustou nafukovací výzbroje se začalo schylovat k souboji. Ještě že se na pódiu objevila Hannah Montana v podání Terezy Kuželkové... „Já mám tričko Hannah Montana, plakát, deníček a polštář,“ pochlubila se svou kolekcí malá Verunka, která na koncert dorazila s rodiči a kamarádkou Anetkou. Fanynky a fanoušci americké zpěvačky se pod dohledem ‚manažera Boba‘ naučili základní taneční figury a sedm odvážných zpěvaček z publika dokonce na pódiu vytvořilo během pár minut pěveckou skupinu Bambini di Prostějov. Česká Hannah Montana si největší aplaus vysloužila za píseň Best of both worlds, kterou si s malými fanoušky pobrukoval i jejich dospělácký doprovod.  

To nám to Prostějovské léto pěkně začalo, tak jen tak dál...

27 malovani 27 vystoupeni

Total Comments

 • Interforst
 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments