Dobrý podvečer, dnes je úterý 11.8.2020
svátek slaví Zuzana,
zítra Klára
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 14 siDo prostějovské sokolovny si druhou únorovou neděli přišli zatancovat a zasoutěžit v doprovodu rodičů a prarodičů na už tradiční dětské šibřinky piráti, princezny i čarodějnice, a to navzdory nepřízni počasí. Podle mnoha desítek rozesmátých tváří rozhodně nikdo nelitoval. Odbor všestrannosti TJ Sokol I. v Prostějově pořádal i letos už tradiční dětské šibřinky, které se pravidelně těší velké návštěvnosti.

Ani ty letošní nebyly výjimkou a to i přesto, že se počasí právě nepředvedlo v nejpřívětivějším světle. „O letošní návštěvnost jsme se trochu obávali, vzhledem k právě probíhající olympiádě a taky počasí,“ připouští starostka TJ Sokol I Jitka Vitásková. Její obavy se ale naštěstí ukázaly jako neopodstatněné. Sokolovna se totiž hned od začátku akce hemžila dětmi v kostýmech víl, spidermanů a pirátů, kteří se předvedli před hledáčky fotoaparátů v plné parádě na nezbytném průvodu masek. A že se letos vydařily! Nechyběla Šmoulinka, Želva Ninja ani nefalšovaný pirátský kapitán Jack Sparrow. „Dcerka se na karneval moc těšila,“ usmívá se paní Kamenčáková, která na maškarní bál dorazila s malou Juditou. Pro děti byl tradičně připraven bohatý program, u kterého se maskovaní účastníci karnevalu nestačili nudit. Nechyběly hry, cvičení, tradiční průvod masek ani soutěže o ceny, které poskytli štědří sponzoři. „Na karneval chodíme každoročně, protože sem chodíme do cvičení a Adámek tu má spoustu kamarádů,“ podotkla paní Francírková, která doprovázela synka Adámka v masce Krtečka. Bylo postaráno i o dospělý doprovod, který se mohl v průběhu karnevalového hemžení po libosti občerstvit domácími zákusky a chlebíčky, připravené členkami Odboru všestrannosti TJ Sokol I v Prostějově.

Total Comments

  • Babi leto
  • Gulas Fest
  • Olympic
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak se díváte na tzv. boj s chudobou?

P3_hana_nabor
2017 vitejte na svete banner

Speciály Večerníku

2019 tv pohoda banner

 

Barometr

Vlna zbrzdila.

Zatímco koronavirové číslo z předminulého týdne kdekoho vystrašilo, uplynulý týden by mohl zklidnit i ty největší pesimisty. Přírůstek jedenácti nakažených je sice nemilý, nicméně z celkového pohledu se nejedná o žádný citelný nárůst a tím pádem je vyloučeno, že bychom zde aktuálně měli nějaké ohnisko.

Chování policistů.
Pokud je pravda to, co tvrdí zaměstnanci krasického aquaparku, je tak na pováženou, proč si platíme státní složky. Poté, co se v „Koupelkách“ rozhořel konflikt se skupinkou Romů, přijela hlídka Policie ČR, avšak místo vyřešení problémů se s výtečníky jen přátelsky pozdravila! A tak si tady žijeme…

Nezapomněli na lidi.

Total Comments

Osobnost týdne

Irena BLAŽKOVÁ

Po Faltýnkovi, Oklešťkovi a R. Fialovi se stala čtvrtou zástupkyní Prostějovska v Parlamentu Poslanecké sněmovny ČR. Dlouholetá starostka Vranovic-Kelčic nahradila přerovského kolegu Petra Vránu.

11 stasova

THUAN DINH DUC

 

Total Comments

Číslo týdne

2,8

Prostějovsko si i ke konci července drží nejnižší podíl nezaměstnaných osob v Olomouckém kraji, přičemž oproti předchozímu měsíci číslo lidí bez práce dokonce mírně pokleslo.

Total Comments

Výrok týdne

„OPRAVOVAT CHCEME UŽ NA JAŘE“

Primátor Statutárního města Prostějov František Jura přivítal rozhodnutí Nejvyššího soudu, které zamítlo dovolání společnosti Manthellan.

Total Comments

-