Dobrý večer, dnes je středa 20.11.2019
svátek slaví Nikola,
zítra Albert
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

48 kryspin_01Se svým projektem Dark energy dorazil ve čtvrtek do prostějovského klubu Apollo 13 bubeník legendárního Pražského výběru Klaudius Kryšpín. Jako jeho host pak vystoupil jeden z  nejlepších perkusistů regionu Zdeněk Danyi. Bubeníci, coby nedílná součást rockové kapely, často nemají možnost uplatnit vše, co ve skutečnosti umí. Možnost vidět, co se dá na bubny zahrát, dostali všichni, kteří uplynulý čtvrtek 28. listopadu dorazili do prostějovského klubu Apollo 13.


Jako první zde předvedl své umění Zdeněk Danyi. Ten je členem hned několika regionálních rockových skupin, mezi něž patří například Tenebra, Arest či Spectrum II.
Od letošního roku bubnuje i ve skupině ATD, která v současnosti vystupuje výhradně právě s repertoárem Pražského výběru. I proto si tato sestava začala říkat Prostějovský výběr. Lidé na něj budou moci vyrazit poslední pátek v roce, kdy Společenským domem bude znít „Předsilvestrovský rock.“

Po Zdeňkovi se už předvedl tolik očekávaný Klaudius Kryšpín, který byl členem Pražského výběru už od jeho založení v roce 1986. Muzikant, který během totalitního režimu emigroval do Austrálie, kde žil dlouhá léta, zahrál v Apollu neobyčejně technicky náročné skladby. Během celého večera pak všichni přítomní muzikanti i milovníci dobré muziky dostali šanci s bubeníkem legendární kapely o čemkoliv pohovořit.

„Zdeněk Danyi  potvrdil, že je ve svém oboru u nás naprostá špička. Klaudius pak dokázal, že je nejen excelentním bubenickým kouzelníkem, ale zároveň neobyčejně vstřícným a bezkonfliktním člověkem,“ zhodnotil Petr Zlámal, majitel agentury HITTRADE, která akci spolupořádala.   
48 kryspin_0248 kryspin_03

Total Comments

  • ZŠ Melantrichova
  • 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V HOSTINCI U POSLEDNÍHO HALÍŘE?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Bílá pastelka zabrala.

Jubilejní dvacátá sbírka na speciální služby pro nevidomé, slabozraké a na podporu speciálních výukových programů měla širokou odezvu i mezi dětmi základních škol a studenty středních škol v Prostějově. Dohromady se mezi školní mládeží v Prostějově vybralo 60 328 korun.

Opět bez tiskové konference.

Radní už podruhé za sebou prokázali, že o setkání s novináři zřejmě příliš nestojí. Informace z magistrátu o jednání rady města v úterý 19. listopadu sice došla, jedním dechem ale bylo sděleno, že se tradiční následná tisková konference konat nebude... Vivat transparentnost!

Total Comments

Osobnost týdne

JAN DOLANSKÝ

46 dolanskySpolečně s dalšími známými herci se v prostějovském divadle představil v rámci akce Noc divadel ve hře Perfect Days. Partnery mu byli například Jan Hofman, Lenka Vlasáková a Dana Syslová.

Total Comments

Číslo týdne

 30

Celý minulý týden se logicky nesl ve znamení oslav a připomínek třicátého výročí listopadových událostí roku 1989. Vrcholem všeho byly nedělní oslavy sametové revoluce na prostějovském náměstí T. G. Masaryka.

Total Comments

Výrok týdne

„KDYŽ JSEM SI PŘEČETL  ROZHOVOR S PANEM  ŠLAMBOREM, TAK JSEM  SI MUSEL DÁT SKLENIČKU  STUDENÉ VODY!“

Předseda Oblastního sdružení ODS Prostějov Petr Sokol žasne, jak po třiceti letech někteří vidí sametovou revoluci...

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments