Dobré poledne, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

39 eusebioJedinečnou akci uspořádali v sobotu večer v restauraci Fiesta v Prostějově. Kubánská párty s DJ Henrym a hlavně výjimečným hostem, kubánským zpěvákem a showmanem Eusébio Nicolasem Menou, přilákala zástupy hostů nejrůznějšího věku. A návštěvníci to uměli při poslechu rytmické hudby a zpěvu kubánské celebrity pořádně ve Fiestě roztočit! Pořadatelé se mohli pochlubit opravdu skvělým tahem. „Chtěl jsem uspořádat kulturní akci, která v Prostějově ještě nikdy nebyla. Spojil jsem se s DJ Henrym a jeho agenturou, která kubánského zpěváka zastupuje. Jsem rád, že Eusébio pozvání přijal a dokonale tady baví naše hosty,“ uvedl pro Večerník, mediálního partnera akce, provozovatel restaurace Fiesta ve Wolkerově ulici Marcel Pilka.
„S průběhem večera jsem opravdu maximálně spokojen, kubánský showman dokázal, že prostě umí. V podobných akcích chceme rozhodně pokračovat,“ dodal Marcel Pilka.
„Do Prostějova jsem přijel na pozvání a doufám, že jsem tu nebyl naposledy. Přijeli jsme těsně před akcí, takže jsem neměl možnost projít si město, ale co jsem viděl cestou, tak se mi líbilo. Zůstáváme v Prostějově do neděle, určitě si čas na prohlídku centra najdu,“ svěřil se Večerníku charismatický zpěvák Eusebio Nicolás Mena, který momentálně žije na Slovensku.

Nejen o tom, jak se dostal do země „našich bratrů“ a co patří do jeho hudební tvorby, si s kubánským rodákem povídal Večerník v exkluzivním rozhovoru, který najdete v příštím tištěném vydání.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments