Dobré odpoledne, dnes je pondělí 24.6.2019
svátek slaví Jan,
zítra Ivan
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

39 apolloZe studeného středoevropského podzimu až do slunné Kalifornie se mohli v pátek přenést všichni fanoušci dobré kytarové muziky. Stačilo přitom nastoupit do kokpitu prostějovského klubu Apollo 13 garážovaného v Barákově ulici.

V klubu, který jako jediný v Prostějově neúnavně prosazuje kvalitní a živě hranou muziku, vystoupily revivaly slavných amerických kapel. Nejprve se publiku představili následovníci rockových legend ze San Francisca Faith No More. Skupina, která vznikla relativně nedávno, ve městě koncertuje velmi často. Naposledy hrála na letošním prostějovském Majálesu. „Faith No More, to je prostě muzika mého mládí. Jsem moc rád, že si ji tady můžu poslechnout. Škoda jen, že nepřišlo trošku víc lidí, možná by do toho kapela na pódiu dala i víc energie,“ mínil pětatřicetiletý Tomáš. 

 

Po Faiht No More vzali kytary do ruky ostřílení borci z revivalu Red Hot Chilli Peppers. V tomto případě si milovníci ostrých fun-rockových papriček přišli skutečně na své. Špičkoví muzikanti nenechali nikoho na pochybách, že se v případě skupiny „Paprikazce“ skutečně jedná o nejlepší český revival „Redhotů“. „Byl to prostě fajn večer. Kvůli práci mám pořád míň času, ale na dobrou kytarovou muziku si ho vždycky najdu. Sním však o tom, že jednou v Apollu zahrajou přesně tyto dvě kapely, akorát bez toho přívlastku revival. To by bylo něco!“ nechal se unést vlastní fantazií jeden z odcházejících návštěvníků.

Total Comments

 • Rock of Memory
 • BIG BEN
 • Jelen
 • Domovní správa Prostějov
 • Prostějov Cup 2019
 • Interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_bigben

Anketa - hlavní

Na kterou z letních akcí se těšíte nejvíce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pokračování tradice.

Na kvalitní vystoupení z Argentiny navázali parašutisté Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov reprezentující Českou republiku při úvodním závodě Světového poháru 2019 na přesnost přistání. Konal se v Chorvatsku a Hanáci přivezli z Balkánu jedno zlato i bronz!

Měsíc potop neskončil.

Jestli si někdo myslel, že záplavy na Němčicku z předminulého týdne byly těmi posledními, co prostějovský region postihly, zmýlil se. Minulý týden vtrhla velká voda po krátké průtrži mračen i do Čech pod Kosířem a Stařechovic. Kanály nestíhaly pobrat veškerou vodu, ta pak vyplavila tři desítky rodinných domů.

Total Comments

Osobnost týdne

Pavel CALLTA
25 callta
V rámci programu Prostějovského léta vystoupil uplynulý čtvrtek na náměstí T. G. Masaryka zpěvák, kterého obdivuje především mladá generace. Není tedy divu, že mezi stovkami diváků koncertu byly především náctileté fanynky.

Total Comments

Číslo týdne

42 437 704

Přesně tuto sumu peněz muselo v roce 2018 zaplatit statutární město Prostějov za odvoz a likvidaci komunálního odpadu. Občané však prostřednictvím poplatků uhradili pouhou polovinu uvedených nákladů. Odborníci tvrdí, že je to málo!

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ NĚKDO UMÍRÁ,
NESMÍ ANI NA CHVILIČKU
POCIŤOVAT, ŽE JE ODEPSANÝ!“

Odborný garant paliativní péče prostějovské nemocnice Miroslav Kala takto hovořil při slavnostním otevření nového oddělení.

Total Comments