Příjemnou noc, dnes je pátek 15.2.2019
svátek slaví Jiřina,
zítra Ljuba
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

37 frantisek nedvedFrantišku Nedvědovi se zastesklo po Prostějově! Vždyť není to tak dávno, co se svým bratrem Janem koncertovali na plumlovské pláži „U Vrbiček“ a uplynulou hodovou neděli přijel Prostějovákům zahrát a zazpívat znovu, a to se synem Vojtou a kapelou Tie-Break.

Ani dešťová přeháňka neodradila v nedělním podvečeru milovníky klasické folk music od účasti na vystoupení legendy české trampské hudby Františka Nedvěda. Přestože se jeho starší bratr s koncertováním už nadobro rozloučil, on sám jede dál a s ním i jeho syn Vojta, který mu s kapelou Tie-Break zdatně sekunduje. „Dlouho jsme se neviděli, přesto doufám, že se vám koncert bude líbit. Máte zadarmo, tak ať to stojí za to,“ zahájil v přátelském tónu známý písničkář a deštěm smáčenému, přesto věrnému zdejšímu publiku nabídl své klasické písně jako ´Frankie dlouhán,´ ´Kočovní herci´, ale i horké novinky. A k mikrofonu pustil i syna - zpěváka. Vojta Nedvěd, který stál po celý život ve stínu slavného otce a strýce, se tak pokouší získat si publikum na svou stranu a díky jeho sympatickému vystupování a hudebnímu talentu se mu to snad podaří.

Prostějovany jeho vystoupení jednoznačně nadchlo: „Byl jsem i na koncertě U Vrbiček a dnešní vystoupení jsem si prostě nemohl nechat ujít,“ usmívá se Pavel Vašina, který nedbal deštivého počasí a vyrazil na koncert i s manželkou.

Závěrečný koncert legendy české country a trampských písní byl i přes nepřízeň počasí tou pravou třešničkou na letošním hodovém dortíku, na kterém si smlsly stovky zdejších i mimoprostějovských návštěvníků. Nechme se překvapit, co si organizátoři připraví napřesrok, jisté je, že závěrečným koncertem i celým letošním programem je laťka nasazená proklatě vysoko.

Total Comments

  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V PIZZERII LA PUTICA?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Parádní odplata.

Tak to se povedlo dokonale. Tým nejvyšší basketbalové soutěže BK Olomoucko, který sídlí v Prostějově, naložil při vstupu do nadstavbové části A1 svitavským Turům stovku a dal tak zapomenout na prohru z předešlé středy. O uplynulém víkendu pak basketbalisté statečně bojovali o úspěch v rámci Final Four Českého poháru.


Pětadvacet evakuovaných.

Trestuhodná chyba seniorky zapříčinila požár bytu ve druhém patře sedmiposchoďového paneláku v Moravské ulici v Prostějově. Jeho majitelka totiž v panice hodila hořící adventní věnec do vany a posléze vzplálo celé bytové jádro. Hasiči s policisty pak evakuovaly pětadvacet osob ze sousedství.

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

PAVEL LIŠKA
06 liskaJeviště Společenského domu v Prostějově patřilo uplynulý pátek Vandrákům. Přesněji řečeno triu motorkářů, kteří procestovali několik měsíců po střední Americe. Herci Pavel Liška, Jen Révai a kameraman Hynek Bernard o tom přišli vyprávět Prostějovanům.

Total Comments

Číslo týdne

 99
Do Prostějova se po dvou týdnech „čistoty“ opět vrátil smog! Měřící stanice ve Studentské ulici naměřila 99 mikrogramů prachových částic na metr krychlový vzduchu. Je to o devětačtyřicet mikgrogramů více než je denní limit.

Total Comments

Výrok týdne

„VŠUDE BYLO PLNO KRVE A JÁ JSEM PIŠTĚLA!“

Druhá nejlepší hráčka světa
Petra Kvitová takto u Krajského
soudu v Brně popsala otřesné
okamžiky svého přepadení
z 20. prosince roku 2016

Total Comments