Dobré odpoledne, dnes je pondělí 17.2.2020
svátek slaví Miloslava,
zítra Gizela
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

39 apolloZe studeného středoevropského podzimu až do slunné Kalifornie se mohli v pátek přenést všichni fanoušci dobré kytarové muziky. Stačilo přitom nastoupit do kokpitu prostějovského klubu Apollo 13 garážovaného v Barákově ulici.

V klubu, který jako jediný v Prostějově neúnavně prosazuje kvalitní a živě hranou muziku, vystoupily revivaly slavných amerických kapel. Nejprve se publiku představili následovníci rockových legend ze San Francisca Faith No More. Skupina, která vznikla relativně nedávno, ve městě koncertuje velmi často. Naposledy hrála na letošním prostějovském Majálesu. „Faith No More, to je prostě muzika mého mládí. Jsem moc rád, že si ji tady můžu poslechnout. Škoda jen, že nepřišlo trošku víc lidí, možná by do toho kapela na pódiu dala i víc energie,“ mínil pětatřicetiletý Tomáš. 

 

Po Faiht No More vzali kytary do ruky ostřílení borci z revivalu Red Hot Chilli Peppers. V tomto případě si milovníci ostrých fun-rockových papriček přišli skutečně na své. Špičkoví muzikanti nenechali nikoho na pochybách, že se v případě skupiny „Paprikazce“ skutečně jedná o nejlepší český revival „Redhotů“. „Byl to prostě fajn večer. Kvůli práci mám pořád míň času, ale na dobrou kytarovou muziku si ho vždycky najdu. Sním však o tom, že jednou v Apollu zahrajou přesně tyto dvě kapely, akorát bez toho přívlastku revival. To by bylo něco!“ nechal se unést vlastní fantazií jeden z odcházejících návštěvníků.

Total Comments

  • Ples Jevíčko
  • gatta
  • Interforst
  • Kendrion
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak jste spokojeni s dosavadním působením primátora statutárního města Prostějov Františka Jury?

2020 plesy
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Památky lákají.

V Olomouckém kraji vloni došlo k nejrychlejšímu nárůstu počtu turistů v rámci celého Česka. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu. Návštěvnost narostla téměř o devět procent a více lidí zde také přenocovalo. V regionu se vloni ubytovalo přes tři čtvrtě miliónu hostů.

Sabine páchala škody.

Černé předpovědi se vyplnily a orkán s dívčím jménem způsobil výrazné škody i v regionu. Strhával střechy, vyvracel stromy a ničil také elektrická vedení. Škody sčítá i prostějovský magistrát, kvůli dalším škodám byl nucen dokonce na dva dny uzavřít Městský hřbitov.

Total Comments

Osobnost týdne

ZDENĚK IZER
06 pawlovska
Známý bavič a imitátor tentokrát rozechvěl bránice divákům při svém nedělním představení v němčickém kině Oko, u něhož nechyběl ani Večerník

Total Comments

Číslo týdne

1 708


Jde o varování? Také na Prostějovsku se výrazným způsobem zvýšila nezaměstnanost, a to o čtrnáct procent. Aktuálně je na prostějovském „pracáku“ registrováno přes sedmnáct stovek lidí bez práce.

Total Comments

Výrok týdne

„LIDÉ SI NA MĚ UKAZUJÍ PRSTEM“

Redakci se ozval svědek bedihošťského případu skorovraždy. Nešťastný muž J. C. si postěžoval nad chováním spoluobčanů. Někteří jej prý viní ze spoluúčasti...

Total Comments