Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 14.11.2019
svátek slaví Sáva,
zítra Leopold
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

09 14 siDo prostějovské sokolovny si druhou únorovou neděli přišli zatancovat a zasoutěžit v doprovodu rodičů a prarodičů na už tradiční dětské šibřinky piráti, princezny i čarodějnice, a to navzdory nepřízni počasí. Podle mnoha desítek rozesmátých tváří rozhodně nikdo nelitoval. Odbor všestrannosti TJ Sokol I. v Prostějově pořádal i letos už tradiční dětské šibřinky, které se pravidelně těší velké návštěvnosti.

Ani ty letošní nebyly výjimkou a to i přesto, že se počasí právě nepředvedlo v nejpřívětivějším světle. „O letošní návštěvnost jsme se trochu obávali, vzhledem k právě probíhající olympiádě a taky počasí,“ připouští starostka TJ Sokol I Jitka Vitásková. Její obavy se ale naštěstí ukázaly jako neopodstatněné. Sokolovna se totiž hned od začátku akce hemžila dětmi v kostýmech víl, spidermanů a pirátů, kteří se předvedli před hledáčky fotoaparátů v plné parádě na nezbytném průvodu masek. A že se letos vydařily! Nechyběla Šmoulinka, Želva Ninja ani nefalšovaný pirátský kapitán Jack Sparrow. „Dcerka se na karneval moc těšila,“ usmívá se paní Kamenčáková, která na maškarní bál dorazila s malou Juditou. Pro děti byl tradičně připraven bohatý program, u kterého se maskovaní účastníci karnevalu nestačili nudit. Nechyběly hry, cvičení, tradiční průvod masek ani soutěže o ceny, které poskytli štědří sponzoři. „Na karneval chodíme každoročně, protože sem chodíme do cvičení a Adámek tu má spoustu kamarádů,“ podotkla paní Francírková, která doprovázela synka Adámka v masce Krtečka. Bylo postaráno i o dospělý doprovod, který se mohl v průběhu karnevalového hemžení po libosti občerstvit domácími zákusky a chlebíčky, připravené členkami Odboru všestrannosti TJ Sokol I v Prostějově.

Total Comments

  • 30 klíčů
  • ZŠ Melantrichova
  • Sametova třicítka
  • 1
  • 2
  • 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

Jak oslavíte 30. výročí sametové revoluce?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Úspěch desetiletí.

Výzkum Město pro byznys desetiletí v rámci Olomouckého kraje má svého jednoznačného vítěze. K velké radosti se jim stal Prostějov, který v uplynulých letech hned několikrát triumfoval v krajských výzkumech a v loňském roce dokonce tuto prestižní odbornou anketu ovládl v rámci celé České republiky.


Hulvát zůstane hulvátem.

Nebylo to poprvé, ale od předešlých vulgárních excesů občana Vrahovic Čeňka Svobody na půdě prostějovského zastupitelstva se čekalo, že věčný stěžovatel na všechny a na všechno bude tentokrát slušnější. Dostal možnost promluvit před zastupiteli a nazval je bezcharakterními darebáky.

Total Comments

Osobnost týdne

DANA BATULKOVÁ

45 batulkovaSkvělá herečka se společně s Danielou Kolářovou představila v neděli na prknech Městského divadla v Prostějově v představení Arnošta Goldflama Dámská šatna.

Total Comments

Číslo týdne

 5

Od úterý do čtvrtka minulého týdn probíhalo u Krajského soudu v Brně projednávání žaloby na bývalého předsedu mládežnického hokejového klubu Jestřábi Prostějov spolek Michala Tomigu. Ten si nakonec odnesl pětiletý trest za zpronevěru a podvod.

Total Comments

Výrok týdne

„VŮBEC NETUŠÍM, NAJEDNOU BYLY FUČ!“

Náměstkyně primátora Alena Rašková nebyl schopna zastupitelům sdělit, kdy si Manthellan odvezl betonové zátarasy z parkoviště u Společenského domu

Koordinátor útvaru BESIP pro Olomoucký kraj MIROSLAV CHAROUZ se k současnému stavu na silnici vyjadřuje v exkluzivním rozhovoru na strna 14 hodně kriticky.

Total Comments