Dobré odpoledne, dnes je pátek 15.11.2019
svátek slaví Leopold,
zítra Otmar
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 zumba_vrahoviceNedělní podvečer byl ve Vrahovicích ve znamení exotiky. Na místním koupališti totiž probíhala Hawaj párty v rytmech zumby. Celou akci zorganizovala instruktorka Veronika Bašná za pomoci své kamarádky Ivany Šperkové. „Já tancuji ve Vrahovicích každou středu a neděli od 19:00 a chtěla jsem to nějak oživit. Vymyslela jsem proto tuhle Havaj zumba párty. A to hlavně proto, aby ženské zažily zase něco jiného.

Přizvala jsem k sobě i kamarádku, která předcvičuje zumbu v Lutíně a Olšanech Ivču Šperkovou, s tou jsme se střídaly asi po 20 ti minutách a pár písniček jsme předcvičovaly i spolu.“ řekla nám Veronika. Během dvouhodinového maratonu si skoro padesátka účastnic zatancovala všechny možné latinskoamerické tance od cha-chy, bachaty, salsy, přes merengue, flamengo až po drsnější reggaeton. Vzhledem k horkému počasí se mnoho z žen a dívek zchladilo v místním bazénu. „ Strašně moc děkuji vrahovickým sokolům, kteří mají koupák na starosti. Nejen za to, že jsme párty mohly vůbec uskutečnit, ale také za jejich vstřícnost, ochotu a spolupráci, jsou skvělí!“ vzkazuje Veronika Bašná. Každý, kdo se akce zúčastnil, obdržel zdarma “welcome drink“ a třešničkou na dortu celé akce byla také bohatá tombola. Veronika však do budoucna neusíná na vavřínech a v hlavě má spoustu dalších nápadů: „ Havajskou zumba párty pro velký úspěch určitě koncem léta zopakujeme, v nejbližší době, nejspíš začátkem srpna, však plánuji charitativní “Zumbathon“, jehož výtěžek půjde na podporu útulku pro pejsky.“

 

 

 

 

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments