Příjemnou noc, dnes je úterý 19.3.2019
svátek slaví Josef,
zítra Světlana
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

40 nofuture 03Zdi prostějovského music klubu Apollo 13 rozvibroval trash-dance a trash rock’n’roll styl v podání No Future a pražských hostů Hentai Corpse, kteří o uplynulém víkendu přijeli pokřtít nejnovější desku Brečíš Krev svých prostějovských kolegů. A Večerník u toho samozřejmě nemohl chybět. Prostějovská hudební partička, která už sedmnáct let válcuje fanoušky svou trash-dance music, v sobotu večer stylově pokřtila zbrusu novou desku. Kmotry CD se stala pražská kapela Hentai Corporation. „Když jsme v Prostějově byli naposledy, hrála tu nějaká mladá metalcore kapela, byla to strašná nuda. Pak je ale na pódium vpadli tihle ‚oldschooláci‘ (No Future - pozn. red.) a my jsem si je úplně zamilovali, protože hrají takoví, jací jsou, takoví dřevití, upřímní...,“ vysekl poklonu prostějovské kapele frontman pražské Hentai Corporation, Radek - Josef Croaker Škarohlíd.

Jako speciální host večera se na pódiu představila prostorově výrazná havajská tanečnice, jejíž kvalifikací pro tuto výjimečnou akci bylo dle členů kapely No Future to, že tančila na labutím jezeře, bohužel ale ve chvíli kdy nebylo zamrzlé...

Křtilo se pak stylově, pomyslným ‚ejakulátem od neznámého dárce‘. Desku svorně postříkalo všech pět členů Hentai Corporation, pochopitelně pod dohledem fanoušků, kterých se do prostějovského hudebního klubu natlačilo pěkných pár desítek. „Kluky z Hentai Corporation jsme si za kmotry vybrali hlavně proto, že jsou to stejní úchyláci jako my,“ přibližuje volbu kmotrů nové desky frontman No Future.

V sobotní večer si to do prostějovského Apolla 13 namířil i pětadvacetiletý Milan s přáteli: „Ten křest spermatem byl fakt bomba! Máme rádi takový hudební styl a jsme zvědaví, co No Future předvádí na novém cédéčku,“ svěřil se se svými pocity ze křtu fanoušek kapely, který si sobotní nevšední hudební zážitek očividně hodně užíval.

A jak vidí budoucnost kapely s příznačným názvem No Future ten nejpovolanější z hudební trojky, frontman kapely Petr Balaš?

„V nezměněné sestavě hrajeme teprve sedmnáct let a aktuální cédéčko se sedmi skladbami je naším druhým samostatným hudebním počinem. A jak dlouho budeme ještě hrát? No, asi dokud neumřeme,“ směje se zpěvák a baskytarysta kapely Petr Balaš. Vedle něj působí v kapele i Martin Brácha (bicí) a Milan „Hynek“ Skládal (elektrická kytara).

40 nofuture 02 40 nofuture 01

Total Comments

  • Unicef
  • Lesy města Prostějova
  • Město Prostějov
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

P2_superfinale_korfbal

Anketa - hlavní

Jak hodnotíte sezónu prostějovských hokejistů?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Pod mostem se maká.

Většina Prostějovanů zřejmě již zaregistrovala, že se pod mostem v Olomoucké ulici pilně pracuje. Bagry a stavební dělníci připravují základy pro „podchod“ pod mostem, který v nebezpečné a dopravně frekventované lokalitě bude sloužit jak cyklistům, tak chodcům. Už aby to bylo!

Sníh přikryl Protivanovsko.

Jaro se pomalu ale jistě ujímá vlády, ovšem pozor! „Paní Zima“ ještě ani zdaleka neřekla poslední slovo. Důkazem toho je středeční chumelenice na Protivanovsku, kde napadlo zhruba pět centimetrů sněhové pokrývky. Silničáři tak měli po delším čase opět práci a děti málem stavěly sněhuláky...

Total Comments

Osobnost týdne

Simona STAŠOVÁ

Dcera Jiřiny Bohdalové byla hlavní postavou divadelní hry Skleněný zvěřinec, kterou skvělá herečka představila se svými kolegy minulé pondělí na prknech Městského divadla v Prostějově.

11 stasova

Total Comments

Číslo týdne

7
Na této příčce skončili sezónu Chance ligy 2018/2019 hokejisté Prostějova. Ani napočtvrté za sebou tak Jestřábi ve druhé nejvyšší soutěži nepřekročili svůj stín a znovu vypadli již ve čtvrtfinále play-off.

Total Comments

Výrok týdne

„ŽE NÁS LIDI BEROU VÁŽNĚ - SMRTELNĚ VÁŽNĚ“

Předseda Klubu vojenské historie Dukla Prostějov Jaroslav Dvořák má o největším úspěchu své organizace zcela jasno...

Total Comments