Dobré odpoledne, dnes je úterý 16.7.2019
svátek slaví Luboš,
zítra Martina
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

37 frantisek nedvedFrantišku Nedvědovi se zastesklo po Prostějově! Vždyť není to tak dávno, co se svým bratrem Janem koncertovali na plumlovské pláži „U Vrbiček“ a uplynulou hodovou neděli přijel Prostějovákům zahrát a zazpívat znovu, a to se synem Vojtou a kapelou Tie-Break.

Ani dešťová přeháňka neodradila v nedělním podvečeru milovníky klasické folk music od účasti na vystoupení legendy české trampské hudby Františka Nedvěda. Přestože se jeho starší bratr s koncertováním už nadobro rozloučil, on sám jede dál a s ním i jeho syn Vojta, který mu s kapelou Tie-Break zdatně sekunduje. „Dlouho jsme se neviděli, přesto doufám, že se vám koncert bude líbit. Máte zadarmo, tak ať to stojí za to,“ zahájil v přátelském tónu známý písničkář a deštěm smáčenému, přesto věrnému zdejšímu publiku nabídl své klasické písně jako ´Frankie dlouhán,´ ´Kočovní herci´, ale i horké novinky. A k mikrofonu pustil i syna - zpěváka. Vojta Nedvěd, který stál po celý život ve stínu slavného otce a strýce, se tak pokouší získat si publikum na svou stranu a díky jeho sympatickému vystupování a hudebnímu talentu se mu to snad podaří.

Prostějovany jeho vystoupení jednoznačně nadchlo: „Byl jsem i na koncertě U Vrbiček a dnešní vystoupení jsem si prostě nemohl nechat ujít,“ usmívá se Pavel Vašina, který nedbal deštivého počasí a vyrazil na koncert i s manželkou.

Závěrečný koncert legendy české country a trampských písní byl i přes nepřízeň počasí tou pravou třešničkou na letošním hodovém dortíku, na kterém si smlsly stovky zdejších i mimoprostějovských návštěvníků. Nechme se překvapit, co si organizátoři připraví napřesrok, jisté je, že závěrečným koncertem i celým letošním programem je laťka nasazená proklatě vysoko.

Total Comments

  • Zlatá Brána
  • Václavková
  • 1
  • 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se vám líbí v kavárně FACE TO FACE CAFE-BAR

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Chybí už jen dvojčátka.

Během prvního pololetí letošního roku se v prostějovské porodnici narodilo 396 miminek, což je o něco víc než za stejné období roku minulého. Rodiče dávali děvčátkům nejčastěji jméno Eliška nebo Tereza, u chlapců zase převládali Jakubové a Tomášové. Stále se ale letos čeká na dvojčátka.

Opravdu mu nafackoval?

Krajské ředitelství Policie ČR prověřuje údajné selhání prostějovského policisty, který měl podle vyjádření matky nafackovat jejímu čtrnáctiletému synovi na náměstí T. G. Masaryka. A jelikož se jedná o chlapce z romské komunity, může být vyšetřování případu hodně složité a citlivé.

Total Comments

Osobnost týdne

PETR ZLÁMAL
15 zlamal
Ředitel umělecké agentury HIT TRADE má na svědomí famózní sobotní představení prostějovských rockových kapel na pláži U Vrbiček na plumovské přehradě. V rámci Rock Memory Of usedl sám i za bicí ve skupině Plus.

Total Comments

Číslo týdne

1,9
Míra nezaměstnanosti v Prostějově prolomila magickou hranici dvou procent! Aktuálně je v našem regionu bez práce 1 442 lidí, což je další historické minimum.

Total Comments

Výrok týdne

„Koupat se v takové zimě? Jedině doma  v koupelně ve vaně!“

Drtivá většina Prostějovanů míjela koupaliště ve městě během uplynulého týdne obloukem, jeden z mužů před aquaparkem měl jasný názor.

Total Comments