Dobrý večer, dnes je neděle 22.9.2019
svátek slaví Darina,
zítra Berta
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 10 fixa1Dvacet let na pódiu, nové album, velké jarní a podzimní turné, ale i konkurz na nového basáka – to všechno se v roce 2014 dělo a děje v pardubické kapele Vypsaná fiXa, která to v pátek večer pořádně rozjela v totálně našlapaném prostějovském music klubu Apollo 13.

Pardubičtí pařmeni Márdi, Mejla a Pítrs z kapely Vypsaná fiXa se spolu se svými prostějovskými fanoušky pořádně odvázali v pátek večer ve zdejším hudebním klubu Apollo 13. Už dlouho před začátkem koncertu hlásil majitel hudebního klubu Miroslav Hasa prostřednictvím sociální sítě: „Je vyprodáno,“ takže ti, kteří zaváhali a vyrazili si v pátek do klubu bez lístku, měli smůlu. Vzhledem k maximálnímu počtu prodaných lístků si asi dovedete představit, jak narváno v Apollu bylo. Zdejší hudební příznivci tak připravili interpretům opravdu záviděníhodnou atmosféru. Ještě než ale Vypsaná fiXa ovládla pódium, rozehřálo účastníky akce na tu správnou teplotu popové duo I Like You Hysteric.

„Ti byli vážně výborní, asi si od nich stáhnu pár písniček,“ nešetřil chválou Marek Veselý, který přiznal, že kapelu I Like You Hysteric do pátečního koncertu neznal. Ale přestože se hudební vystoupení pražského dua setkalo s přízní domácího publika, zlatým hřebem večera byla pardubická kapela Vypsaná fiXa. „Těšíme se moc,“ přiznává sympatický pár Anastázie a Samuel. „Chodíme sem docela pravidelně, proto jsme si nemohli ani dnešní akci nechat ujít,“ usmívají se slečny Kvatka a Malá Kvatka. Kapela potěšila své příznivce oblíbenými songy i nejčerstvějšími skladbami ze své nové desky Krásný smutný den, kterou teprve před několika dny kapela pokřtila. Název desky souvisí podle zpěváka a současně zakladatele kapely Michala Maredy alias Márdiho s rozhodnutím baskytaristy Daniela Oravce, vystupujícího pod jménem Mejn, z rodinných důvodů z kapely odejít. „Je to taková deska na rozloučenou,“ upřesnil frontman kapely. Vypsaná fiXa se při svém prostějovském vystoupení v pátek večer nesmazatelně zapsala do hudebnických duší svých zdejších fanoušků a snad to nebylo naposledy, kdy si fanoušci mohli užívat jejich živé vystoupení.

12 10 fixa2 12 10 fixa3

Total Comments

 • Interforst
 • Bazárek
 • Bladenights
 • Šumnica
 • O pohár primátora
 • Basket
 • Floria Dušičky
 • Dny evropského dědictví
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

A JAK VÁM SE BĚHEM LÉTA LÍBÍ V PROSTĚJOVSKÝCH RESTAURACÍCH?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Sláva se povedla.

Jen velice příznivé ohlasy sbíral po páteční akci u příležitosti 115. výročí založení prostějovského fotbalového klubu předseda současnéh 1.SK František Jura. Povedl se jak zápas legend, na který zavítaly více jak tři tisícovky příznivců, tak i slavnostní galavečer. A přijel i Karel Brückner s Ivo Viktorem!

Mizivý zájem.

 Hodně málo návštěvníků zavítalo v letošní letní sezóně do prostějovského aquaparku, ale také na vrahovické koupaliště. Ve vedení Domovní správy, která areály provozuje, tak panuje nespokojenost. Ostatně, není se co divit, když jde o druhý nejhorší ročník za čtrnáct let jexistence nových „Koupelek“...

Total Comments

Osobnost týdne

KATEŘINA DRÁBKOVÁ
36 drabkova
Rodačka z Určic během prázdnin ušla pěšky od hranic z Mexika přes Kalifornii, Oregon a Washington až do kanadského Vancouveru ohromných 1920 mil za 104 dní! Tomu se říká cestovatelská vášeň.

Total Comments

Číslo týdne

4000
Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Burza volného času má v Prostějově dlouholetou tradici. Akce se koná každoročně od roku 2004 a pravidelně ji navštíví spousta lidí. I letos tomu nebylo jinak. Na prezentaci kroužků a aktivit se přišlo podívat přes čtyři tisíce lidí.

Total Comments

Výrok týdne

„TO SI NEUMÍM PŘEDSTAVIT. ZUBY BY JÍ VYPADLY...“
Žena z Horního Štěpánova takto u prostějovského soudu odmítala tvrzení, že by její maminka pokousala manžela, neboť má zubní násadu.

Total Comments