Dobré odpoledne, dnes je pondělí 24.6.2019
svátek slaví Jan,
zítra Ivan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

39 eusebioJedinečnou akci uspořádali v sobotu večer v restauraci Fiesta v Prostějově. Kubánská párty s DJ Henrym a hlavně výjimečným hostem, kubánským zpěvákem a showmanem Eusébio Nicolasem Menou, přilákala zástupy hostů nejrůznějšího věku. A návštěvníci to uměli při poslechu rytmické hudby a zpěvu kubánské celebrity pořádně ve Fiestě roztočit! Pořadatelé se mohli pochlubit opravdu skvělým tahem. „Chtěl jsem uspořádat kulturní akci, která v Prostějově ještě nikdy nebyla. Spojil jsem se s DJ Henrym a jeho agenturou, která kubánského zpěváka zastupuje. Jsem rád, že Eusébio pozvání přijal a dokonale tady baví naše hosty,“ uvedl pro Večerník, mediálního partnera akce, provozovatel restaurace Fiesta ve Wolkerově ulici Marcel Pilka.
„S průběhem večera jsem opravdu maximálně spokojen, kubánský showman dokázal, že prostě umí. V podobných akcích chceme rozhodně pokračovat,“ dodal Marcel Pilka.
„Do Prostějova jsem přijel na pozvání a doufám, že jsem tu nebyl naposledy. Přijeli jsme těsně před akcí, takže jsem neměl možnost projít si město, ale co jsem viděl cestou, tak se mi líbilo. Zůstáváme v Prostějově do neděle, určitě si čas na prohlídku centra najdu,“ svěřil se Večerníku charismatický zpěvák Eusebio Nicolás Mena, který momentálně žije na Slovensku.

Nejen o tom, jak se dostal do země „našich bratrů“ a co patří do jeho hudební tvorby, si s kubánským rodákem povídal Večerník v exkluzivním rozhovoru, který najdete v příštím tištěném vydání.

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments