Dobré ráno, dnes je pondělí 18.2.2019
svátek slaví Gizela,
zítra Patrik
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

39 eusebioJedinečnou akci uspořádali v sobotu večer v restauraci Fiesta v Prostějově. Kubánská párty s DJ Henrym a hlavně výjimečným hostem, kubánským zpěvákem a showmanem Eusébio Nicolasem Menou, přilákala zástupy hostů nejrůznějšího věku. A návštěvníci to uměli při poslechu rytmické hudby a zpěvu kubánské celebrity pořádně ve Fiestě roztočit! Pořadatelé se mohli pochlubit opravdu skvělým tahem. „Chtěl jsem uspořádat kulturní akci, která v Prostějově ještě nikdy nebyla. Spojil jsem se s DJ Henrym a jeho agenturou, která kubánského zpěváka zastupuje. Jsem rád, že Eusébio pozvání přijal a dokonale tady baví naše hosty,“ uvedl pro Večerník, mediálního partnera akce, provozovatel restaurace Fiesta ve Wolkerově ulici Marcel Pilka.
„S průběhem večera jsem opravdu maximálně spokojen, kubánský showman dokázal, že prostě umí. V podobných akcích chceme rozhodně pokračovat,“ dodal Marcel Pilka.
„Do Prostějova jsem přijel na pozvání a doufám, že jsem tu nebyl naposledy. Přijeli jsme těsně před akcí, takže jsem neměl možnost projít si město, ale co jsem viděl cestou, tak se mi líbilo. Zůstáváme v Prostějově do neděle, určitě si čas na prohlídku centra najdu,“ svěřil se Večerníku charismatický zpěvák Eusebio Nicolás Mena, který momentálně žije na Slovensku.

Nejen o tom, jak se dostal do země „našich bratrů“ a co patří do jeho hudební tvorby, si s kubánským rodákem povídal Večerník v exkluzivním rozhovoru, který najdete v příštím tištěném vydání.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments