Příjemnou noc, dnes je úterý 19.2.2019
svátek slaví Patrik,
zítra Oldřich
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

39 apolloZe studeného středoevropského podzimu až do slunné Kalifornie se mohli v pátek přenést všichni fanoušci dobré kytarové muziky. Stačilo přitom nastoupit do kokpitu prostějovského klubu Apollo 13 garážovaného v Barákově ulici.

V klubu, který jako jediný v Prostějově neúnavně prosazuje kvalitní a živě hranou muziku, vystoupily revivaly slavných amerických kapel. Nejprve se publiku představili následovníci rockových legend ze San Francisca Faith No More. Skupina, která vznikla relativně nedávno, ve městě koncertuje velmi často. Naposledy hrála na letošním prostějovském Majálesu. „Faith No More, to je prostě muzika mého mládí. Jsem moc rád, že si ji tady můžu poslechnout. Škoda jen, že nepřišlo trošku víc lidí, možná by do toho kapela na pódiu dala i víc energie,“ mínil pětatřicetiletý Tomáš. 

 

Po Faiht No More vzali kytary do ruky ostřílení borci z revivalu Red Hot Chilli Peppers. V tomto případě si milovníci ostrých fun-rockových papriček přišli skutečně na své. Špičkoví muzikanti nenechali nikoho na pochybách, že se v případě skupiny „Paprikazce“ skutečně jedná o nejlepší český revival „Redhotů“. „Byl to prostě fajn večer. Kvůli práci mám pořád míň času, ale na dobrou kytarovou muziku si ho vždycky najdu. Sním však o tom, že jednou v Apollu zahrajou přesně tyto dvě kapely, akorát bez toho přívlastku revival. To by bylo něco!“ nechal se unést vlastní fantazií jeden z odcházejících návštěvníků.

Total Comments

  • Prohlídky Kostel
  • Nohejbal
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chtěli byste jít v Prostějově na Fed Cup?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Gečnukův triumf.

Nejenom tenisté a tenistky mohou vystoupat na grál krajského sportu. Třetím takovým do party se stal parašutista Dukly Prostějov Jiří Gečnuk, který ovládl anketu Sportovec Olomouckého kraje za rok 2018. Český reprezentant posbíral během kariéry celou řadu medailí, pyšní se také titulem absolutního mistra světa.


Nájemníci se nehrnou.

Nově postavený prostějovský komunitní dům v Sušilově ulici pro potřebné seniory za osmdesát milionů korun příliš netáhne. Magistrát totiž v luxusní nemovitosti nasadil tak vysoké ceny nájemného, že kapacita je nyní zhruba naplněna jen z více než poloviny. A to je hodně málo...

Přechody budou!

Total Comments

Osobnost týdne

JIŘÍ KOLBABA
07 kolbabaPo roce do Prostějova opět zavítal nejznámější český cestoval. V sále kina Metro 70 poutavě vyprávěl o své cestě po Havajských ostrovech, které Prostějovanům popsal jako opravdový ráj. Byla to vskutku zajímavá přednáška.

Total Comments

Číslo týdne

 2
Dvě nové ulice má od minulého úterý Prostějov. Jistě, vybudované domy ve Vrahovicích a také v Čechovicích nějaký čas už stojí, ovšem zdejší noví obyvatelé se nedokázali shodnout na názvu ulic. Tak vězte, že nyní máme v našem městě Meruňkovou a Frébortovu ulici!

Total Comments

Výrok týdne

„„JE TO MOJE CHYBA, A TO SE STÁVÁ VÝJIMEČNĚ!“

Primátor Prostějova František Jura přiznal pochybení v jednom ze svých výroků směrem ke Společenskému domu.
Sebevědomí mu ale rozhodně nechybí...

Total Comments