Příjemnou noc, dnes je sobota 25.5.2019
svátek slaví Viola,
zítra Filip
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

40 nofuture 03Zdi prostějovského music klubu Apollo 13 rozvibroval trash-dance a trash rock’n’roll styl v podání No Future a pražských hostů Hentai Corpse, kteří o uplynulém víkendu přijeli pokřtít nejnovější desku Brečíš Krev svých prostějovských kolegů. A Večerník u toho samozřejmě nemohl chybět. Prostějovská hudební partička, která už sedmnáct let válcuje fanoušky svou trash-dance music, v sobotu večer stylově pokřtila zbrusu novou desku. Kmotry CD se stala pražská kapela Hentai Corporation. „Když jsme v Prostějově byli naposledy, hrála tu nějaká mladá metalcore kapela, byla to strašná nuda. Pak je ale na pódium vpadli tihle ‚oldschooláci‘ (No Future - pozn. red.) a my jsem si je úplně zamilovali, protože hrají takoví, jací jsou, takoví dřevití, upřímní...,“ vysekl poklonu prostějovské kapele frontman pražské Hentai Corporation, Radek - Josef Croaker Škarohlíd.

Jako speciální host večera se na pódiu představila prostorově výrazná havajská tanečnice, jejíž kvalifikací pro tuto výjimečnou akci bylo dle členů kapely No Future to, že tančila na labutím jezeře, bohužel ale ve chvíli kdy nebylo zamrzlé...

Křtilo se pak stylově, pomyslným ‚ejakulátem od neznámého dárce‘. Desku svorně postříkalo všech pět členů Hentai Corporation, pochopitelně pod dohledem fanoušků, kterých se do prostějovského hudebního klubu natlačilo pěkných pár desítek. „Kluky z Hentai Corporation jsme si za kmotry vybrali hlavně proto, že jsou to stejní úchyláci jako my,“ přibližuje volbu kmotrů nové desky frontman No Future.

V sobotní večer si to do prostějovského Apolla 13 namířil i pětadvacetiletý Milan s přáteli: „Ten křest spermatem byl fakt bomba! Máme rádi takový hudební styl a jsme zvědaví, co No Future předvádí na novém cédéčku,“ svěřil se se svými pocity ze křtu fanoušek kapely, který si sobotní nevšední hudební zážitek očividně hodně užíval.

A jak vidí budoucnost kapely s příznačným názvem No Future ten nejpovolanější z hudební trojky, frontman kapely Petr Balaš?

„V nezměněné sestavě hrajeme teprve sedmnáct let a aktuální cédéčko se sedmi skladbami je naším druhým samostatným hudebním počinem. A jak dlouho budeme ještě hrát? No, asi dokud neumřeme,“ směje se zpěvák a baskytarysta kapely Petr Balaš. Vedle něj působí v kapele i Martin Brácha (bicí) a Milan „Hynek“ Skládal (elektrická kytara).

40 nofuture 02 40 nofuture 01

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments