Příjemnou noc, dnes je neděle 24.5.2020
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

29 zumba_vrahoviceNedělní podvečer byl ve Vrahovicích ve znamení exotiky. Na místním koupališti totiž probíhala Hawaj párty v rytmech zumby. Celou akci zorganizovala instruktorka Veronika Bašná za pomoci své kamarádky Ivany Šperkové. „Já tancuji ve Vrahovicích každou středu a neděli od 19:00 a chtěla jsem to nějak oživit. Vymyslela jsem proto tuhle Havaj zumba párty. A to hlavně proto, aby ženské zažily zase něco jiného.

Přizvala jsem k sobě i kamarádku, která předcvičuje zumbu v Lutíně a Olšanech Ivču Šperkovou, s tou jsme se střídaly asi po 20 ti minutách a pár písniček jsme předcvičovaly i spolu.“ řekla nám Veronika. Během dvouhodinového maratonu si skoro padesátka účastnic zatancovala všechny možné latinskoamerické tance od cha-chy, bachaty, salsy, přes merengue, flamengo až po drsnější reggaeton. Vzhledem k horkému počasí se mnoho z žen a dívek zchladilo v místním bazénu. „ Strašně moc děkuji vrahovickým sokolům, kteří mají koupák na starosti. Nejen za to, že jsme párty mohly vůbec uskutečnit, ale také za jejich vstřícnost, ochotu a spolupráci, jsou skvělí!“ vzkazuje Veronika Bašná. Každý, kdo se akce zúčastnil, obdržel zdarma “welcome drink“ a třešničkou na dortu celé akce byla také bohatá tombola. Veronika však do budoucna neusíná na vavřínech a v hlavě má spoustu dalších nápadů: „ Havajskou zumba párty pro velký úspěch určitě koncem léta zopakujeme, v nejbližší době, nejspíš začátkem srpna, však plánuji charitativní “Zumbathon“, jehož výtěžek půjde na podporu útulku pro pejsky.“

 

 

 

 

Total Comments

 • Bezruč
 • Lexinka
 • Mobil 4U
 • Koupelny RP
 • MJM Krmiva
 • interforst
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Chystáte se v létě na dovolenou do zahraničí?

2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Místní nádraží rozkvetlo.

Na nástupišti prostějovského „místňáku“ se objevily truhlíky s maceškami, květiny vystříhané z papírů pak tvoří i výzdobu notně oprýskaných vstupních dveří do budovy, která je pod rizikem demolice. Do zvelebování nádraží se pustili nadšenci, kterým toto místo přirostlo k srdci. A povedlo se jim to!

Za dobrotu na žebrotu.

Pouhý měsíc fungovala bez problémů u Ptenského Dvorku samoobslužná pivní budka, kterou tam instaloval nadšenec Tomáš Bábek. Projíždějící cyklisté a výletníci se v době koronavirové nouze u ní zastavovali a tišili svoji žízeň pivem či limonádou. Na začátku minulého týdne někdo budku poničil a vykradl!

Total Comments

Osobnost týdne

TOMÁŠ PAVELKA

Česko má nového nejmladšího starostu a je jím teprve jednadvacetiletý student práv z Mořic na Prostějovsku. Zastupitelé jej zvolili do čela obce na svém pondělním zasedání.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

19

O tolik procent se během měsíce dubna zvýšil čistý počet nezaměstnaných na Prostějovsku! Aktuálně je na zdejší pobočce úřadu práce evidovaných 1 995 lidí bez práce, z toho 1 086 žen. Podíl nezaměstnaných se tak zvýšil na 2,7 procenta.

Total Comments

Výrok týdne

„ROZHODLI JSME SE, ŽE 1. MÁJ BUDE V ZÁŘÍ!“

Nový předseda prostějovských sociálních demokratů Bedřich Grulich o zrušené prvomájové veselici v Kolářových sadech.

Total Comments