Dobré odpoledne, dnes je pátek 24.5.2019
svátek slaví Jana,
zítra Viola
•Žhavé novinky, informace, soutěže a výhry jen
pro vyvolené, kteří se přihlásí k odběru níže...
facebooktwitteryoutubeinstagram

12 10 fixa1Dvacet let na pódiu, nové album, velké jarní a podzimní turné, ale i konkurz na nového basáka – to všechno se v roce 2014 dělo a děje v pardubické kapele Vypsaná fiXa, která to v pátek večer pořádně rozjela v totálně našlapaném prostějovském music klubu Apollo 13.

Pardubičtí pařmeni Márdi, Mejla a Pítrs z kapely Vypsaná fiXa se spolu se svými prostějovskými fanoušky pořádně odvázali v pátek večer ve zdejším hudebním klubu Apollo 13. Už dlouho před začátkem koncertu hlásil majitel hudebního klubu Miroslav Hasa prostřednictvím sociální sítě: „Je vyprodáno,“ takže ti, kteří zaváhali a vyrazili si v pátek do klubu bez lístku, měli smůlu. Vzhledem k maximálnímu počtu prodaných lístků si asi dovedete představit, jak narváno v Apollu bylo. Zdejší hudební příznivci tak připravili interpretům opravdu záviděníhodnou atmosféru. Ještě než ale Vypsaná fiXa ovládla pódium, rozehřálo účastníky akce na tu správnou teplotu popové duo I Like You Hysteric.

„Ti byli vážně výborní, asi si od nich stáhnu pár písniček,“ nešetřil chválou Marek Veselý, který přiznal, že kapelu I Like You Hysteric do pátečního koncertu neznal. Ale přestože se hudební vystoupení pražského dua setkalo s přízní domácího publika, zlatým hřebem večera byla pardubická kapela Vypsaná fiXa. „Těšíme se moc,“ přiznává sympatický pár Anastázie a Samuel. „Chodíme sem docela pravidelně, proto jsme si nemohli ani dnešní akci nechat ujít,“ usmívají se slečny Kvatka a Malá Kvatka. Kapela potěšila své příznivce oblíbenými songy i nejčerstvějšími skladbami ze své nové desky Krásný smutný den, kterou teprve před několika dny kapela pokřtila. Název desky souvisí podle zpěváka a současně zakladatele kapely Michala Maredy alias Márdiho s rozhodnutím baskytaristy Daniela Oravce, vystupujícího pod jménem Mejn, z rodinných důvodů z kapely odejít. „Je to taková deska na rozloučenou,“ upřesnil frontman kapely. Vypsaná fiXa se při svém prostějovském vystoupení v pátek večer nesmazatelně zapsala do hudebnických duší svých zdejších fanoušků a snad to nebylo naposledy, kdy si fanoušci mohli užívat jejich živé vystoupení.

12 10 fixa2 12 10 fixa3

Total Comments

 • KSČM
 • Noc Kostelů
 • Interforst
 • Lázně Skalka
 • Hořava
 • Basic
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Předpověď počasí

Předpověď počasí

Přidejte si nás na Facebooku

Anketa - hlavní

JAK VÁM SE LÍBÍ V RESTAURACI JADRAN?

Fotbalový sumář
Volejbalová horečka
Prostějovská basketmánie
Ceník inzerce
Hokejový servis
2017 vitejte na svete banner
Speciály Večerníku
2016 jak sel cas banner
2016 stiny minulosti banner

2018 tv pohoda banner

Barometr

Nejsme bezohlední.

Pětačtyřicetiletý Marek Mlčoch děkuje v aktuálním čísle nejen svým blízkým, ale i širokému aparátu záchranářů za svůj život, minulé úterý zavolala na linku 156 žena, která si povšimla seniora s jízdním kolem. Ten v Kolářových sadech bezvládně spadl na zem. Díky včasnému příjezdu sanitky se nestalo nic vážného. Tleskáme!

Skoro nejrizikovější fanoušci.

Vedení prostějovské policie ostře zkritizovalo chování části přívrženců hokejových Jestřábů při utkáních druhé nejvyšší soutěže. Za násilnosti, výtržnosti a majetkové trestné činy už Okresní soud v Prostějově vydal těm nejdivočejším sedm zákazů vstupu do haly, když se hraje zápas!

Total Comments

Osobnost týdne

Jan PŘEUČIL
20 preucil
Fenomenální herec společně se svojí manželkou Evou Hruškovou pobavil ve čtvrtek své fanoušky nejen v prostějovském divadle, ale o den dříve i starší příznivce v domově seniorů v Nerudově ulici při neformální besedě.

Total Comments

Číslo týdne

320 000 000

Tak to je darda! Přesně takto astronomickou sumu požaduje společnost Manthellen po prostějovském magistrátu za údajné porušení obchodní smlovy. Jak známo, záležitost se týká kauzy kolem výstavby Galerie Prostějov v prostoru U Špalíčku.

Total Comments

Výrok týdne

„NESUĎTE, ABYSTE NEBYLI SOUZENI!“

Takto při předávání Cen města Prostějova odpovídal jeden z vyznamenaných exprimátor Miroslav Pišťák na kritiku některých současných opozičních zastupitelů města

Total Comments